Jump to content

Jak jste spokojeni s kubsonem (jako ve škole 1-5)?  

541 members have voted

  1. 1. Hlasujte:

    • 1
      501
    • 2
      29
    • 3
      8
    • 4
      2
    • 5
      12


Recommended Posts

Posted

Již jsem od Kubsona zakoupil 2x Seiko. Vše probíhalo dle předem jasně dohodnutých pravidel a tudíž bezproblémově. S nákupem jsem byl velice spokojen, spíš mý přátelé, jelikož hodinky směřovali na jejich zápěstí :thumbsup_anim:

Guest Kamil
Posted

Na prani kubsona jsem vsechny prispevky smazal a zalozil anketu.

Posted

Souhlasím Kamile, pak ti svoluji vymazat i mé celé vlákno: Uzamčení vlákna Kubson, jelikož už je zbytečné. Do budoucna bych pak navrhoval před uzamčením jakéhokoliv vlákna aspoň vyčkat na názor zakladatele. Předejde se tak různým rozepřím" děkuji.

Posted

Kubsonův nákup Orisů pro mě  proběhl se spolehlivostí a přesností Orisů- tedy perfekně.

Posted

Jsem Kubsonuv staly zakaznik a davam 1+, musim dodat, ze i pokud nastane problem, ochotne vyresi jakoukoliv reklamaci v zahranici.

Posted

Od Kubsona jsem zakoupil dvoje hodinky a chystám se na řemínek. Výborná komunikace, vždy ochota pomoci, poradit popř. nalezení nejlepšího řešení pro kupujícího, bleskové doručení a zabalení dodaného zboží. Pokud to je možné všude ho doporučuji a pěji na něho chválu někomu se může zdát, že to s chválou i přeháním :thumbsup_anim: Přeji Kubsonovi mnoho zdaru v provozování jeho obchodu a mnoho spokojených zákazníků jak jsem já.

Posted

I já se přidám.Děkuji Kubsonovi za perfektní jednání a profi přístup,který v naší zemičce není zcela určitě obvyklý jev

Posted

Kubson je třída. Koupil jsem díky němu 3 hodinky (jedny Prim, ostatní z ebay), řemen, ale také spousty jiného "harampádí". Komunikace s ním a poskytované služby jsou bezchybné :speak_cool:

Posted

Od Kubson-a som kupoval zatiaľ len "My first clock", ale komunikácia, ako aj postoj ku kupujúcemu vynikajúci.

  • 2 months later...
Posted

Výběr řemínku u Kubsona Vám poskytne více potěšení než nákup Omeg u Dušáka.

Posted

Ty ještě máš ty dětské skládačky? Jedny mi rezervuj, prosím. Vzal bych si je spolu se safírem na Samuraie.

Posted
Ty ještě máš ty dětské skládačky? Jedny mi rezervuj, prosím. Vzal bych si je spolu se safírem na Samuraie.

jasně mfc mám.. jinak safír na samuraje.. není to úplně otázkou týdnů, jen pro info...

Posted

Včera pozdě odpoledne jsem měl na Kubsona dotaz, jestli má skladem Archimede Arcadia. A on že jo a dají se objednat i emajlem, abych se nemusel prokousávat na jeho stránkách registrací a nakupováním. No a na svačinu už jsem měl emajl, že jsou na poště. A dnes na oběd je mám na ruce. Tak tomu říkám obchodník. :smile_anim:

Mimochodem se mi zvědavostí klepaly ruce a pro tyto případy Kubson přibaluje gumové medvídky na uklidnění. :speak_cool:

To je servis!!!

 

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...