Jump to content

Seiko SKX 007/009

Zdeněk H.
 Share

Recommended Posts

Nekde myslim psal, ze je lepsi ho kontaktovat pres FB... Uvidis, nekdy to s nim bylo trochu na delsi lokty..

Včera jsem to nevydržel a lehce se mu připomenul :) Zatim nevypadá, že by ho to nějak vzrušovalo.

Zkusím ten FB případně, díky.

• 2 weeks later...

Kupoval jsem je oboje najednou a jsou jiné. Ta modrá se ukáže až na přímém slunci.

Nebo linka prostě jede a když jim nevyjdou modré na 009, tak tam střelí na 007, malajzanovi je to buřt.

Já si myslím, že je to optický klam. Mám SKX009 a 399 (ty jsou černé),  007 jsem měl. Podle mě to dělá ta luneta. Tomu že by jim lezly z linky náhodně různé varianty si nemyslím, Seiko si kvalitu hodně hlídá.

U tý produktovky 009 je úplně jinej cifr... má tam navíc 21 jewels a made in Japan... to klasický 009 nemají...

Já tohle na svých nemám, ale modrý nejsou. Hoďte sem někdo fotku těch modrých...

Porovnával jsem K verze obou a cifry byly rozdílné. (oboje nové, vedle sebe)

Tedka když je nemám u sebe tak začínám přemýšlet jestli to ta modrá luneta skrz hardlex

nemůže nějak ovlivnit.

Pomsta japonského muže.

Uz jsem to sem nekde daval, nebyly to me SKX, ale jednoho vazeneho clena, ktery mi je pujcil. Dle mne je to verze J a cifr vypada nasedle. Foceno v putice:).

post-30673-0-86657800-1435083781_thumb.jpg