Přejít na obsah

Káva


Doporučené příspěvky

já si teď koupil u vietnamců překapávač phin. Taková blbost za pár korun a je to skvělé. Obvykle v práci používám frenchpress ale teď mám kafe které z něj nebylo nic moc. Teď jedu v tom plecháčku a je to úplně jiná chuť.

Ja ho mám už delší dobu a nemůžu si na něj stěžovat, kafe mi z toho chutná.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já teda za etalon ručních mlýnků vždycky považoval Hario ale Lodos jsou taky fajn, i ten plastovej za pár korun funguje moc dobře.

 

Na Hario jsem koukal, ale ty plastové díly nevypadají zrovna moc trvanlivě. Také jsem četl, že na něm statickou elektřinou zůstává zbytek kávy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám par dnů Porlex mini a spokojenost. (Plast abys pohledal)

Je tam i kovový uchycení otáčecího mlecího kamene které je na ose nad štelovacím šroubem (ten bazmek mezi šroubem a tím mlecím kamenem)? To mi naposled odešlo docela brzo na jiným mlýnku honosícím se, že je kovovej (bazmek byl plastovej).
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam ten normalny (nie mini) Porlex, uz asi 4 mesiace denneho mletia a nerozpadol sa... len kluka mi pri mleti vyskakuje viac ako za nova a uz mi to zacina vadit.

Kolega ma doma Harjo Skerton, tam je kluka napevno... ale nejak prestal mliet po par mesiacoch, po komplet rozobrati/precisteni zvladne 2-3 kavy a zas prestane = reklamacia, caka na novy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...