Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

V autě buď vnitřní Dasta, nebo taška od Falca, má rozměr akorát mezi přední sedadla, takže pistole je opravdu po ruce a pokud jedu s někým v autě, většinou ani netuší, že ji mám. A co se týče té Dasty, hubeňour nejsem ani náhodou, naopak. Ale už jsem si zvykl a pokud potřebuji, jde pistole tasit rychleji,než z bočního opaskového, zejména pokud mám mikinu a bundu. A odpadá boule na boku...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ani ne. Je pravda, že ze začátku to bylo trochu nepohodlné, ale už jsem si zvykl. Krom toho je to skrytější způsob nošení, než v pouzdře na boku. A rychlejší na tasení. A jak jsem psal, hodně taky používám tašku od Falca, typ 529. Na delší cesty autem je lepší, než Dasta, nebo opaskové, přitisknuté bezp. pásem...

Upraveno uživatelem Lenin
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtěl jsem se zeptat, jakou byste doporučili první zbraň ?

 

-střílím tak 500 nábojů měsíčně

-nechci Glock

-nošení jen vyjímečně

-ráže nejspíš 9 mm

 

Rozpočet tak do 35 CZK

 

Napadají mě CZ 75 Shadow Orange, Beretta 92 FS Inox a HK USP 

 

Byly by nějaké rady, doporučení ? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako první zbraň bych obecně 1911 asi nedoporučil..ale vyzkoušej, třeba to bude zrovna ono..

Pokud to bude hlavně na střelnici, tak bych vzal full size zbraň. Tu berretu jsem měl při rozhodování v ruce, líbila se mi, ale drželo se mi to dost blbě. Nakonec jsem skončil u Sig Sauer P226 v celoocelové verzi. Taky nesedí každému, ale mě sedla skvěle. Na nošení není moc vhodná, ale jde to. Primárně je ale na střelnici a tam jsem velmi spokojenej. Perfektní zpracování, skvělá spoušť..po cca 1500 výstřelech bez jediné závady ať bylo v zásobníku cokoliv. Cena lehce přes 35 tis. Plus dřevěné střenky od Klinsky za cca 2,5 tis a nějaký pouzdra.. Nevýhoda je omezená nabídka příslušenství, ale to je mimo Glock platné skoro pro všechny značky. Dělá se v několika verzích, podívej se na www.sigsauer.de Verze s rámem ze slitiny je lehčí a levnější.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nějakou prémiovou 1911? 

 

Z těch, co jsi jmenoval výše se na tvoje použití hodí jen ta CZ, ale Shadow Orange je akorát předraženej produkt nabubřelého marketingu, normální ti udělá stejnou službu. 

 

O.k., rád si nechám poradit. Ušetřené lóve investuji do tréninku.  A ještě bych se rád zeptal - jaký je rozdíl mezi Shadow a Shadow Line ? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle me maly - co ja vim tak shadow line by nemel mit padovou blokaci.

 

Pokud se strelbou zacinas a mas 35 tak hych za 20 koupil cizu nebo nejakou 1911 jako remington nebo sti spartan a jeste ti bohate zbude na Ruger 22/45 ve .22 LR cimz si jeste zlevnis vycvik.

 

Shadow i Shadow line je slusny zaklad pro jemne doladeni puskarem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle me maly - co ja vim tak shadow line by nemel mit padovou blokaci.

 

Pokud se strelbou zacinas a mas 35 tak hych za 20 koupil cizu nebo nejakou 1911 jako remington nebo sti spartan a jeste ti bohate zbude na Ruger 22/45 ve .22 LR cimz si jeste zlevnis vycvik.

 

Shadow i Shadow line je slusny zaklad pro jemne doladeni puskarem.

 

No, o zlevnění výcviku mi moc nejde - u nás je střelnice jen sobota odpoledne a pondělí odpoledne a z toho jsem většinu víkendů pryč, takže i kdybych měl těch nábojů plný kvartýr, tak to nestíhám vystřílet. Proto i teď střílím tak málo.

 

Přemýšlel jsem o té Shadow Line pro mě a Shadow Line Compact pro manželku, protože ta teď ZP dodělává a svou zbraň jí půjčovat nechci....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Shadow Orange je akorát předraženej produkt nabubřelého marketingu

To bych neřekl, ale je fakt že těch pět litrů navíc je dost... Pokud máš 35 litrů na kvér a chceš to hlavně na střelnici, tak si vem ten Orange a budeš mít radost. Nebo STI Trojan a budeš mít taky radost . 

Edit: 500 nábojů měsíčně zase není tak málo...

Upraveno uživatelem wizard-ov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtěl jsem se zeptat, jakou byste doporučili první zbraň ?

 

-střílím tak 500 nábojů měsíčně

-nechci Glock

-nošení jen vyjímečně

-ráže nejspíš 9 mm

 

Rozpočet tak do 35 CZK

 

Napadají mě CZ 75 Shadow Orange, Beretta 92 FS Inox a HK USP 

 

Byly by nějaké rady, doporučení ? 

V inzerátech jsem před časem viděl 2 téměř nestřílené DW Guardian za cca 25

Menší než Beretta, užší než CZ, bobtailový rám nepřekáží, luxusní spoušť, nebudeš litovat ani koruny

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V inzerátech jsem před časem viděl 2 téměř nestřílené DW Guardian za cca 25

Menší než Beretta, užší než CZ, bobtailový rám nepřekáží, luxusní spoušť, nebudeš litovat ani koruny

 

Určitě bych chtěl funglovku, použitou ne. Nikdy nevěřím, že se lidé chovají k věcem tak hezky jako já :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtěl jsem se zeptat, jakou byste doporučili první zbraň ?

 

-střílím tak 500 nábojů měsíčně

-nechci Glock

-nošení jen vyjímečně

-ráže nejspíš 9 mm

 

Rozpočet tak do 35 CZK

 

Napadají mě CZ 75 Shadow Orange, Beretta 92 FS Inox a HK USP 

 

Byly by nějaké rady, doporučení ? 

Myslím, že v téhle ceně se vybrat určitě v pohodě dá. Skoro nikdo Ti ale neporadí nezaujatě, protože každej máme svý koně. Určitě si to nejdřív zkus někde půjčit a prásknout si pár ran. Aby jsi při osobním setkání nebyl zklamanej. Já osobně nemám prostě dobrej posit z většiny "plasťáků", ale někdo to zase miluje.

Moje manželka má nejradši Walthera P 22. S tou malorážkou je to příjemnější střílení a většinu ženskejch zas tak nefascinuje velká rána.

Má to i přidanou hodnotu, protože má závit na hlavni, tak bude s vhodn

ým příslušenstvím bavit i Tebe :clap:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...