Přejít na obsah

Herni konzole a hry obecne


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 2,4tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

V 4. 8. 2020 v 8:45, Povidláček napsal:

Taky to vidím podobně. Hratelnost, detaily atd.super, ale příběh a postavy hrozný. Vztah co si k hlavním postavám v jedničce vytvoříte je tady v čudu. Jak jsem jedničku dohrál asi 3-4x, tak tady mi to jednou stačilo. 
 

PS: někde výš jsem tu psal, a to jsem byl někde na začátku, jak už teď vím, že to bude ta nej hra co jsem kdy hrál. Nakonec to musím vzít zpět. 

Mne to naopak projde pribehove o svetelny roky lepsi nez jednicka. Jednicka je takova cernobila pohadka. Je jasny, kdo je dobrej a kdo je spatnej. Ve dvojce nic takoveho neni. Sice teda jsou tam veci, ktery jsou asi ulitba aktualnim trendum a ta pulka za Abby je moc dlouha, ale u me asi nejlepsi pribehova hra.

DSC_0615.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem se tu navnadil na zaklínače3. Ale co nedávám, jsou ty pěstní souboje. Vyhraju gwintovej turnaj, elf pak ze mě vymlátí duši. Pokaždý. Jedno jak se kryju a uskakuju, kolik mu dám ran. Můžu do něj řezat deset minut, chlapec je v pohodě. Jemu stačí mi dát pět ran a chcípnu. On má Lv27, já už 30. A vše marno, mám chuť si najít toho programátora osobně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 25. 9. 2020 v 20:04, Povidláček napsal:

Akorát vyzvednuto. Jsem na to zvědavej páč u originálu jsem strávil dětství :) tak snad to nezklame

 

Jak se to hraje? Co dabing? Moc-li se to liší od originálu? Nějaké bugy? Původní jsem dohrál asi pětkrát a mám k ní hodně nostalgický vztah, tak jestli to stojí za to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to paráda, moc si hru užívám. Hraju na pročku, občas doskočí textura trávy pri jízdě autem na venkově, ale jinak žádné zásadní bugy. Hratelnost naramná, dabing luxusní. Grafika najs, hodně pomáhá HDR. 

Trápim se u závodů, hraju na nejtěžší obtížnost.  :)

20200926_162756_copy_1651x1238.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám zásek na PC v Molotov party, Paulie si dřepne v tý boční uličce a nejde dál. Misi i hru sem spustil x-krat a nepomáha, tak nevím. I když ho předběhnu a vlezu do tý uličky první tak zase nemůžu jít dál, protože mi to Paulie musí říct

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 21 hodinami, KurtCz napsal:

Jak se to hraje? Co dabing? Moc-li se to liší od originálu? Nějaké bugy? Původní jsem dohrál asi pětkrát a mám k ní hodně nostalgický vztah, tak jestli to stojí za to.

Souhlas s tím co píše Hopa. Taky hraju na PS4Pro. Na tom venkově cestou do motelu se mi taky nějaký protijedoucí auto jednou načetlo náhle těsně přede mnou jinak jsem si žádných záseků nevšiml. Dabing je super, nějaký fráze úplně stejný nebo hodně podobný řekl bych, spousta hlášek je nových a dost vtipných. Taky jsem vůči originálu nostalgický a člověk se srovnávání nevyhne, ale zatím je to za mě teda fakt pecka! Hraju na klasickou úroveň a snížil jsem si jí teda na střední na to vrácení upraveného auta na okruh od Bertoneho (to jsem nebyl schopen v limitu stihnout) a pak na ten samotný závod (v originále jsem to taky nebyl schopen dát a vycheatoval jsem to přes tu odbočku). Jinak krocnout nepřítele na ovladači bez aim assistu je teda něco 🙈 teď jsem akorát v misi v bordelu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nikdy jsem Mafii 1 nehral, minulo mne to, pac jsem nemel poradne PC. Takze jsem vyzbrojen jen univerzem nactenych mafianskych knizek a filmu . Kocham se a priznam, ze i zasnu nad tim, jak se takhle stara a nyni jen prelestena gamesa vyrovna zabavou soucasnym 3 ackovym klenotum. Tesim se, az ji dohraje dalsi originalem nepolibeny hrac tady z chnmg fora, ktery uz si hru zarezervoval. :)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...