Přejít na obsah

Zapařená monstra


Mikefux

Doporučené příspěvky

Když jsem kupoval Monstra z CreationWatches, podobných problémů jsem se bál. Ale od té doby byly bazény, moře, sauna i lehké zimní hory a zatím bez ztráty kytičky.

Překvapením je pro mne hlavně ten setrvalý stav i po servisu (jsem myslel že po popsaných úkonech už k tomu nemůže dojít).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 188
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Nevím přesně v jakém směru myslíš, ale napíšu. Hned jak budu mít peníze na účtě. Nemyslím si, že za to úplně můžou, to se prostě stane. I nějakou slevu jsem nakonec dostal přislíbenou, ale neobešlo se to bez zbytečných výmluv, to je pravda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo. No s těmi referencemi jsem to myslel tak, že když jsem si chtěl koupit jedny Géčka, tak do mě dva lidi hučeli ať to objednám přes CW, nakonec jsem odolal a koupil u nás (cena byla o 40% vyšší), ale kdyby byl problém, skočím do obchodu a je to OK. Takže bych o tom problému napsal i do vlákna CW, aby to tam bylo vidět, protože pro mnoho lidí je cena alfou a omegou a jdou po ní bez ohledu na další faktory, například záruku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten sníh je takovej divnej prevít. Myslím, že jsem taky něco takovýho řešil (už nevím co to bylo za hodinky, montra určitě ne, ani žádný potápky, myslím.) Evidentně Ti do nich nenateko, ale nějak se to v nich zkondenzovalo.... Moje znalosti fyziky jsou již chatrné, takže moc nechápu jak je to možný - a jestli to není obecná vlastnost, a ne chyba konkrétního kusu.

 

Podobnej prevít bude asi pára. Bazén je brnkačka, do páry bych se s hodinkama bál.

 

Nechce někdo z vás vyzkoušet podobný pokus? :-)

 

Jako předtím, dal jsem na sklo trochu čistého sněhu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podobnej prevít bude asi pára. Bazén je brnkačka, do páry bych se s hodinkama bál.

 

Nechce někdo z vás vyzkoušet podobný pokus? :-)

V páře jsem byl s Rangemany, trochu jsem se obával jestli to dají a 4x20 minut jim neudělalo sebemenší problém. Následně z páry do bazénu a tak dále. 

Upraveno uživatelem Sphinxx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja by som skor pridal hodnotenie panovi Frydlovi.

 

Cena vs zaruka. Mohol seika kupit v koscome so zarukou, takto si moze objednat este jedny z CW.

 

A stale na tom bude lepsie.

Teď už bych možná objednával z Skywatches, CW mi krom vyšší ceny nepřineslo nic navíc...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...