Návštěvník Alda Odesláno 2. října 2014 Nahlásit Odesláno 2. října 2014 Proč ty jsi je nakonec prodal?No, tech detailu, ktere mi vadily, bylo vic. Byly spis technickeho razu, myslim, ze vetsina by nad tim mavla rukou, nebo by to proste ani neprislo na mysl. Jsou to vyborne hodinky, ale na me az moc lestenky. Bylo mi je lito nicit. U me maji hodinky tezky zivot a jsem zaty roky zhyckany Ice hardened pouzdrem. Tezko se odvyka. Déčka maji neco, co Seiko nemely a samozrejme i naopak, ale Damasko me davaji to, co potrebuji k tomu, abych byl spokojeny a mel klidny spanek. Tohle MM300 neumely, bohuzel.
Baker Odesláno 2. října 2014 Nahlásit Odesláno 2. října 2014 Omastku neboj, on je nekoupí, Baker u žaponců končí Sumama, na MM má ovšem malé koule No chtel jsem je, ale Alda mi je pri jednom nedelnim hodinovem telefonatu slusne rozmluvil, jeste mi dvakrat zavola a uz budu Damasko jehovista
Návštěvník Alda Odesláno 2. října 2014 Nahlásit Odesláno 2. října 2014 No chtel jsem je, ale Alda mi je pri jednom nedelnim hodinovem telefonatu slusne rozmluvil, jeste mi dvakrat zavola a uz budu Damasko jehovista Nerozmlouval, to nneee:) Jen jsem rekl, co me na nich trapi no A nejak ti to zaclo vrtat hlavou, koukam
tombed Odesláno 2. října 2014 Nahlásit Odesláno 2. října 2014 Navrhuji vyloučit lulinu z fóra, nebo tady za chvíli co kupovat...
Návštěvník Alda Odesláno 2. října 2014 Nahlásit Odesláno 2. října 2014 Navrhuji vyloučit lulinu z fóra, nebo tady za chvíli co kupovat...Jsem pro.
Marty35 Odesláno 2. října 2014 Nahlásit Odesláno 2. října 2014 No chtel jsem je, ale Alda mi je pri jednom nedelnim hodinovem telefonatu slusne rozmluvil, jeste mi dvakrat zavola a uz budu Damasko jehovista no tak na to si počkám...!
Návštěvník Alda Odesláno 2. října 2014 Nahlásit Odesláno 2. října 2014 Bys nevydržel netrousit svou víru!Ja uz nic netrousim. Ted uz to jde samo. Je videt, ze jsem udelal kus dobre prace
Hasňa Odesláno 2. října 2014 Nahlásit Odesláno 2. října 2014 (upraveno) Opak je pravdou, za chvíli tu právě bude na prodej celá kupa materiálově a technologicky nedostatečných, za to však nalestených a blýskavých hodinek zvučných značek. Vlastně byste měli být rádi, čím více členů začne hledat kvalitu a vnitřní vyspělost, tím víc eMeMek tady bude ke koupi. Upraveno 2. října 2014 uživatelem Hasňa
instant Odesláno 2. října 2014 Nahlásit Odesláno 2. října 2014 No chtel jsem je, ale Alda mi je pri jednom nedelnim hodinovem telefonatu slusne rozmluvil, jeste mi dvakrat zavola a uz budu Damasko jehovista ty mu zdvihas telefon, hej?.. Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.
tombed Odesláno 2. října 2014 Nahlásit Odesláno 2. října 2014 Opak je pravdou, za chvíli tu právě bude na prodej celá kupa materiálově a technologicky nedostatečných, za to však nalestených a blýskavých hodinek zvučných značek. Vlastně byste měli být rádi, čím více členů začne hledat kvalitu a vnitřní vyspělost, tím víc eMeMek tady bude ke koupi.Plha se hlásí! Za sebe 100x raději leštěný prd, než tzv. vyspělého germána!
Chumpus Odesláno 2. října 2014 Nahlásit Odesláno 2. října 2014 Ono už Damasko chystá ty potápky nebo co?
