Přejít na obsah

HOKEJ


Návštěvník maxipesfik

Doporučené příspěvky

Zítra zápas s Plzni. A před mačem  půjde ke stropu číslo nejlepšího střelce historie pardubického klubu. Tak si chystám róbu.. Zítra doufám dá někdo z hráčů gól golfákem z kruhu.

BB6714D4-DD28-4DB4-8AD3-C1F38D6A3E33.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
před 8 hodinami, guzmic napsal:

Dnes mě potěšil Zlín, šestka ještě není ztracená a play off první ligy si užiju.

@kuncák7jako za starých časů. 😉

Jojo, včera to bylo utrpení, gratuluju k výhře. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po 2 týdnech...
před 6 hodinami, Roman I. napsal:

Tak Olomouc. Betonáři

Neplete se Ti to nějak. Extraligu teď extra nesleduju, moje koně jedou první ligu, ale výsledky 3:0, 2:3, 7:4 a 4:1 teda na žádný beton nevypadají.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

S tím Třincem to bude výživný. Taková Olomouc verze 2.0. Jak ti zavírají střední pásmo, přesto se hodně špatně poleze. Navíc super zkušený útočníci. Ale pořád myslím, že bychom mohli dát. Věřím, že máme daleko rychlejší hráče než Rumuni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už dlouho fandím hezkému hokeji, takže je mi složení finále tak nějak fuk. Ale osobně jsem zvedavej na Dynamo, jako Olmik dobrý, ale neprověřil je, teď to bude jiný a pokud Dynamo nezmění styl, tak narazí. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Trinec prejedeme. Zohorna, Musil a spol. se utabori Kacetloj na masce a odcaruji ho. Jestli Dvorak, Ceresnak a Koste zahrajou maximum, tak Ruzicku a spol. udrzi ma uzde. Tak se chachari neteste.

druhe semi fakt neodhadnu 50:50. Kazdopadne vitez pujde do finale slusne dobitej.  A ja nevim, koho bych chtel. Asi Mechov. O tom by se psaly kramarske pisne :-)))). Bitva na Labi. Nebo valka aneb devadesatky jsou zpatky. Ale to by snad nenastalo. Vytlucene vylohy obchodu, policejni auta na boku…. To bylo hodne za hranou. 

Upraveno uživatelem Roman I.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tvůj optimismus úplně nesdílím, ale úspěch vám přeju ( s Třincem to prdel nebude ).

A když jsme u toho sportu - kluci na Slovensku už taky chápou, že zvát hráče z KHL do repre na MS nebude to pravé ořechové, jen to zdůvodnění a prezentaci ještě nemaj vychytanou :-).

 

 

Upraveno uživatelem kuncák7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 hodinami, kuncák7 napsal:

Tak to zase vypadá, že to ta Sparťanská sebranka žoldáků zase nikam nedotáhne. Praha na konci března bez hokeje, ach jo. Snad aspoň Letňany. 

Přesně tak, včera jsem dokoukal Spartu a od samýho začátku to bylo špatně. Prostě impotence. Na Letňany chodíš, jo? Já vyrazím asi až na finále :) Tak mám to před barákem :)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 minutami, RomanRZ21 napsal:

Přesně tak, včera jsem dokoukal Spartu a od samýho začátku to bylo špatně. Prostě impotence. Na Letňany chodíš, jo? Já vyrazím asi až na finále :) Tak mám to před barákem :)

 

V tomhle spíš na Kobru ( to mám ted u baráku ) - taky venku. Letnany jen sleduju, nemám moc rád Nedvěda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 53 minutami, kuncák7 napsal:

V tomhle spíš na Kobru ( to mám ted u baráku ) - taky venku. Letnany jen sleduju, nemám moc rád Nedvěda.

:) já taky moc ne, ale zrovna na Kobře jsem byl, když tady hráli. A docela mě překvapila rychlost. Na začátku sezóny to byl děs :) Bráchu jo, proti tomu jsem v mládí, než utekl hrál, ale Jarda je ..... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...