Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

  • po měsících...
  • po měsíci...
  • po měsících...
  • po měsících...
  • po měsících...
  • po měsících...
  • po měsících...
  • po 4 týdnech...
  • po měsících...
Odesláno

Obchod trval poměrně dlouho, protože jsem se pořád nedokázal vymáčknout, kolega to bral velmi gentlamansky a nakonec jsme se díky náhodě i přes velkou vzdálenost potkali, dali fajn brunch, pokecali o hodinkách, práci i životě, dokončili obchod a bylo to prostě bezva. Radost se s takovými lidmi sejít a posedět. Díky za trpělivost i příjemné setkání a v neposlední řadě za fajn hodinky, které mi dělají radost. Určitě doporučuji, je to férovej kluk.

  • po měsících...
Odesláno

Asi můj nejrychlejší obchod, vše proběhlo skvěle, pod 24 hodin a to i se zapojením Pošty.

Díky a doporučuji

  • po měsíci...
  • po měsíci...
  • po měsících...
  • Po roku...
  • po měsících...
Odesláno

S Petrem absolutně na jedničku jako vždycky. Super chlapská domluva, všechno hladce a na čas, tady je vše naprosto v pořádku. Moc díky!

  • po 2 týdnech...
  • po měsících...
Odesláno

Připojuju se k ostatním, s Petrem vše rychle, jasně a dle domluvy... Díky a třeba zase někdy. 

100% 👌

Odesláno (upraveno)

Obchod s Petrem prostě radost. Komunikace na jedničku, vše jasné, rychlé a bezproblémové. To, že pošle víc peněz, než jsem požadoval je znak noblesních způsobů. Děkuji za obchod. Jednoznačně doporučuji! 

Upraveno uživatelem hopa26

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...