Návštěvník Alda Odesláno 2. října 2014 Nahlásit Odesláno 2. října 2014 Ono už Damasko chystá ty potápky nebo co? Moji ogari jeste nejsou fousati, takze myslim ze ne
Ohm-Aztec Odesláno 2. října 2014 Nahlásit Odesláno 2. října 2014 (upraveno) Aldo tyzje lulina!Omastku neboj, on je nekoupí, Baker u žaponců končí Sumama, na MM má ovšem malé koule Tak trochu se bojim, že... Bakerovy koule jsem neviděl, ale zakusil jsem jeho mimořádné přesvědčovací schopnosti... No, tech detailu, ktere mi vadily, bylo vic. Byly spis technickeho razu, myslim, ze vetsina by nad tim mavla rukou, nebo by to proste ani neprislo na mysl.Jsou to vyborne hodinky, ale na me az moc lestenky. Bylo mi je lito nicit. U me maji hodinky tezky zivot a jsem zaty roky zhyckany Ice hardened pouzdrem. Tezko se odvyka. Déčka maji neco, co Seiko nemely a samozrejme i naopak, ale Damasko me davaji to, co potrebuji k tomu, abych byl spokojeny a mel klidny spanek. Tohle MM300 neumely, bohuzel. Já pořád přemýšlím nad tím, k čemu to tvrzený pouzdro jako je... Tak jo, hodinky budou furt vypadat jako nový. U některých to má i smysl (třeba u oblekovek nebo u mých Mark XVI ), ale tůlvoče prostě získávají na charakteru právě svým onošeným vzhledem (přesněji řečeno tím, že na nich jde vidět, že něco zažily). Tombedovy Pepsi Seika jsou pro mě ideálním příkladem a vůbec se nebudu zlobit (spíš naopak), když moje MM budou někdy vypadat podobně. Plha se hlásí! Za sebe 100x raději leštěný prd, než tzv. vyspělého germána! Moje řeč! Edit: Snad jedna z mála věcí, co mě na MM štve, je ta závitová trubka, která je součástí pouzdra. V tomhle se mi D líbí. Upraveno 2. října 2014 uživatelem Ohm-Aztec
instant Odesláno 2. října 2014 Nahlásit Odesláno 2. října 2014 ja si myslim ze ten Konradov rolak je z nejakej kozmickej cordury. Ked to ebne do pracky s plastovym bubnom tak susedia mozu znova malovat
Návštěvník Alda Odesláno 2. října 2014 Nahlásit Odesláno 2. října 2014 (upraveno) Kluci, kazdy to mame nejak nastavene. Ja to mam proste takhle.MM300 jsou vynikajici hodinky s vynikajicim kalibrem, oku lahodici legenda nadhernym pouzdrem. A musim rict, ze mi sedly jak pr.del na hrnec. Jen mi proste vadilo, ze je to vecne upatlane, bylo mi lito kazdeho sramu. Vadila mi korunka, respektive tubus. Coz o to, daval jsem pozor, pekne s citem, ale, v hodinkach je tohle hodne namahana cast, ktera se pravidelne meni, nebo kdyz je potreba. I kdyz se zavit nestrhne, hrozi jeste koroze a pak uz clovek neudela nic...Hardlex, jasne, me to zacalo vadit, co s tim nadelam? Vetsina uzivatelu si stezovala na lunetu a snadnost jejiho poskrabani. Tohle mi nevadilo vubec. Stoji par korun a clovek si ji muze vymenit sam Vadilo mi a hodne, ze jsou vyrabene v Malajsii. To jsem proste neprekousl. Na ne lidska ruka temer nesahne. Zil jsem v omylu. Myslel jsem, ze mam cistokrevny japonsky produkt...Zapomenme na shizuku ishi. Na dynku ono made in japan vlastne take neni. Pak mi to nejak docvakavalo, ze vsechno na tech hodinkach je poplatne vzniku na automaticke vyrobni lince, pouzdro, ciselnik, kalibr bez regulace...kdo by se babral s triplockem... Tohle me hodne mrzelo, tak proste sly z domu. Pro vetsinu asi naprosto nepodstatne, no pro me docela zasadni. Za made in japan musi clovek jeste trochu priplatit. Porad mi litaji hlavou spring drive tunaky, porad.Hlavne to neberte, ze je chci MM300 hanit, v zadnem pripade. Ale pres vyse napsane jsem se neprenesl. Upraveno 2. října 2014 uživatelem Alda
Návštěvník Alda Odesláno 2. října 2014 Nahlásit Odesláno 2. října 2014 Pouzdro po dvouletem uzivani. Dulkova koroze napadla tubus. Co s tim?
instant Odesláno 2. října 2014 Nahlásit Odesláno 2. října 2014 nic co by neslo rozlestit si si isty ze su vyrobene v malajzii? mozno su tam len asemblovane..?
Micey Odesláno 2. října 2014 Nahlásit Odesláno 2. října 2014 Koupit Damasko? Ne vazne, kdes to nasel? Nejsou to primo ty tvoje, nebo..?
Návštěvník Alda Odesláno 2. října 2014 Nahlásit Odesláno 2. října 2014 (upraveno) nic co by neslo rozlestit si si isty ze su vyrobene v malajzii? mozno su tam len asemblovane..?No, jisty si clovek nemuze byt nikdy. Kazdopadne na wus je o tom vlakno. Fakt me to zklamalo.Pak je tam i vlakno, kde nejaky typek popisuje jeho navstevu v Shizuku Ishi. Na ruce MM300, ptal se, odpoved byla, ze tam nejsou vyrobene... Upraveno 2. října 2014 uživatelem Alda
Doporučené příspěvky
Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.
Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat
Vytvořit účet
Vytvořte si nový účet. Je to snadné!
Vytvořit nový účetPřihlásit se
Máte již účet? Zde se přihlaste.
Přihlásit se