Přejít na obsah

Vostok Amphibia - 50. výročí Ну, погоди!


Doporučené příspěvky

@JR_2010: u lunety bych viděl skoro jako povinnost mít jakoukoliv, která je pro Amfibie typická, tj. vyrobená v továrně. Tyto lunety pro Seiko vložky jsou pouze prvoplánově líbivé (kromě toho, že stojí jako obyčejné Amfibie)

 

Jsem si říkal, že by mě asi máloco odradilo od této limitky, ale pokud by to skončilo jako GMT se Seiko lunetou, tak to bych teda nedal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hluboký obdiv k práci a trpělivosti JR_2010 a little_w.

 

Pokud jde o lunetu - sám mám na jedněch Amfibiích taky tu aftermarket se Seiko vložkou... a je funkčn? nejlepší (ergonomie, ochrana sklíčka). Konstrukcí resp. způsobem chycení k pouzdru nijak nenarušuje původní technické řešení Amfibií. Originál Vostok lunety jsou podle mne největší slabinou hodinek (chromovaná mosaz, vypadávani barvy z indexů) a cokoliv kvalitn?jšího (nerez verze a verze s vložkou) se dělají jen na externí objednávku pro SE, tipuju. Nicméně argument "všechny díly z továrny Boctok" chápu a beru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidávám se k pokloně klukům, kteří makají na návrzích a obratem reagují na každou myšlenku svých spolubojovníků. Díky!!!

 

Pouzdro, lunetu a náramek bych zatím moc neřešil. To jsou věci, které se asi nebudou upravovat a stačí si je jen vybrat, až bude vše ostatní hotové. Ať už hlasováním nebo když se neshodneme, může jít každý svou vlastní cestou. Vždyť i o tom jsou amfibie, všechno je zaměnitelné a dá se personifikovat, nebo jak se to říká :)

Mně teď třeba při brouzdání na meranomu zaujala ta 020SE, o které tady někdo nedávno psal. Pouzdro s lunetou vypadá dost dobře a krásně by se to hodilo k našemu modrožlutému ciferníku. Ten ciferník by se dal (možná i přímo ve fabrice) použít jako základ k našemu tuningu. Je hodně podobný posledním návrhům. Líbí se mi i ručky, jinak jsem za klasiku se žlutou vteřinovkou.

 

Jo a kdyby to nebylo jasný, tak za mě jednoznačně vede tento návrh. Je to decentní a přitom zajímavý a poutající pohled. Ta druhá verze se mi zdá přeplácaná, neuspořádaná, prostě divná. Logo chronomagu, musí-li tam být, tak asi vypálit na korunku.

 

post-33141-0-52045800-1482679196_thumb.png post-33141-0-42375000-1482679604_thumb.jpg

 

Krásné svátky všem amfibistům!

Upraveno uživatelem 5etter
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hezký den všem, aby se na to lépe koukalo, upravil jsem poměrově všechny ručičky, tak, jak by to asi mělo být.

 

attachicon.gifabc3-710-modra-hybrid 4.png

 

a ještě jsem to zapasoval do takového koukatelného náhledu...

 

attachicon.gif10.png

 

Tohle už vypadá přesně podle mého gusta. Ještě sehnat, kde nám ten cifr a ručky udělají a hlavně, aby tam byla slušná lumi a ne to, co je v amfibiích normálně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím si, že ta poslední varianta je velmi přijatelná. Mě osobně na se líbila i níže uvedená v modrozlutem. Každopádně by mi nevadilo čtyři hlavní indexy ve žluté. Ale to už jsou opravdu detaily. Vzhledem k tomu, že sám návrh udělat neumím, tak děkuji těm, kteří se snaží naše představy zhmotnit

 

Co dat chronomag dolu a ten zbytek indexu zarovnat nad nej?

 

abc3-710-zluta.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, tohle je zajímavé zpestření fóra. Teprve dnes jsem narazil na vlákno a uvažuji, že bych ze zúčastnil. Jaký je, prosím, průměr pouzdra Amfibií? Jaký je cenový odhad limitky? Děkuji za odpovědi.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...