moskyt Odesláno 16. května 2007 Nahlásit Odesláno 16. května 2007 Cau, Chci pozadat o radu ohledne koupe hodinek. Moc predstavu nemam, chci neco presneho, spolehliveho co se rychle neosoupe, s peknym svezim designem. Jezdim hodne na kole tak aby byly vhodne i na sport... Muzete mi dat par tipu abych si mohl udelat nejaky vyber? Diky moc...
decebal Odesláno 16. května 2007 Nahlásit Odesláno 16. května 2007 Můj tip zní: začíst se do Chronomagu, věnovat tomu trošku času a zcela jistě něco objevíš i když ten finanční limit není nic moc. Ale třeba ho po přečtení pár stránek zvýšíš . Jedno je jisté, když do hodinek investuješ kromě peněz i trochu úsilí, tvá radost z nich bude o to větší. Good luck!
xmenm05 Odesláno 16. května 2007 Nahlásit Odesláno 16. května 2007 Ohooo ... jestli nemáš představu, tak tady pomůže jen trpělivost a pročítat vlákna ... pokud to má být mechanika, tak asi seiko nebo orienty ... ale zkušenost je taková, že ještě dva měsíce chronomagu a hodíš sem ten dotaz znovu, jen limit už bude 10 000,-. Ale pokud trváš na 2000 za nové a má to být kvalita (telativně, nečekej za tu cenu zlaté rolex ... ), tak možná něco z ruska a určitě japonsko, asi bych v téhle hladině šel do SEIKO http://forum.chronomag.cz/viewtopic.php?id=5560 ... . Držím palce a doporučuju vlákno Japonské hodinky a Ruské hodinky ... . A hlavně až se rozhodneš, tak pak dej vědět ...
Návštěvník Diskutér Odesláno 16. května 2007 Nahlásit Odesláno 16. května 2007 Doporučuji ti si koupit jakékoliv. Za dva tisíce už by mohly být i s řemínkem... tedy krokodýla nečekej, ale tikat asi budeš muset sám. Teď mě napadá... že ty myslíš za dva tisíce euráků?
rur Odesláno 16. května 2007 Nahlásit Odesláno 16. května 2007 Na kolo lyže atd. používám tyhle http://www.conrad.cz/hodinky-seastar+dp75554/
DadB Odesláno 16. května 2007 Nahlásit Odesláno 16. května 2007 dovolím si dporučit seiko SNA421 (quartz, stopky, budík nebo duální čas, datum) na ebay kolem $90 v aukci nebo $120 Buy it Now už přes týden jsem spokojeným majitelem
Mike. Odesláno 16. května 2007 Nahlásit Odesláno 16. května 2007 Na kolo lyže atd. používám tyhlehttp://www.conrad.cz/hodinky-seastar+dp75554/ Ne, ze by vypadaly spatne, ale kdyz pisou, ze jsou odolne a "vodotosne pri beznem normalnim pouzivanim v dennim zivote, ale NESMI se vsak ponorit do vody" . Nevim no, radeji bych doporucil nejake ty Seika
Viktor Odesláno 16. května 2007 Nahlásit Odesláno 16. května 2007 Po pročtení Chronomagfora bych doporučil stránky www.chronograph.com s přehledným seznamem většiny modelů hodinek Seiko. Nákup nejlíp eBay nebo Kubson.
safi Odesláno 16. května 2007 Nahlásit Odesláno 16. května 2007 Cau, Chci pozadat o radu ohledne koupe hodinek. Moc predstavu nemam, chci neco presneho, spolehliveho co se rychle neosoupe, s peknym svezim designem. Jezdim hodne na kole tak aby byly vhodne i na sport... Muzete mi dat par tipu abych si mohl udelat nejaky vyber? Diky moc... zvyš si limit tak na 150 USd -> lehce nad 3500CZk..za to uz mas moc pěkné Seiko divery.
jfk Odesláno 16. května 2007 Nahlásit Odesláno 16. května 2007 Cau, Chci pozadat o radu ohledne koupe hodinek. Moc predstavu nemam, chci neco presneho, spolehliveho co se rychle neosoupe, s peknym svezim designem. Jezdim hodne na kole tak aby byly vhodne i na sport... Muzete mi dat par tipu abych si mohl udelat nejaky vyber? Diky moc... zvyš si limit tak na 150 USd -> lehce nad 3500CZk..za to uz mas moc pěkné Seiko divery. Naprosto souhlasím a ztotožňuji se s názorem Safiho
Filipes Odesláno 16. května 2007 Nahlásit Odesláno 16. května 2007 ...mno zrovna divery na kolo, nevím..
dubraro Odesláno 16. května 2007 Nahlásit Odesláno 16. května 2007 Chci pozadat o radu ohledne koupe hodinek. Moc predstavu nemam, chci neco presneho, spolehliveho co se rychle neosoupe, s peknym svezim designem. Jezdim hodne na kole tak aby byly vhodne i na sport... Tvoje zadání splní beze zbytku elektronické hodinky. Třeba takové, jako nabízí Filipes. Mechanické hodinky nejsou příliš vhodné do prostředí se silnými otřesy, k čemuž jízda na kole rozhodně patří.
