Přejít na obsah

Zippo


Doporučené příspěvky

Díky za rady! 

Ono kdybych ho donesl do trafiky tak mi asi stejnej novej nedaj.... byl na něm totiž potisk 4 esovejch karet, kterej se docela rychle ošoupal a pak úplně sloupal...takže teď je to jen obyč.matný stříbrný Zippák a nikdo by mi to s tím potiskem nevěřil (na to se prý záruka nevztahuje). Ale o potisk mi nejde... vlastně se mi líbí, že je matný obyčejný a má za ta léta už pár šrámů a takovou patinu, takže to bych měnit stejně nechtěl, spíš ten pant a ty nový střeva. Napíšu do toho Přerova a uvidíme. Díky! 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam to skoro stejne, osoupany a to se mi nejvic libi. Rovnez ten pant budu muset taky poresit, za tech 10 let intenzivniho pouzivani by si to zaslouzil. Jinak novy nechci, neni duvod:).

 

Edit: pardon, diky za rady.

Upraveno uživatelem tano
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Nejsem sběratel, ale Zippo mám rád od roku 1998, kdy jsem ho dostal od kamaráda a mám ho a funguje dodnes. Druhý jsem dostal před 2 roky a třetí, se zajímavým tématem, právě dnes...

post-3283-0-87788400-1467229393_thumb.jpg

post-3283-0-79440500-1467229417_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak jsem psal, první Zippo (hladké, lesklé, s věnováním) mám od r.1998 a tehdy jsem koupil i pouzdro, kožené, s kovovým klipem na opasek. Mám ho dodnes, stále slouží, je na něm patina ale překvapivě malá. Už mám ale Zippa 3, Drákula dvě a rozhodl jsem se koupit nějaká další originální pouzdra. Dvě kožená a jedno plastové, tzv. Z-Clip. Na to jsem na fotkách koukal s nedůvěrou, měl jsem pocit, že zapalovač musí vypadnout. Dnes pouzdra přišla a Z-Clip šel na opasek. Žádné tajné jištění nemá, stále mi přijde že musí zapalovač při nějakém pohybu vypadnout, zkouším to, ale on drží, ani se nehne a přitom jde snadno a intuitivně vyndat a vrátit do pouzdra. Klip na opasek je dole zahnutý za opasek, to nevypadne určitě, mám ho přitom na masivním opasku a v místě, kde jsou jsou na sobě vlastní opasek + jeho přebývající konec. Zdálky to vypadá jako by Zippo levitovalo u opasku bez pouzdra. Nechci něco chválit po pár hodinách, ale zatím nemá Z-Clip chybu. 

post-3283-0-36293200-1467366402_thumb.jpg

post-3283-0-05424800-1467366411_thumb.jpg

post-3283-0-10721400-1467366419_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po roku...
Návštěvník YPO

dybyste někdo viděl tendle přístroj někde v krámě, tak mi to kupte, nebo napište kde to maj, já si pro to dojdu ... je to zřejmě nedostatkový zboží

 

Ypoušek

 

menuje se to: Zippo OUL Outdoor Utility Lighter

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dybyste někdo viděl tendle přístroj někde v krámě, tak mi to kupte, nebo napište kde to maj, já si pro to dojdu ... je to zřejmě nedostatkový zboží

 

Ypoušek

 

menuje se to: Zippo OUL Outdoor Utility Lighter

 

https://www.zippograveren.nl/zippo-kaars-aanstekers/zippo-outdoor-utility-lighter-oul

 

jen tak narychlo jsem to prošel, ale měli by posílat i k nám

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...