Přejít na obsah

GP vs. Blancpain


Kev

Doporučené příspěvky

Za mne rozhodně Fifty Fathoms - krásný nadčasový hodinky pro všechny příležitosti. Zrovna tyto GP na mne skutečně působí jako G-Shock, což je v mých očích směřuje jen na sport (nehledě na to, že se mi ani nelíbí). 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud by se jednalo o norm. ocel, bral bych FF, v tomto pripade GP. Jinak bych ty GP nezatracoval, osobne se mi libi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Předměty jako  g-shock a crocs mi k těm GP sedí rozhodně lépe, než ta košile z utěrky...... :)

 

Dal bych se na FF. Přijdou mi vyváženější a komplexnější, u těch GP cítím, jakoby pouzdro luneta a řemen předběhly ciferník o nějaký ten modelový rok......  Darth Vader oproti Kylo Renovi , vlastně opačně :D

Upraveno uživatelem cigi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jednoznačnš FF. Pro koupi GP bych musel mít nějaký extra důvod, např. úchylku na značku, rozšíření sbírky, potřebu zapůsobit na roštěnku, co miluje GP, nebo já nevím co ještě ... Zkrátka FF jsou ikona a hrrrrr do nich.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi jsem buran, ale jsou hnusný oboje. Neforemny, humpolacky GP a meganudny Blancpain. A jeste to umocnuje ta cerna barva.

Nevim no, je to jen muj nazor, ale za ty prachy je spoustu jinych a hlavne peknych hodinek  :lol2:

 

Ale vždyť já vím .....

16897_1_grande_thumb_600_800.jpg

Upraveno uživatelem Bert
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cierne su v pohode ak to nemaju byt jedine hodinky. Ked sa pacia tak preco nie. Oboje som videl nazivo a bral by som GP. Jak su normalne hnusne, tak v ciernej vyzeraju, ze ich nosi batman ku kosacke.

 

Treba si ale uvedomit ze ked cierne hodinky tejto kategorie omrzia, tak su prakticky nepredajne.. a ak nahodou ano, tak s astronomickou zlavou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...