Přejít na obsah

ROLEX Explorer II


Vit

Doporučené příspěvky

Trochu oneskorene, ale predsa... velka gratulacia!! Nebojim sa zopakovat co tu uz bolo X krat povedane, sedia ti vyborne, su nadherne, a vobec by som im ten vek netipoval... kov je samozrejme kov, no pacia sa mi aj na nato aj na kozke, tesim sa na tvoje fotky!! uzivaj dlho a dobre! ;)

 

Díky.

post-1538-0-14211000-1407323582_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Super fotka ;)

 

Líbí se mi, jak jsi je užíváš, paráda :)

 

Vidím to na kafčo, v dohledné době :)

 

Díky Tome, v MB budu asi až koncem března.

Ozvu se a domluvíme se.

 

Pěkně barevně sladěno 

 

Díky.

Upraveno uživatelem Vit
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Gratuluji a díky za fotky. Byly to i moje první Rolexy a pořád je nosím zdaleka nejčastěji. Až jsem před nedávnem uvažoval, zda nerozprodat celý zbytek stáje a nepřestoupit formálně na jedny hodinky, když to tak vlastně v reálu je... Když vidím tvůj podpis, tak bys měl mít to rozhodování ještě jednodušší než já s Bondovkami a Milgaussy :-)

 

Ty NATO (budiž) a kůže (hrůza) beru jako začátečnické nadšení, jak jsi sám napsal, tahu se nic nevyrovná a s ním to jsou absolutní univerzály od plavek až po oblek. Enjoy!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Gratuluji a díky za fotky. Byly to i moje první Rolexy a pořád je nosím zdaleka nejčastěji. Až jsem před nedávnem uvažoval, zda nerozprodat celý zbytek stáje a nepřestoupit formálně na jedny hodinky, když to tak vlastně v reálu je... Když vidím tvůj podpis, tak bys měl mít to rozhodování ještě jednodušší než já s Bondovkami a Milgaussy :-)

 

Ty NATO (budiž) a kůže (hrůza) beru jako začátečnické nadšení, jak jsi sám napsal, tahu se nic nevyrovná a s ním to jsou absolutní univerzály od plavek až po oblek. Enjoy!

 

Díky, ta kůže je velice pohodlná a  sedí mi i vzhledově.

Ke většině svých hodinek mám citový vztah a mimo dvou až tří kousků vím, že je neprodám.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Příliš mnoho kyklopů, Rolexova smrt.

 

post-1538-0-80858600-1407583145_thumb.jpg

post-1538-0-25223100-1407583148_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vite, opozdene a dodatecne gratuluju k vybornym Rolexkam, presne tyhle bych si dovedl predstavit a pral do tymu k mym 115200. Fotky skvele, jenom se musim priznat, ze na tom kozenem Hirschi jim nemuzu prijit na chut. Kov je kov a u R to plati dvojnasob. Takze, uzivej si jich a pilne fot at se mame cim kochat! ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vite, opozdene a dodatecne gratuluju k vybornym Rolexkam, presne tyhle bych si dovedl predstavit a pral do tymu k mym 115200. Fotky skvele, jenom se musim priznat, ze na tom kozenem Hirschi jim nemuzu prijit na chut. Kov je kov a u R to plati dvojnasob. Takze, uzivej si jich a pilne fot at se mame cim kochat! ;)

 

Díky, díky Skalisovi a tobě jsem pochopil, že lze s jedním typem R vydržet dýl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyz uz kuzi, tak ty hodinky by si zaslozily pravyho plaza. Nebo normalni hovezinu. Ale tu, co je fer a nepredstira.

 

 

To je jediná výtka, kterou k tomu řemenu mám (taky bych raději volil hladký vzor, ten ale je jen u tlustějších provedení Performance, které by se k tomuto pouzdru nehodily), ale za tu pohodlnost a měkkost jsem mu to odpustil.

 

 

A fotky urcite super! Pokracuj!

 

Děkuju.

post-1538-0-89888600-1407748647_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...