Přejít na obsah

Zippo


Doporučené příspěvky

Pánové, mám takový problémek, při romantickém večeru mi 2 moje Zipáky suplovaly svíčky, Hořeli cca 15 minut, měl jsem za to že se zakarbonoval knot (byl tam už dlouho) tak jsem vše vyměnil, škrtátka, knot, (vše origánál). Nový benzín a nic. Háže to malou nebo žádnou jiskru a v podstatně to málokdy chytně, zippák má jít na poprvý. Tak jsem znova navinul knot a zas nic, přijde mi že tim teplem se asi poškodilo nějak škrtací kolečko a prostě to nejede. Nevim už kde je chyba rozebral jsem každej minimálně dvakrát a nic nepoužitelný. Kde dělám chybu? Nebo je důvod k reklamaci?:crying_anim02:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Omlouvám se, že se se.ru do ZIPPA, ale sekce zapalovače tady není. Dneska jsem si udělal velkou radost. Po tomto zapalovači jsem toužil už jako začínající kuřák :rolleyes:

RONSON PREMIER VARAFLAME

post-5298-014034600 1345735410.jpg

Upraveno uživatelem Diamondking
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

A taky lehci, pokud teda mame stejnej:-) Navic me prijemne prekvapilo, jaky zajem budi u kuraku. Zippo holt uz je dnes tuctovka a nikdo z nej na zadek nepadne. Tim ho nechci nijak snizovat, ale z tech mych nebyl z vitriny uz dlouho zadnej venku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S tou plechovkou coly je to prirovnani presny:-))))

Chtel jsem jen vyjadrit prekvapeni, jak se doba meni, pred 15-20 lety podobnej model po dedovi budil posmech (od tech co meli zippo) a dneska obdiv.

O prachach zapalovac v dnesni dobe mobilu za 20t opravdu neni.

Upraveno uživatelem cody
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po měsíci...
  • Po roku...

Hele kluci, mám problém se zippákem. Po naplnění mi vydrží zhruba tři dny a pak z ničeho nic nechytne. Dříf tam byly aspoň náznaky a doutnal knot, když docházel benzín, ale teď je úplně kaput. Je teda z roku 2003 a už má něco naběháno. Myslíte, že pomůže výměna čehosi, nebo ho mám rovnou uložit do krabičky s ostatními poklady?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...