Přejít na obsah

Seiko Mod - Ako na to?


People

Doporučené příspěvky

  • po měsících...

Asi bych neměl dál plevelit vlákno o nových modelech a hodit ten svůj bastlík sem.

Začalo to už se zprávama o nových želvách. Chvíli sem i doufal, že udělají třeba víc modelů, aby se trefili do chuti i těm komu se moc líbí 6105 8000. O těch už sem několikrát vážně uvažoval, ale nakonec sem vždy dospěl k závěru, že vintážky prostě neužiju. Dneska (po představení poorman's MAS) sem možná rád, že to nedopadlo.

Na želvách se mi moc líbí pouzdro, ale kulaté indexy, šipkové ručky a boční část lunety moc nee, takže když sem narazil na video, kde se představovala úprava od Artifice Horoworks, napsal sem Alexovi, jako milion dalších - to sem pochopil záhy, že to nutně potřebuju. Měsíc se nedělo nic, pak se na jeho blogu objevil příspěvek, že toho ten milion nevyrobí. Od Roba z Monsterwatches, kterýho sem měl jakože v záloze sem pro jistotu nedostal odpověď dodnes. Nezlobím se na ně, moje angličtina je příšerná (jo, ještě mnohem horší než čeština) a asi by museli mít i vagon dílů.

Tak sem začal shánět jedničkový Stargejty. No a když sem je sehnal (ve fóliích, za ranec), tak sem pojal podezření, že když už sem zplodil strom, zasadil dům a postavil syna, že budu schopen i rozbít hodinky...

Objednal sem tedy i kopu nářadí, dílů a šel do toho.

Teď už to vezmu jen krátce. Dobře to dopadlo, popřeházel sem datové věnce, cifr, after market ručky (ty mám v plánu ještě vyměnit), safír se zeleným antireflexem, lunetu a keramickou lumi vložku. Nu a dneska už mám želví zen ...teda den.

post-26392-0-58644400-1491068260_thumb.jpg

post-26392-0-05198000-1491068276_thumb.jpg

post-26392-0-62280700-1491068386_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...