Přejít na obsah

HOKEJ


Návštěvník maxipesfik

Doporučené příspěvky

Ten pátej byl hnus, si tam jel jak pán tvl.

 

Hláška turnaje ovšem . . . 14 a půl minuty do konce zápasu, prohráváme pět jedna s Kanadou! (která nám nasypala za 11 minut 4 góly) a moderátor: "Tak času je ještě dost . . . " 😂😂😂

Upraveno uživatelem Tom4
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 minutami, igor261069 napsal:

Hra o bronz? Milejší by mi bylo být v kůži Slováků. Pěkný hokej, mladí perspektivní hráči.  Radši prohra, ale dobrý hokej 

Můžeš jim fandit. Radši o bronz, než už sedět doma u telky.

A hokej? Max s Finska slusnej, jinak bída. A brekot Haščáka snad nebudeme následovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 minutami, kuncák7 napsal:

Můžeš jim fandit. Radši o bronz, než už sedět doma u telky.

A hokej? Max s Finska slusnej, jinak bída. A brekot Haščáka snad nebudeme následovat.

To vaše taktizovanie s Fínskom aby ste sa vyhli vo štvťfinále Kanade už len bola paráda. Ser na Slovákov a brekot Haščáka a venuj sa rašej Čechom.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 minutami, milan79 napsal:

To vaše taktizovanie s Fínskom aby ste sa vyhli vo štvťfinále Kanade už len bola paráda. Ser na Slovákov a brekot Haščáka a venuj sa rašej Čechom.

Ty mi dokaž to taktizování a nestarej se o to, co komentuju. Aspoň nebrecim, že někdo umí bránit. My hrajeme o bronz, vy už jste doma, pro připomenutí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 minutami, kuncák7 napsal:

Ty mi dokaž to taktizování a nestarej se o to, co komentuju. Aspoň nebrecim, že někdo umí bránit. My hrajeme o bronz, vy už jste doma, pro připomenutí.

Ste skrátka lepší. Aj dnešný hokej bol fajn. Kopec gólov, bolo na čo pozerať.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...