Přejít na obsah

Odolné hodinky na lov, střelbu, les.


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 208
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Já a kamarád jsme dost studijní, podle jeho otce potřebujeme trochu zocelit tak to chystají pro více přátel z jejich okolí. Původně jsem se neměl účastnit, ale kamarád mě tam prosadil, s tím že to bude pak snesitelnější, protože jeho otec mě docela bera od té doby, co jsem mu pomohl s notebookem. (Několikrát se mu rozbil soukromí odolný notebook Panasonic, tak jsem mu přehrál data a pomohl sehnat přes fakultu Getac s400).

Ano, výlet je dost tajemný, bude to docela adrenalin, už se těším.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně celkově tenhle systém jeden mobil pro všechny, jedny hodinky pro všechny, jedny boty pro všechny apod. přijde trochu stupidní, abych pravdu řekl. Především ty boty by mě trochu nasíraly. Obecný instrukce typu "vemte si vyšší pohory a odolný hodinky" by asi byly lepší, protože každýmu vyhovuje něco jinýho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rodiče se Vás chtějí navždy zbavit, to Vám nedošlo děcka? Je to docela drsný způsob,ale nakonec proč ne....

asi se rodice koukali na nedavno film co jsem videl ale nevim jak se jmenoval parta zbohatliku si nasla bezdomovce zavezli ho do lesa a poradali na nej hon nic mene se jim to nejak nepodazilo dostali poradne na frak postupne je dostal vsechny :-) treba se rodice take chteji nenapadne zbavit sinacku :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nějak jsem nepochopil, proč bateriové pouze digitální? Z ručičkových jde alespoň určit světové strany dle Slunce. A pokud je to už na nějaké použití ve stylu Rambo, tak bych se asi podíval po Traserech s tritiovým osvětlením.

maji rucicky a vydrzi snad vsechno :-)

http://www.hodinky-365.cz/casio-g-shock-ga-100cm-5a-x170347

a nejsou drahe jako jine hodinky co nevydrzi ani polovinu co G

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji vám za reakce, budu rád za další.

 

Dnes to máme s hodinkami rozhodnout. Bude jich celkem 5 kusů.

Jeden z nás pěti si posteskl, že dostal Montblanc automaty k promocím, po střelbě se mu utrhla osička setrvačníku a rodiče jsou naštvaní a moc se s ním zatím nebaví.

 

Mají mít měsíční fáze (zatím žádné zdůvodnění (jen jedno vtipné, že když se promění ve vlkodlaky, abychom se včas ukryli)).

 

Zatím jsou tři kandidáti, na kterých jsme se shodli:

Suunto Ambit3 Peak Black - Do ambit 3 by to mělo jít doinstalovat.

Casio G9300 (Mudman)

Casio PROTREK PRW-2500-1JF

 

Mudman budou asi nejodolnější, ale nemají ostatní funkce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já doporučím tyhle CASIA SGW 100 B

http://www.ihodinarstvi.cz/hodinky/casio/sport/8007-casio-pro-trek-sgw-100b-3vef.php

 

Sám je mám cca 5 let a ty hodinky stále spolehlivě fungují. Používám je intenzivně především na sport (kolo,běh,plavání a treking) Nejsou to takové nesmyslně obří hodinky jako většina "géček"

Sice nemají měsíční fáze,ale osobně nevidím důvod velké důležitosti této funkce.

Jinak mají:

- WR 200

- rychle čitelné velké číslice (výhoda oproti prťavým čísílkům na Géčkách)

- kompas( i já ho občas v lese používám)

- teploměr

- lehký polyesterový pásek ,pod kterým se nepotí ruka a i po letech intensivního nošení neztratil nic na funkci

- dobře chráněné minerální sklo,které po letech nemá jediný škrábanec

- jednoduché intuitivní nastavování a ovládání

- baterii jsem ještě nemusel měnit

- ostatní funkce jako budíky nepoužívám ale jsou tam :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty černý Suunta nemaj chybu, ale u německých  sousedů se daj koupit lovecký hodinky např.

indikace 12 hodinového i 24 hodinového cyklu a přitom analogové zobrazení, ale seš v quartz...nebo Aristo automat ETA  2824, superluminova..

Greiner hodinky pro lovce Titanium 10ATM

 

uhr-f-und-uumlr-j-und-aumlger-titanium-u

12188_1_f03134eb.jpg

e346c9a58168b9a7c98c94decf217a1c.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Všechny vás zdravím, stále ještě řešíme, kamarádovi se při cvičné střelbě porouchal Luminor Marina 44mm PAM00005.

Tak máme prej nosit digi nebo kapesní.

 

Casio PRW2500 i Suunto jsou dle nich zbytečně složité. U Casio GD400MB-1ER by se měli začernit boční šroubky a je tam problém, při zapnutí funce DSP, se při seřízení času Berlín rozladí čas UTC.

 

Doporučili s vibrací, někteří mají model GW-400J-1JF, ale ty jsem nikde nenašel.

 

Našel jsem GD350-8 nebo GD350-1B má to vibrační alarm, ale nemá to Tide grapd a Moon phase.

Za nějaké další typy budu rád.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Všechny vás zdravím, stále ještě řešíme, kamarádovi se při cvičné střelbě porouchal Luminor Marina 44mm PAM00005.

Tak máme prej nosit digi nebo kapesní.

Proč ne normální ručičkový quartzky? To, že se někomu zesraly mechanický paneraje není až takový překvapení po tom, co sám píšeš v úvodním postu, kolik jinejch mechanik jste odprasili.

...U Casio GD400MB-1ER by se měli začernit boční šroubky...

Sory, ale tohle už mi přijde fakt jako šaškárna:).
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Archivováno

Toto téma je nyní archivováno, a proto není možné odpovídat na toto téma.


×
×
  • Vytvořit...