Přejít na obsah

PRIM Orlík - varianty


Doporučené příspěvky

Vyzera to velmi dobre!  Citlivo zakomponovane dizajnove prvky. Trosku ma rusi cervena farba na datumovke - viac by mi sedela biela...

 

edit: dokonca ani ta korunka mi neprekaza :)

Upraveno uživatelem miguel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lesk a brus pouzdra a lunety je cajk, to se mi líbí. Vlajku bych chtěl vodorovnou, ta svislá mi kroutí oči. Červená dvacítka jako sto let vlajky je trochu krkolomný odkaz, nebude za rok moc dávat smysl. A když to jsou vlastně casual hodinky a ne vojenský, tak mi ani nevadí ten reliéfní cifr.

Takže se mi to líbí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, gas napsal:

Problém těch hodinek je pouzdro... Ty dlouhé nožky to dělají nenositelne. Místo dalších limitek, by se mohl někdo zamyslet a něco s tím udělat. Pak bych třeba nad tím z nostalgie i uvažoval 

Asi tak, 42mm Orlíky jsou pro normální ruce nenositelné....jinak hodinky moc pěkné, líbí se mi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po měsíci...
  • po 5 týdnech...

Orliky II som chvilu vlastnil a mozem povedat, ze puzdro aj cez svoju velkost je s dobrym remenom na 17cm ruke uplne v pohode nositelne. Mna vtedy nepresvedcil stroj, teda konkretne jeho presnost, tak som ich poslal dalej. Keby do toho davali etu a nie tu svoju kovacinu tak ich mam dodnes.... designom su to hodne podarene hodinky. Cim netvrdim ze sa tie ich stroje odvtedy nemohli zlepsit par rokov uz to je.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 17 hodinami, cali napsal:

Orliky II som chvilu vlastnil a mozem povedat, ze puzdro aj cez svoju velkost je s dobrym remenom na 17cm ruke uplne v pohode nositelne. Mna vtedy nepresvedcil stroj, teda konkretne jeho presnost, tak som ich poslal dalej. Keby do toho davali etu a nie tu svoju kovacinu tak ich mam dodnes.... designom su to hodne podarene hodinky. Cim netvrdim ze sa tie ich stroje odvtedy nemohli zlepsit par rokov uz to je.

Ver tomu ze je to porad stejna bida,ale Primky s Etou navic za ty prachy co za ne chteji je kravina!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...