Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Mám je od p.Ggranda a jsou opravdu grandiozní...  Tímto mu děkuji za obchod, luxusní balení a rychlost poslání.

Co by amatérský milovník Seika, tak díky strojku můžu i Armidu, do téhle chvíle (nákup) jsem je naživo neviděl, tudíž "výstřel naslepo" ale vyplatil se. Líbila se mi "masivnost" a tvar tahu (něco jako pásy u tanku). Na moji hubenou ruku (16cm) je poměr velikost (průměr) a výška ještě berný. Ještě mě ruka zkousne Suma, díky tomu že jsou nižší.

K Armidám snad jen tolik, že je to "kus železa", tak jak se tváří na fotkách, takové (možná ještě lepší) jsou. Jediný negativní postřeh mám, když dorazily, zalíbily se i manželce a začala mi vysvětlovat, že zkrácením tahu by jí šly v létě na ruku (že si udělá nehty do barvy, atd.) tak uvidíme...

Popisovat nervozní trhání balíku a rozdělávání boxu patrně nemá cenu, to všichni znáte...

Patrně blábolím ne úplně k věci, ale píšu první chlubení a moc mi to nejde, každopádně radost obrovská :-)

 

post-27504-0-55451700-1458480154_thumb.jpg

post-27504-0-47435900-1458480193_thumb.jpg

post-27504-0-07336800-1458480210_thumb.jpg

post-27504-0-15863100-1458480284_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na to jaký máš průměry zápěstí to zase není až tak nepřiměřené. Myslím, že ti sedí dobře. Podle parametrů na netu by hodinky měly mít lug to lug 46 mm, což je sympatické a právě i to dělá tyto celkem masivní hodinky nositelné i na menších rukách. 

Doufám, že přihodíš nějaké další fotky - zejména by mne zajímala nějaká se zářící lumi :-)

Zkoušel jsi je už i na gumě? Jak se nosí?

Jinak samozřejmě gratuluji k novému kousku. Ať ti slouží a dělají radost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji za gratulace, fotky (amatérské) dodám. Gumu jsem nezkoušel, je parádní (na sucho) jsem ji přiložil, ale protože jsem manuální střevo, tak jsem nasadil tah a jsem spokojen.Popravdě mě guma nevyhovuje (zkoušel jsem 3 x Seiko a vždy skončily na tahu, poslední jsou ty Suma, kde čekám na tah). Lug to lug je dle mého pravítka 44 (ale může to být i těch 46 :-) ). Fotky zde, lumi u Armid mě fascinuje tím odskočením lunety (vypadá že jsou "dvoupatrové").

post-27504-0-46820800-1458498674_thumb.jpg

post-27504-0-90134000-1458498686_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem rád, že se mají dobře. Ještě ale víc jsem rád, že dneska při pohledu na moje větší A1 jsem nelitoval, jak to dopadlo. Popravdě i kdyby mi zbyly ty tvoje a do světa by šly ty větší, měl bych stejný pocit :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na velikosti záleží :) Když jsem okukoval stránky Armidy, tak se mi líbily mosazný, ale nemám na ně, jak to říct, styl. A ty modré mě zaujaly spíš na tvých fotkách, než u A.D. Modrou mám rád (Béčka, Seiko pepsi ,a další Seika). Seawolfy mi byly fakt velký a Armidy mi jsou akondr. Pár fotek, auto, vlak a pak už dám pokoj.

P.S. původně jsem je chtěl jen ponosit a pustit dál, bohužel(dík) už mám jiný názor. Dneska jsem si na odpolko vzal 5ky a připadalo mi že na ruce nic nemám :mellow:

post-27504-0-90679300-1458588792_thumb.jpg

post-27504-0-48074300-1458588814_thumb.jpg

post-27504-0-77292900-1458588843_thumb.jpg

post-27504-0-64233700-1458588856_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Ivlado : Měl jsem obdobné pocity...
 
To Sphinxx : Zde prodejní vlákno http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/94072-armida-a1-42mm-modrĂ?/   více fotek a informací, snad to takhle nevadí...

Jj, na ten náramek je spíš je jakoby "pás z tanku". Trochu jsem se u něj bál, asi to blbě popíšu, něco jako kolotočařiny (pankového machrování, nebo jak nazvat ústřel), ale není to tak.

Kdyby někdo měl zájem, nechám osahat, ozkoušet. (Kolín, občas Praha a okolí).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj, na ten náramek je spíš je jakoby "pás z tanku". Trochu jsem se u něj bál, asi to blbě popíšu, něco jako kolotočařiny (pankového machrování, nebo jak nazvat ústřel), ale není to tak.

Kdyby někdo měl zájem, nechám osahat, ozkoušet. (Kolín, občas Praha a okolí).

 

Ten náramek je super!!! A velikost 42mm bych jim netipnul, no jsou to fešné hodinky. Tak ať slouží bez problému.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale kecy. Jsou to 42 mm, které mají lug to lug 46mm. To je na každou ruku.

Ale kecy. Jsou to 42 mm, které mají lug to lug 46mm. To je na každou ruku.

Jj, je to tak, vše je o poprvé a o jednom dni nošení (když jdeš do vyšších, větších nebo těžších). Samozřejmě po nějakou únosnou mez (Armidy jsou v pohodě v ní) já kdysi neustál Seawolfy a možná že dnes jo, chce to zkusit a trochu ponosit.Z pistole se taky musí vystřelit a autem se projet. (imho).

Co mě na nich ještě baví, že se dá tah krásně v mžiku prodloužit (taková kroková extenze). Takže pevně drží a vmžiku jsou popadlé na zápěstí...

post-27504-0-54856800-1458763385_thumb.jpg

post-27504-0-58919800-1458763393_thumb.jpg

Upraveno uživatelem DavidLC
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...za mna super ,ale premiestnil by som to do sekcie činske hodinky nech tym chlapcom šikmookym robime propagandu........čakam čo nove od armidy nabehne  A1 su už v ss nedostupne a nejakeho nastupcu by som uvital

 

.....zaujimalo by ma tvoje porovnanie versus seiko sumo čo sa tyka pohodlnosti nosenia a ako sedia na ruke

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...