Jump to content

Recommended Posts

Andy sorac, ja jsem musel. Jak jsem videl ten odkaz ve Tvem podpisu, neudrzel jsem se :) Samozrejme si delam prcu a nehodlam Ti slapat po reputaci. Kdyby to nahodou nekdo bez kontextu nepochopil a bral to vazne, tak Andy je super chlap a jeden z gentlemanu fora! ;)

• Replies 96
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Potkane, vzdyt si za to muzu sam, ja tu blbost zacal ;) neni duvod se omlouvat a nahodou to bylo dost vtipne :D ale diky za post, az se cervenam ;)

Jeste tu psal kolega Eloga, na jehoz post jsem nevedel jak mam reagovat, tak jsem nereagoval. :cheers:

Edited by AndyAaron
  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Trochu opožděně po nějakých měsících - ale souzním s celým tímto vláknem, s AndyAaronem byla radost komunikovat, a i když se prodej kvůli mé váhavosti nedotáhl, okamžitě bych drapnul další věc v nabídce, která mi padne do oka. Takže díky za vstřícnost :) 

Rychlé, vstřícné a solidní jednání, doporučuji !

Ondro díky za obchod a za pivko. Kdybych věděl, že platíš, dám si večeři :-)

Ať tu stavbu dotáhnete do zdárného konce a kdybys cokoliv potřeboval, tak se ozvi..

• 4 weeks later...

Připojuju se k řadě spokojených nade mnou.

S Ondrou je radost obchodovat - rychlá domluva bez zbytečných tanečků, promptní zaslání platby i reakce na zprávy.

Moc děkuju, budu se těšit někdy příště, třeba i osobně :cheers: .

• 2 months later...
  • 3 months later...
  • 2 weeks later...

Pridavam svou pozitivni zkusenost s Ondrou. Reagoval velice pruzne, odpovedel vecne, hodinky poslal bez prodlevy. Navic k nim pridal extra pasky.

Negativa zadna.

Dekuji ! 

Edited by tZRTP
stylisticka chyba
  • 3 months later...
  • 3 weeks later...
  • 2 months later...
  • 2 weeks later...

S Ondrou perfektní rychlá domluva, okamžitě zabaleno a zasláno, takže za mě maximální spokojenost. Doporučuji ostatním, děkuji a budu se těšit někdy na nějaký další obchod.

• 4 weeks later...