Přejít na obsah

FOTBAL


Návštěvník Ondra

Doporučené příspěvky

Pisou o Razgradu

Já bych mu ten Ludogorec i přál. Konečně by někdo prohnal zase Limberskyho a ten by buď skončil nebo by ještě ukázal, že když chce, tak je to furt nadstandardní hráč a ne jen hajzlik línej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hm, 3-0 za půl hodky s týmem co má formu. Snad nedopadnou jako florbalistky, ale i tak bude přezimování v cele příjemné, minimálně +18.

Upraveno uživatelem kuncák7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nezmar odejde proto, že na něho tlačí Tvrdík a na Tvrdíka tlačí Minář... spojitost si najdeš v minulosti v ČSA! Nezmar nemá asi nervy na to to snášet, a vyhovovat Minářovi, který prosazuje zájmy politické a Moravy (klub si taky dohledáš)! Tvrdík je v soukolí sportovního tlaku a politické vůle, a protože se hradu čas krátí, tak se zvyšuje tlak nějak tu Čínu podojit... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Dam to jeste sem, tady bude asi vice milovniku fotbalu...

 

Pratele,

chceme si letos s kamosem splnit dlouhodoby cil a vydat se do Anglie na Premier League.

Da se koupit rovnou zajezd tady u ceskych CK, nebo pak jen vstupenky pres ruzna Viagogo (uz jsem tam kupoval pekelne drahy listky na Benficu), Stubhub, Ticket4footbal, Footbalticketnet, atd.
Prosim, nemate nekdo osobni pozitivni zkusenost s nejakou moznosti, date mi nejaky tip?

Diky moc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to vypadá, že Milan Škoda do klubu ligových kanonýrů asi nenahlídne. Přijde mi to hodně nefér, zvlášt když na konci sezony jasně ukázal, kdo umí dávat goly.

Tohle chování k legendám mi dost vadí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...