Kid_A Odesláno 16. května 2007 Nahlásit Odesláno 16. května 2007 Na kolo lyže atd. používám tyhlehttp://www.conrad.cz/hodinky-seastar+dp75554/ rur, prosím tě, ty medison mají myotu? jak jsi s nima spokojený?
rur Odesláno 16. května 2007 Nahlásit Odesláno 16. května 2007 Na kolo lyže atd. používám tyhlehttp://www.conrad.cz/hodinky-seastar+dp75554/ rur, prosím tě, ty medison mají myotu? jak jsi s nima spokojený? Jestli je tam myota tak to nevím. I přes průhledné dýnko to nejde nějak poznat. Jo a k té odolnosti, zrovna dnes mě vběhl pod kolo psík. Dovedete si ten pád asi představil, kolena loket dodřené do krve. Hodinky, ale bez úhony šlapou dál, škrábanace taky žádný jen jsem je oprášil a otřel. Jo ta neodolnost vodě mě nevadí na koupaliště mám jiné. Spokojnost tedy maximální za ten peníz.
vanderB. Odesláno 16. května 2007 Nahlásit Odesláno 16. května 2007 to safi: ty rurovy conrady vypadaj jak ty divers Seika co jsem od tebe koupil...az na okno s datem...stejne je to az strasidelna podoba pro ostatni, pro srovnani http://forum.chronomag.cz/viewtopic.php?id=686
Honza49 Odesláno 17. května 2007 Nahlásit Odesláno 17. května 2007 Za 1650,- mají řemínek a tikají http://www.21jewels.com/products.asp?perpa...etproducttype=8
Návštěvník Diskutér Odesláno 17. května 2007 Nahlásit Odesláno 17. května 2007 Za 1650,- mají řemínek a tikají :)http://www.21jewels.com/products.asp?perpage=15&start=1&getbrand=4&getproducttype=8 Vě "švajcu" padaj brady
vaurien Odesláno 17. května 2007 Nahlásit Odesláno 17. května 2007 Jestli je tam myota tak to nevím. I přes průhledné dýnko to nejde nějak poznat. Jo a k té odolnosti, zrovna dnes mě vběhl pod kolo psík. Dovedete si ten pád asi představil, kolena loket dodřené do krve. Hodinky, ale bez úhony šlapou dál, škrábanace taky žádný jen jsem je oprášil a otřel. Jo ta neodolnost vodě mě nevadí na koupaliště mám jiné. Spokojnost tedy maximální za ten peníz. Takže ty se jedeš na kole vykoupat a hodinky na koupaliště si vezeš v kapse ?
Dynno Odesláno 17. května 2007 Nahlásit Odesláno 17. května 2007 Na kolo lyže atd. používám tyhlehttp://www.conrad.cz/hodinky-seastar+dp75554/ rur, prosím tě, ty medison mají myotu? jak jsi s nima spokojený? Jestli je tam myota tak to nevím. I přes průhledné dýnko to nejde nějak poznat. Jo a k té odolnosti, zrovna dnes mě vběhl pod kolo psík. Dovedete si ten pád asi představil, kolena loket dodřené do krve. Hodinky, ale bez úhony šlapou dál, škrábanace taky žádný jen jsem je oprášil a otřel. Jo ta neodolnost vodě mě nevadí na koupaliště mám jiné. Spokojnost tedy maximální za ten peníz. Ruku do ohňa by som dal za to, že mám navlas rovnaké, ale so značkou TRIAS. Tiež som s nimi spokojný, no strojček nie je Miyota, ale celkom určite nejaký ten Made in China. 21 kameňový automat s možnosťou ručného natiahnutia. Škoda, rotor naťahuje len jedným smerom a tým druhým pasívnym, letí nadzvukovou rýchlosťou.
Doporučené příspěvky
Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.
Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat
Vytvořit účet
Vytvořte si nový účet. Je to snadné!
Vytvořit nový účetPřihlásit se
Máte již účet? Zde se přihlaste.
Přihlásit se