Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 117
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Afektíček? Přestaň hysterčit, prosim tě, namoč si čajovej a svůj pytlík do teplý vody, wono pak spousty kritickejch věcí bude doopravdy v pořádku.

 

A mám na tebe ještě jednu troufalou prosbu. Nepřispívej nám sem do vlákna, pls.

 

Já sem totiž děsně pověrčivej a věřím na znamení. Pro mě je znamením ta zvláštní spojitost mezi "potopenejma limitkama" a výskytem tvýho elektronickýho já ve vláknech těmto limiktám věnovaných. A já mam fakt staženou řiť, že jak nám sem ještě něco napíšeš, že dojde k naplnění významu přezdívky, kterou jsem Ti dali.

 

Edit: tebe určitě bude zajímat ta přezdívka a tak nám sem zas napíšeš, hm? tak nepiš, rači to napíšu hned.

Protože "potapěč limitek" je moc dlouhý, tak ti říkáme jen "potapěč". Ale už jsme zaznamenali i pokus o převrat a změnu na "hnědý dajvr". Ale "potápěč" se zatím drží!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele tohle budou fakt pěkný hodinky. Cigi je kreativní hoch a občas si trochu rýpne, ale takhle pěknej projekt se silnou myšlenkou se potopit nedá, ustojí i ty ostré střelby a jen ho to zušlechtí a posílí. Je to dobrej proces...Sám lituju, že se neúčastním, protože jsem se finančně vyčerpal na jiných limitkách. Tyhle hodinky Vám, pánové, budu závidět...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Panove, na tech hodinkach je vsechno tak, jak ma bejt. Az je z toho cistociste krystalicka nuda, klise a rutina, od nametu az po provedeni. Sorry sor, trochu svezi kritiky snad neuskodi a treba vas napadne Neco. Ale todle jsou hodinky jak vod Maxipsa.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

jedna fotka na rychlo

není to dokonalý, není to finální, jen chcem, aby se vědělo, že se stále něco děje, i když je na těch hodinkách všechno tak, jak má bejt ;-)

Holt to ale není takovej fofr.

 

Každopádně děkujem všem, kteří se zde, nebo přes SZ nebo osobně pochvalně projevili a fandí nám!

 

post-24979-0-72389300-1423062728_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Super projekt, docela vám ty nekonečný debaty nad vzhledem závidím:) Za mě Liberty 1989, z Velvet revolution mám běhavku, slintavku a kopřivku a to vše  najednou....Korunka na 4 nebo lehce vedle, ale určitě ne na 3, tam je to nuda a taky to překáží...Ocelové pouzdro vypadá docela dobře, pokud by to urychlilo realizaci, proč ne, ale jenom s bronzem to má koule. Ještě chvilku a jsem váš....Držím palce. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem uplne napjaty, vypada je hodne dobre.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Krásná myšlenka...krásný oblekovky...25 ks  ojedinělých...škoda, že se cenově mezi vás nedostanu, ale mohu jenom kibicovat...někde by mě chybělo..made-in -czech  a   na dýnku nebude nic..?? ....vyrobeno na počet 25-tého výročí Sametové revoluce 1989 ...v limitované edici 25/číslo pořadí kusů ..asi rytí zvyšuje náklady výroby...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Archivováno

Toto téma je nyní archivováno, a proto není možné odpovídat na toto téma.


×
×
  • Vytvořit...