Přejít na obsah

Herni konzole a hry obecne


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 2,4tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po měsíci...

Vzhledem k aktuálním událostem jsem čekal tohle téma trochu výš 🙂 Zkusím tady rozpoutat menší flame: budete pořizovat xbox series x nebo ps5? Za sebe se kloním spíše k xboxu protože forza, protože fligt simulátor a protože vyšší výkon. Otázka je, jestli způsob práce ps5 nebude nakonec znamenat, že bude rychlejší. A taky je ps5 hrozně ošklivý, ale To design je až to poslední měřítko. ovladač mi překvapivě přišel lepší od ps (ale v minulé verzi a pouze při velmi krátkém použití), tím že ho celý predelali tak nevím, jestli je to bod pro nebo proti.

Exkluzivity asi neřeším protoze FPS asi hrát nebudu (na ovládání bez myši a klávesnice jsem si nikdy nezvykl). Max zkusim COD a GTA protoze na tom jsem vyrostl. Jinak hlavne NHL.

Asi by na moje použití stačila i ta nizsi verze xboxu, nebo xbox one, ale na tuhle generaci konzoli čekám už 5 let (myslel jsem, že přijde místo one x) takže chci určitě plnotucnou verzi konzole. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U nás to bude PS.

Měli jsme Xbox One, ale nesedl ovladač — synátor (6yo) má přeci jen menší ruce, a já nakonec taky. I ergonomicky líp vyhovuje DualShock. Tak jsme loni přešli na PS 4 Pro a spokojenost.

Asi i herně si víc vyberem u Sony.

Design je věc vkusu, pro mě bude víc důležité, zda to půjde vymyslet s držákem na zeď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 4. 8. 2020 v 10:48, Tomas_2002 napsal:

Já už asi nepůjdu do ničeho. Mám herní PC, Xbox One, PS4 a za poslední roky jsem na tom hrál akorát God of War, Zaklínač, Spiderman, Uncharted a TLOU2. Se dvěma malýma dětma prostě není čas.

PS4 prodám, Xbox nechám děckám, počítač na internet. 

 

V 13. 9. 2020 v 13:09, Maro napsal:

Vzhledem k aktuálním událostem jsem čekal tohle téma trochu výš 🙂 Zkusím tady rozpoutat menší flame: budete pořizovat xbox series x nebo ps5?.........

 

V 13. 9. 2020 v 14:40, Tomas_2002 napsal:

Asi zase oboje ... 

 

Tomas2002: 🤣🤣🤣🤣🤣

 

Maro: PS5 jsem hned předobjednal. 1) snad kromě jednoho všichni kolem mě maji PS, takže s ohledem na online není co řešit 2) exkluzivky - tam je to prostě na xboxu bída 3) Gran Turismo je lepší než Forza - když už chceš ten flame :D 4) zpětná kompatibilita her

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě mě tak napadá. Neplánuje někdo hromadnou objednváku Mafie na alze za tu zvýhodněnou cenu? Na PS4?

 

edit: tak jsem to objednal tu, ta alza to nemá zas tak výhodný

https://www.konzoleahry.cz/ps4-mafia-trilogy-cz-p43075/?utm_campaign=Hry+ps4&utm_content=43075&utm_medium=referral&utm_source=heureka.cz&utm_term=produkt

Upraveno uživatelem hreba
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemá někdo zdvojený předobjednávky na ps5? 

 

Já mám samozřejmě objednáno, ale dodání po novém roce. Takže pokud někdo třeba zkouší současně alzu a czc a vypadá to, že chytnul první vlnu u obou, rád se jedné ujmu. :)

 

Naivní, já vim. Ale co kdyby.

 

Jinak stav objednávek xboxu je obdobný? Nebo se tohle šílenství strhlo jen kvůli psku? Nevíte?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To by pro mě bylo ideální. Ale mě tam svítí 2021. 

 

Ono se na to v tuhle chvíli spoléhat moc nedá. Přeci jen, počítám, že spousta lidu udělala spekulativně objednávky u více prodejců, takže se ten waiting list smrskne. Otázka je, ale jak moc.

 

Začínám si připadak jak čekatel v pořadníku na Rolexy. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...