Přejít na obsah

PRIM Orlík - varianty


Doporučené příspěvky

Vzdy mozes ten cifernik vymenit za nieco ine. Personalizaciu To radi urobia a material puzdra Ti ostane. Inak, tie hodinky budu super lahucke!

[mention]Dokusan [/mention] Urcite ho potom zvaz, som zvedavy na rozdiel hmotnosti v porovnani s nerezovou verziou, ktora uz je super nositelna.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 minutami, miguel napsal:

Vzdy mozes ten cifernik vymenit za nieco ine. Personalizaciu To radi urobia a material puzdra Ti ostane. Inak, tie hodinky budu super lahucke!

[mention]Dokusan [/mention] Urcite ho potom zvaz, som zvedavy na rozdiel hmotnosti v porovnani s nerezovou verziou, ktora uz je super nositelna.

Váhový rozdíl je opravdu zřejmý, mohu potvrdit z osobní zkušenosti. Ale kupovat si limitku a pak do ní strkat jiný ciferník mi připadá nesmysl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prepac. zabudol som fakt. ze je to limitka... V tom pripade to velky zmysel nedava.

Inak, ako to vyzera s tymi automatickymi in-housami od Eltonu. Poriesili uz ten rotor samonatahu? Ak to uz nie je vrchol sucasnej hodinarskej techniky, nech je to aspon spolahlive...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@DokusanTak to jsem zvědavej. Doufám, že se tu pak podělíš o pocity z dlouhodobějšího používání. I když se mi moc nelíbí, tak nemyslím, že by byly nečitelný. Indexy a ručky jsou celkem v pohodě. Jen mi dělá problém "zaostřit" na ty černý číslice. Jakoby mi to tahalo oči nebo co. Ale tak si říkám, že až se opravdu hodinkově vyčerpám, pořídím Orlíky II-C a budu si konečně užívat chronoklidu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • Po letech...
  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...