Přejít na obsah

HOKEJ


Návštěvník maxipesfik

Doporučené příspěvky

před 2 minutami, RomanRZ21 napsal:

:) já taky moc ne, ale zrovna na Kobře jsem byl, když tady hráli. A docela mě překvapila rychlost. Na začátku sezóny to byl děs :) Bráchu jo, proti tomu jsem v mládí, než utekl hrál, ale Jarda je ..... :)

Právě, já hrál proti Jardovi :-(. Druhá liga je parádní na koukání, rychlej hokej, taktiky pomálu ( teda hlavně v základní části ). Mě to bavilo. Ted už půjde o postup a tam to bude jiný ( jezdím občas Chomutov nebo Příbram ).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 31 minutami, kuncák7 napsal:

Právě, já hrál proti Jardovi :-(. Druhá liga je parádní na koukání, rychlej hokej, taktiky pomálu ( teda hlavně v základní části ). Mě to bavilo. Ted už půjde o postup a tam to bude jiný ( jezdím občas Chomutov nebo Příbram ).

No tak ty jsi kamaráde taky pěkně stará hokejka :) Brácha hrál proti Jardovi. Já nenáviděl Libora Procházku z Kladna. Ten to řezal a dělal úplně jiný věci, než by si čekal. A já, jako centr jsem si ho hlídal. Když ještě bránilo levý křídlo :) Hajzl jeden :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 48 minutami, RomanRZ21 napsal:

No tak ty jsi kamaráde taky pěkně stará hokejka :) Brácha hrál proti Jardovi. Já nenáviděl Libora Procházku z Kladna. Ten to řezal a dělal úplně jiný věci, než by si čekal. A já, jako centr jsem si ho hlídal. Když ještě bránilo levý křídlo :) Hajzl jeden :)

Takhle daleko já se nedostal 🤣, proti Jardovi jen hokejbal a bohatě stačilo ( sladké mládí, cca 30-35 let zpět ). Já byl spíš ten, co technicky zaostával a tak to řezal. Mám pár zápasů v 1 lize ( ale jen třetí - čtvrtá lajna a ice time k smíchu ). Kombinace s fotbalem nešla moc dohromady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 21 minutami, kuncák7 napsal:

Takhle daleko já se nedostal 🤣, proti Jardovi jen hokejbal a bohatě stačilo ( sladké mládí, cca 30-35 let zpět ). Já byl spíš ten, co technicky zaostával a tak to řezal. Mám pár zápasů v 1 lize ( ale jen třetí - čtvrtá lajna a ice time k smíchu ). Kombinace s fotbalem nešla moc dohromady.

Neboj, já si zahrál první národní a jen pár zápasů a ještě, když jsem hrál dorost, protože jsem nemohl kvůli kolenům. Takže pak až od 23 let jsem učil hrát hokej kluky z ČNB :) Takže rekreačka. Ale alespoň těch 5 let dorostenecký ligy proti třetině kluků z Nagana a tak bylo super. Rád na to vzpomínám. Prostě ročník 72.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1972 - To jsme dávali Švýcarům 19:1. Nebo dva, to už je fuk, titul doma, nad rusákama 😎 🎖️

No ale teď kdo nedá gól, nemůže uspět, ani na MS ani u nás - proti Třinci už vůbec ne. Mi je jen divný, že ty naše týmy v Evropě proti komukoliv v podstatě vyhoří jako papír, ani SpenglerCup ani jiné pozitivum. Maximum nějaké finále bez efektu,  jen jednou za 10 let nebo tak nějak. Zlaté časy I. a II. už jsou dávno pryč, jÓ to hrál ještě Hlinka a Martinec chytali Dzurila a Holeček, ...., pak Jágr a Růžička a chytal Hašek. Dávno tomu.

Dnes to vypadá že JJ68 bude hrát až do důchodu - to je do 68 let, jak má sám napsáno na zádech - Jágr68. To je tedy kvóta. 🤠. Jiné zlaté časy byly i na Horáckým zimáku, 1978,  pivo  za 2 Kčs, lístek za bůra, pro vojáky, 😀, a fandilo se každýmu týmu, co tam přijel. Zejména Spartě s pokřikem - Šíma na led - bude balet. ☕

Djó hokej, to je hra zejména pro dřevorubce v Kanadě. Hokejistům zde klobouček. 🤠

Co bylo už není, nevadí

Pasta nám to zařídí.

 

Upraveno uživatelem eloga
ed
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky dobrý, barel s vodou... Jihlava horáci :), to jsem tam už neviděl ale já pamatuju Velké Popovice bez zastřešení a stát za mantinelem a mrznout jako pes..., nebo dřevák na Štvanici, II.liga pro Slavii s Milevskem, Pískem atd. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, eloga napsal:

Taky dobrý, barel s vodou... Jihlava horáci :), to jsem tam už neviděl ale já pamatuju Velké Popovice bez zastřešení a stát za mantinelem a mrznout jako pes..., nebo dřevák na Štvanici, II.liga pro Slavii s Milevskem, Pískem atd. 

Vimperkem a spol. To už pamatuju i já (ale jak je vidět, proti jiným jsem zažil prd ).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kuncák ok, 😎, to jsou stadiony i když dávné, ale co rybníky a rybníkáři.

Já když jezdil jako kluk ke strejdovi do Štěkně, mi bylo asi 8-10, tak to tam mydlili velký kluci /15-16 let/ po celým rybníku, a na malé nebrali ohledy, to byly věci. Mrzlo pekelně, ale dorostenci a junioři tam řádili jako čerti. Přírodní led jen za hrazením, politá a zmrzlá voda - to dřív /50/60 léta/ byl standart, a talenty se takto rodily stejně jako lyžaři v Rakousku na sjezdovkách.  No jo , ale to bývávala zima i v Praze. A před válkou se bruslilo na Vltavě mezi mosty. To jsem naposled  viděl někdy v roce 78/79 v podolském přístavišti, pak už ne.

Dnes? Není sníh ani v Krkonoších, zbývají tedy již jen arény. V O2 jsem byl předloni na Spartě s Plzní. Seděli jsme až úplně nahoře a mě to přišlo jako záběr z televizní věže, Hráči jako figurky, Lego v hale.

Není nad přímý kontakt s hráči. Jako na Horáckým, my jako vojáci sedávali po 2.třetině v oblouku za mantinelem, kde byly sesle pro fotografy. S pivem a kafem s rumem, jsme hulákali třeba píseň Černé Kladno, když tam Kladno tehdy vyhrálo a jelo si pro titul. 😆Nějaký pokřik nevadil a nic se neřešilo, lakatoš byl jen traktor, Lesní Kolový traktor 80, LKT 80 na přibližování dřeva v lese, nic jiného. Já jen doufám, že finále bude Třinec-Hradec. Snad jo.

Pivo Porter 19 - no fakt, z Ostravy určitě ne. To už je lepší Jihlavský ježek 11, taky nic moc, ale nevadí.🤠

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Dneska velky spatny. Trinec hrozne disciplinovane, moc se na ten jejich blok v peti ve strednim pasmu neda koukat, ale neslo se pres nej dostat. Nasi mistri by se meli kouknout, kde zapomneli nohy. Jestli se Trinec nasim dneska dostal do hlavy, je pro me favorit serie. Pokud u nich jeden mac Dynamo neutrhne, bude to hodne hodne zly.

Jinak objektivne dnes Trinec jasne lepsi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...