Přejít na obsah

Seiko SKX 007/009


Zdeněk H.

Doporučené příspěvky

Vypada to dobre ale neklouzou ty hodinky? :-) Myslim ze nejlepsi pro me bude dvoudilne nato. :D

 

Zaleží na šiřce a vyšce nata,Na  tomto na obrazku mi to neklouže, mam ještě bilo-černé a na tom to klouže ale na nošení to nemá vliv. Dvou dílné nato je taky možnost :-D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Těma 009 mi hodně zatápíte, ovšem koupit si k SKX007 a SRP777 ještě devítky, tak by mě měli opravdu za blázna. Jsou to ale legendy a mojí oblíbenci.

 

:lol2: nic si stoho nědělej, mě ty 009 taky vrtají hlavou, akorát jsem nevidět ten modrý dial naživot, tak nevíím . Moc lidí co mají želvy i SKX jsem tu neviděl  :eek:  .. vetšína uděla upgrade na "lepší želvy". A moc pěkný fotky a ten rumonsky denní věnec, ten chci taky na svych 007 !!!! 

Upraveno uživatelem 01axel01
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vypadá to jako marinemastery, ta verze stím okolo. Mě se líbí pravě to pouzdro na SKX, jeden z hlavních důvodů proč je porad mam, takže se mi uplně nechce něco na něj rvát. Ale je to zajímavé.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Těma 009 mi hodně zatápíte, ovšem koupit si k SKX007 a SRP777 ještě devítky, tak by mě měli opravdu za blázna. Jsou to ale legendy a mojí oblíbenci.

 

aljjyP8.jpg

MNvhhQi.jpg

 

Ta první to je moc hezká fotka. SKX prostě do vody patří.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

SKX007 mám, kupoval jsem je v Singapuru u Skywatches a šlapou jako hodinky :-) Jen prostě si nějak nemohu zvyknout na robustnost a vrátím se zpět k oblekovkám, ale doporučuji je opravdu každému. Pár dní jsem je ponosil. Ještě popřemýšlím nad výměnou pásku za kůži, aby byly více elegantnější, ale na 95 % je zde nabídnu k prodeji.  

post-32797-0-97720300-1522765039_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

SKX007 mám, kupoval jsem je v Singapuru u Skywatches a šlapou jako hodinky :-) Jen prostě si nějak nemohu zvyknout na robustnost a vrátím se zpět k oblekovkám, ale doporučuji je opravdu každému. Pár dní jsem je ponosil. Ještě popřemýšlím nad výměnou pásku za kůži, aby byly více elegantnější, ale na 95 % je zde nabídnu k prodeji.  

Tak zkus SKX013 :-).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

SKX007 mám, kupoval jsem je v Singapuru u Skywatches a šlapou jako hodinky :-) Jen prostě si nějak nemohu zvyknout na robustnost a vrátím se zpět k oblekovkám, ale doporučuji je opravdu každému. Pár dní jsem je ponosil. Ještě popřemýšlím nad výměnou pásku za kůži, aby byly více elegantnější, ale na 95 % je zde nabídnu k prodeji.  

Jestli je chceš prodat, tak mi napiš na mockomichal@seznam a domluvíme se

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neprodavej - skutečně povedenejch nejen hodinek, ale veci obecne je nakonec málo. Podívej se na auta, motorky.. Ma svou cenu, a nemluvím o penězích, si dobry veci nechat. Ale táhne mi na 44 a mam v sobe dve dvojky :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jedna z nedělniho ?dobrodružství?. Na té gumě se mi líbí asi nejvíc. Bohužel toto není originál. Kdyby někdo měl jednu z22 na prodej, ozvěte se :).

mam jednu original Z22 doma a ozval by som sa ak by som vedel kde... tak ak chceš kontakt na mňa je v podpise.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak zkus SKX013 :-).

Doporučuju, ruku mám útlou a SK013 pěkně pasujou a vypadaj cool,  hlavně v době dnešních >42mm potápek   - jakože SK013 jsou takový potápky ve velikosti Datejustu...ta drobnost tomu dává jinej šmrnc.

A co teda si neodpustím (subjektivní samozřejmě) ručičky na 013 jsou daleko hezčí než na 007. Vteřinovka a minutovka vypadaj jako by se designérovi noc předtím zdálo o Omega AT :) Obzvlášt ta minutová šipka se mi zamlouvá tím jak je plynulá bez odskoků.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...