Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Na nošení je fajn, "Sko" bych nechtěl, protože ta užší roukojeť by mi nestála za ztrátu skoro neuvěřitelné kapacity zásobníku u subkompaktu. 10 ran .45 je tak moc, že člověk nemusí řešit náhradní zásobník.

Glock je taková rozšířená socka, že i ugrade dílů je spousta a jsou levné.

Řešil bych:

- stojinu spouště, jestli chceš střílet i sportovně, jinak ne

- spoušť - vadila mi ta plastová hranatá, mám hliníkovou kulatou (samozřejmě s pojistkou)

- zvětšené vypouštění závěru - taková blbůstka, ale za pár korun.

- rozhodně mířidla - za nějaká světlovodná ideálně s tritiem

 

V trezoru doma jí mám s namontovanou podvěsnou svítilnou, nosím s vnitřním pouzdrem, kde je podle mě důležitá kožená plocha mezi zbraní a bokem - jinak to docela tlačí a škrábe. Mám toto:

 

post-322-0-91479000-1412931949_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

30S mám já, 10 ran, .45 ACP. Je to fajn prcek, nosit se dá bez problémů (pádlo Fobus). Kupoval jsem na Čerňáku u pana Ondry (streleckyservis.cz).

edit: to S znamená snad jen užší závěr, zásobník je normálně dvouřada

 

edit2: je to mazel (att) :)

post-6759-0-18666900-1412933731_thumb.jpg

Upraveno uživatelem KFL
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No co jsem viděl a měl (G17 gen4), tak origo mířidla jsou nakonec to nejlepší. Kombinace světlovod + tritium z běžně dostupných jsou jenom snad Truglo TFO a vím, že pár lidí se už pokorně vracelo k původním mířidlům (mi osobně se s tím taky ta  nějak blbě střílí...ale jak se říká, podle vkusu každého soudruha, že  :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já třeba nebyl schopen nosit ani G26 ve vnitřním pouzdře - prostě mi vadilo, jak je to hranaté a prostě to tlačilo, ať jsem to dal kam jsem to dal.

přesně tak - dokud jsem nepoznal tohle "velký" pouzdro.. Tam nic neštípe, netlačí..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když jste u těch pouzder, nemáte nějaký další tipy na vnitřní opaskový pouzdro?

Uvítal by jsem i obrázek pro představu.

Já nosím už dlouho v koženým, který mám zastrčený obráceně za kalhotama za zády. Výhoda je, že když přijdu domů nebo do práze vytáhnu ho i s pistolí a uožím, ale zase se mi občas stane, třeba když sedím v autě, že se mi vytáhne samo a pak ho na parkovišti před obchoďákem zkouším nenápadně zastrčit zpátky :mad:  a nejsem si ani moc jistej jak by ustálo, kdyby jsem se dostal do nějaký strkanice.

Dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono je asi fakt nejideálnější to co má Jeremy. Nevím odkud ho má (často ti ho někdo udělá i přímo na míru), ale zkus http://sakalshop.cz/ nebo Bulhary http://www.lhsholsters.com/products_inf.php?lang=english&pid=77 vím, že Bulhaři mají delší dodací lhůty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukal jsem na ně. Možná jsem přehnaně opatrnej a je to určitě lepší řešení než jak to nosím teď, ale ještě by se mi tam líbil, pro jistotu, zajišťovací pásek. Nějak se mi nechce spoléhat jenom na tu samosvornost. Vypadá to, že jsem ale asi jedinej úchyl, co to chce takhle a budu si to muset nechat ušít na míru. Bohužel pán co mi tyhle věci dělal odešel definitivně do důchodu, tak jsem si říkal jestli mi nějakýho výrobce s modelem pro mě strejda Gůůgl nezatajil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mohu-li se přidat do diskuse, nejradši nosím Steyra ve vnitřní Dastě, tzv. apendix carry. Velikostně je Steyr jako Glock 19 a už jsem si zvyknul a vyhovuje mi to víc, než opaskové pouzdro. Anebo ho nosím v tašce od Falca a taky velká spokojenost. Bohužel full loaded taška ma 3 kila a něco...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když jste u těch pouzder, nemáte nějaký další tipy na vnitřní opaskový pouzdro?

Uvítal by jsem i obrázek pro představu.

Já nosím už dlouho v koženým, který mám zastrčený obráceně za kalhotama za zády. Výhoda je, že když přijdu domů nebo do práze vytáhnu ho i s pistolí a uožím, ale zase se mi občas stane, třeba když sedím v autě, že se mi vytáhne samo a pak ho na parkovišti před obchoďákem zkouším nenápadně zastrčit zpátky :mad:  a nejsem si ani moc jistej jak by ustálo, kdyby jsem se dostal do nějaký strkanice.

Dík

Já mám nejlepší zkušenost s IWB NANO od Blade-Tech. Sice trochu dražší (hlavně doprava), ale sedí super. Přesně kopíruje tvary zbraně.

http://shop.blade-tech.com/index.php?cPath=1_13_16#.VDl2BRaue3M

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...