Přejít na obsah

Victorinox INOX


People

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 106
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Já tedy nevím, 10.500,- za quartzky s levným strojkem od v podstatě ne-hodinářské firmy, to mi jako něco extra nepřijde.

Vzhled podle fotek není nijak úžasný, možná naživo to je lepší, ale s těma x návlekama mi to přijde jako stejná pakárna jako novodobý Fortis Flipper... No aspoň teď chápu, proč je to pouzdro tak divný - aby udrželo ty krytky.

A to že pouzro vydrží hodně, neznamená, že se nerozbije strojek, takže celý ten humbuk je stejně mimo mísu a v praxi vydrží víc plastový G-Shocky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kvalitne puzdro od firmy vyrabajucej desiatky rokov svajciarske noze v kombinacii s lacnym strojcekom mi pride ako KILLER KOMBO :)

Strojcek aj ked rozbijes, tak za 20USD si kupis novy a ides dalej. napr super truper damasko, ktore sice neposkrabes, ale zo strojku budes mat hrkalku :) a cena opravy ako cena novych INOX.

 

Navleky su sice ohavne, ale viem si predstavit profesie, kde by sa mohli hodit a kde sa na krasu nepozera. 

Za seba som rad, ze to nie su vyslovene military swat specnaz watche, ale na prvy pohlad obycajny kus hodiniek jak do voza, tak aj do koča. 

 

Recyklat G-shock sa neda oznacit za kus hodiniek, g-shock nema spravny feeling pre chronomagora. 

 

Kludne pridaj nejaku alternativu/konkurenciu. 

Upraveno uživatelem People
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po měsíci...

Hodinky se mi velmi líbí. Zvažuju, že bych do nich šel, ale pořád nevím, zda na gumě nebo kovovém tahu. Raději bych i gumu, ale ta rozteč nožek je hodně atypická (21 mm) a pokud by tam byl tah, tak má toho člověk vyřešeno, ale zas je celý komplet až možná příliš těžký. Běžně mi guma vydrží (např. origo Seiko Z22) cca 1,5 - 2 roky. Tady u inoxů stojí origo řemen 1800, což mi přijde opravdu dost a nějaké alternativy jiných gumových řemenů v této rozteči jsem vůbec nikde nenašel. Co vy na to?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Nakonec pořízena černá varianta na gumě. Zpracování super, safír, robustnost, perfektní chod korunky včetně trefení se na závit (pěkně dolehne) + její velikost + zapuštění do pouzdra. Líbí se mi, že sklo je mírně utopené pod úroveň pouzdra, což určitě přispěje odolnosti sice velmi tvrdého, ale křehkého safíru. Akorát lumi trochu slabší (než např. SKX007), ale pořád nad ránem jde čas odečíst čas i ve tmě. Tvar fixní "lunety" ve tvaru šestihranné matice mi taky velmi sedl. Někdo u návrhu hodinek fakt přemýšlel. Jsem velmi spokojen.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

toto ste uz videli?

 Victorinox Swiss Army INOX Cybertool

 
Victorinox-Swiss-Army-INOX-Cybertool-wat
 
Victorinox-Swiss-Army-INOX-Cybertool-wat
 
Victorinox-Swiss-Army-INOX-Cybertool-wat
 
1322349d1456329995-neues-add-on-victorin
 
Anzeige : LED
Material : Gorilla Glass 3 sowie TPU
Masse : 53.1 x 52 x 21.9 mm
Wasserdicht : IPX7
Batterie : 60mAh Li-polymer
Batterie Laufzeit : 5 - 7 Tage
Funktioniert mit : Android 4.4.2 sowie iOS 8.0+
Funktionen : 
- Incoming Call Notification
- Mail & Message Notification 
- Event Reminder 
- Time Zone
- Pedometer
- Active Minutes
- Calories Burned 
- Goal Setting 
- Countdown 
- Stopwatch
Preis : Um die 200 USD
 
 
Upraveno uživatelem People
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po 4 týdnech...

Stále to pro mne postrádá to správné kouzlo jednoho nápisu na cifru navíc. Mají indikaci vybité baterie?

Jakej to je? Automatic? Jinak pokud se nepletu tak ronda 715 je vybavena EOL indikací.

Kdyby měly v sobě ETA 955.112 tak neváhám ani vteřinu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...