Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

před 4 hodinami, F.B. napsal:

Je to dalsi nezmysel “naoko”, aby mohli povedat, ze na tom Rakusan a spol “makaju”, inak ucinnost rovnaka, ako “cetnici s dlhou”, par dni po udalosti promenadujuci sa po uliciach miest.

F.

Asi tak nějak.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi, dotaz z jiného soudku. Vážně uvažuji o dlouhé malorážce na terčovou střelbu pro zábavu, plinking, takové to domácí žvýkání... 

Opakovačku nebo i samonabíjecí (jsem levák). Co byste doporučili? Zatím bez optiky, abych se zorientoval a nekupoval pitomosti.

Časem možná i nějaké to sklo bych pořídil ale tam se neorientuji vůbec (jak rozumím dalekohledům, tak puškohledům vůbec)

Zaujal mě Ruger 10/22. Jinak preferují klasický vzhled. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ľavák to má pri výbere veľmi  ťažko .  Pažba musí byť univerzálna pravo/ľavá najlepšie ľavá ,prava je naprd   . Nábojnice musí hádzať hore alebo do ľava .može aj do prava ale len do predu  Ale keď bude hádzať hore tak nech neprekaža optika ..

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, Micey napsal:

Nevim, co jsem poslouchal celkem dost znalcu a policejnich dustojniku, zminovali, ze by se mely vybavit prvosledovy hlidky dlouhejma. Ale dost mozna sem to blbe pochopil..

https://www.policie.cz/clanek/vyzbroj-policie-ceske-republiky-404416.aspx

Automatické zbraně jednotlivce konstruované pro náboj středního balistického výkonu (útočné pušky) představují standardní součást výzbroje Police České republiky. Jsou zařazeny nejen do výzbroje speciálních útvarů a složek, ale také do výzbroje pořádkové policie, zejména jednotek zapojených do systému prvosledových hlídek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, klobadysek napsal:

Chlapi, dotaz z jiného soudku. Vážně uvažuji o dlouhé malorážce na terčovou střelbu pro zábavu, plinking, takové to domácí žvýkání... 

Opakovačku nebo i samonabíjecí (jsem levák). Co byste doporučili? Zatím bez optiky, abych se zorientoval a nekupoval pitomosti.

Časem možná i nějaké to sklo bych pořídil ale tam se neorientuji vůbec (jak rozumím dalekohledům, tak puškohledům vůbec)

Zaujal mě Ruger 10/22. Jinak preferují klasický vzhled. 

Podivej se treba po Anschütz, jsou za par korun a strili pekne. Da se koupit opakovaci se zasobnikem nebo jednorana, muj synovec si kupodivu oblibil prave tu jednoranou, samonabijeci Remington ho tak nebavi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 hodinami, Duke650 napsal:

Třeba Ruger... moc fajn spoušť 

20211108_114028~2.jpg

20211108_114222~2.jpg

Tohle mohubjen doporucit,mam ji ve stejnem provedeni.Je to na kazdem,ale samonabijeci malorazka me nenadchla.Vse funguje ale chybi tam ten pohyb pri nabijeni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, Kairos napsal:

Podivej se treba po Anschütz, jsou za par korun a strili pekne. Da se koupit opakovaci se zasobnikem nebo jednorana, muj synovec si kupodivu oblibil prave tu jednoranou, samonabijeci Remington ho tak nebavi

Na Knife.cz je jednoranka Anschutz za 4900kč.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji za tipy. No jednoranku určitě ne. Na plinking by to nebylo ono. Neříkám, že to budu jenom kropit, ale znáte to, při ceně 1,7 Kč za výstřel to láká :thumbsup_anim:

Ten Ruger Precision má velmi dobré recenze. Ale nevím, až tak moc se mi to nelíbí a když to nemá vlastní mířidla tak bych musel investovat i do optiky a pak už to je balík.

10/22 Take Down je sympatický i když jsem si vědom, že s možnou budoucí optikou by to kvůli demontáži hlavně nebylo jednoduché ale viděl jsem řešení optiky namontované na hlavni které by to vyřešilo. Nepočítám že bych šel do soutěží. 

Pokračujte s tipy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vím, že to neodpovídá rázu malorážek jako  Ruger 10/22, ale.... Pokud máš i jiné dlouhé, konkrétně ARko, nebo bys časem zvažoval, tak co něco jako Hammerli TAC nebo S&W MP15-22? Stejné ovládání, návyky, atd. jako u AR. Jen nevím, jak moc jsou konkrétní modely Milspec a tudíž jestli se dají zaměňovat některé prvky z plnotučného AR. Konkrétně pro Tebe třeba oboustranné ovládání pojistky, záchytu závěru či zásobníku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ad střelba pistolí na 100 m. Jednou jsem na střelbách na Boletkách z hecu od kolegů zkoušel trefovat s G26 vpřed běžící postavu na 100 m. Docela mi to šlo, ale v životě bych tohle nezkoušel na živý cíl a kór v zastavěné oblasti a už vůbec ne na střechu🤣

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky pekny pohlad na dianie v Brazili, okolo favel a policie. Ak ste videli Tropa de Elite, mohlo by sa vam pacit.

Zbrane, taktika, problemy policie, vypatlani aktivisti co kroky policie voci zlocincom nazyvaju rasizmom...no proste, v brazilskej favele by chcel zit kazdy 🙂

F.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dlouho jsem neresil servis a chtel sem dat, tak jako jsem driv daval, pusku do puskarstvi Novotny u Milady Horakovy a ejhle - prodej i servis ukoncen…

Znate a doporucite nejakeho puskare z Prahy nebo okoli?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...