Přejít na obsah

Citizen na ruce...


Nicolas02

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 3,1tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

@Siwi - jsou to 40mm, idealni velikost. Pouzdro je titanovy monokok, podobne jak treba MM300. Datumka je na hovno, uznavam. Navic cislo v policku neni presne uprostred. Nekdo jim vytyka moc tlustou humpolackou lunetu. Mne nevadi. Lumi super, lehce do modra. WR300. Spravne vojenske hodinky ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja som sa konecne dokopal k Promastrom ktore som chcel este v casoch ked to bol aktualny model.. vzdy to tak nejako vyslo ze nic, az teraz. Nie su to sice pandy, ale aj na tie pride cas :) za tie prachy su to paradne hodinky..

když jsem je viděl v inzerci, tak mi cukalo. parádní budíky. na můj vkus sice dost složitý, ale vždycky se mi hrozně líbily jak jsou svébytný a luxusně zpracovaný.

a ta lumibradavka na rezervě je taková třešnička na dortu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já chvíli uvažoval o těch aktuálních (se stejným strojkem s jinou orientací), ale po tak pěti minutách jsem je zavrh.

attachicon.gifScreen Shot 2019-05-03 at 18.48.29.png

 

Zas ak by si mal v hodinkách strojček s inou orientáciou, bol by si v dnešnej dobe celkom in.

 

edit: asi by sa jednalo o strojček samičku

Upraveno uživatelem McStinger
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

instant - výborné Citizeny, kedysi som nad nimi uvažoval, ale vzal som inú radu z Promasterov (AS... ale bez logára). Mne sa na nich páči to, že aj keď povedzme, pre niekoho prídu ako preplácané, tak to tak nie je, lebo v reále tam všetko pasuje, všetko krásne usporiadané.

 

A už spomenutý výrazný lumi bod na dvanástke v kombi s ukazovateľom rezervy, tak to je pecka detail, to myslím ani nikto iný nemá.

 

Ak si dobre pamätám, tak na tvojich je červená ručička ukazovateľ alarmu. Ako to je s čiatateľnosťou tej ručičky vs. indexov v hornej časti, kde to ide popod indikátor reservy?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

instant - výborné Citizeny, kedysi som nad nimi uvažoval, ale vzal som inú radu z Promasterov (AS... ale bez logára). Mne sa na nich páči to, že aj keď povedzme, pre niekoho prídu ako preplácané, tak to tak nie je, lebo v reále tam všetko pasuje, všetko krásne usporiadané.

 

A už spomenutý výrazný lumi bod na dvanástke v kombi s ukazovateľom rezervy, tak to je pecka detail, to myslím ani nikto iný nemá.

 

Ak si dobre pamätám, tak na tvojich je červená ručička ukazovateľ alarmu. Ako to je s čiatateľnosťou tej ručičky vs. indexov v hornej časti, kde to ide popod indikátor reservy?

 

neviem, v zivote som tak skoro nevstaval z postele.. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...