Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Tahle je: http://www.ulovcihohuberta.cz

Je uděláma v bývalém podchodu pod kolejemi na tamním nádraží..které dnes již myslím funguje pouze jako cargo. Chodím tam sotva něco přes rok, takže historii neznám..ale podle těchto indicií asi rozluštíš, jestli je to ono nebo ne:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

......kucí,......zase bych něco postřelil,.....soudruh Tokarev ,je teď bez práce :-))).....jestli to takhle půjde dál budou postupně vyvlastňovány za účelem testování v laboratoři,časoměčiče přítomných členů na střelnici a na jejich původ nebude brán zřetel,......bez rozdílu budou zavěšeny na "plechu" :-)))))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

......kucí,......zase bych něco postřelil,.....soudruh Tokarev ,je teď bez práce :-))).....jestli to takhle půjde dál budou postupně vyvlastňovány za účelem testování v laboratoři,časoměčiče přítomných členů na střelnici a na jejich původ nebude brán zřetel,......bez rozdílu budou zavěšeny na "plechu" :-)))))

čet jsem to 3x, ale nechápu to.. asi se půjdu znovu vyspat..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

EVO je nejpovedenější věc z CZUB za posledních xx let... A to především proto, že to vymysleli na slovensku. A zbrojovka to dala na trh tak rychle, že to ani nestačili zku°vit :evil:

 

AVIM zavřený je a pravděpodobně i zůstane...

 

Ale netřeba plakati, máme pěknou vnitřní pistolovou střelnici poblíž: http://www.strelnice-brandys.cz , která je čistá, s dobrým světlem a odvětrávání :cool02:  Můžeme si tam někdy udělat akcičku. I EVO můžu přinést, kdyby někdo chtěl (a jiné věci).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

EVO je nejpovedenější věc z CZUB za posledních xx let... A to především proto, že to vymysleli na slovensku. A zbrojovka to dala na trh tak rychle, že to ani nestačili zku°vit :evil:

 

AVIM zavřený je a pravděpodobně i zůstane...

 

Ale netřeba plakati, máme pěknou vnitřní pistolovou střelnici poblíž: http://www.strelnice-brandys.cz , která je čistá, s dobrým světlem a odvětrávání :cool02:  Můžeme si tam někdy udělat akcičku. I EVO můžu přinést, kdyby někdo chtěl (a jiné věci).

Tak už jsem se radoval, že mám super tip na střílení místo AVIMu, a že dokonce i EVO mají na půjčení.....ale co ta otvíračka na telefon ?? :eek:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co lis ? A můžeš si je nastavit podle sebe... jsi schopen se dostat na 2,30. 

Už jsem o tom četl spoustu zkušeností, ale opravdu na to nemám čas :-(

 

Včera jsem kupoval náboje u Brýmové..přebíjenky nekupuju, ale všiml jsem si, že je tam měli.. Limit, balené po 100 ks za 390 Kč.

Já limity ještě nezkoušel, ale co jsem zaslechl, tak se poslední dobou docela zhoršily? Nemáte někdo zkušenost?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

100 lidí 100 názorů.

Já bych si s sebou vzal velkej magnet a když na tom pytlíku nábojů nebude držet, tak vzít a vyzkoušet. Jednou jsem je měl, Sig to sežral bez zakuckání, ale pistole pak byla zadělaná jak jetel, čistil jsem ji 2 hodiny. Od té doby to nechci.

Pokud na tom ten magnet bude držet, tak ruce pryč rovnou. To by se těch pár ušetřených peněz mohlo taky nevyplatit..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už jsem o tom četl spoustu zkušeností, ale opravdu na to nemám čas :-(

 

Já limity ještě nezkoušel, ale co jsem zaslechl, tak se poslední dobou docela zhoršily? Nemáte někdo zkušenost?

Já beru normálně od kamaráda co přebíjí sám, ale když nestíhá beru právě limity u Brymový a zdají se mi v pohodě.

Když čistím, tak je mi jedno jestli je pistole zadělaná málo nebo hodně. Vyčistit se musí a tak se s ní nakonec alesoň trochu pomazlím :gunsmilie:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Limity nebrat ani zadarmo. Zvlášt když stojí tak jak stojí. Zkus sehnat Alsa pro,nešpiní zbraň a přesné jsou jak tovární střelivo. Plus jsou aspoň v Brně levnější než Limity. Už mám s nimi odstříleno aspoň 1000ks. A Glock pobral všechny. Narozdíl od Limitů.Případně koukni na forum muj glock, tam je o Limitech celkem obsáhlá diskuze.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...