Přejít na obsah

Tudor Baselworld '17


Miloshu

Doporučené příspěvky

Co na ně říkáte?

attachicon.gifTudor38vs41.jpg

Na první pohled se mi víc líbí "36".

U "41"  je ten cifr planina, tam to chtělo soukruží, nebo sunbrust, nebo prostě něco.

"39" budou naprostý ideál.

Ale jinak pěkné jsou, to jo, čistota, nic navíc, nic nechybí, a přitom nejsou Německy sterilní.

Upraveno uživatelem Radimk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám na to stejný názor, něco mezi by bylo ideál. Navíc mi tam ještě nesedí proporčně ta luneta  <_<

alé a velké :crying_anim:

 

 

Na první pohled se mi víc líbí "36".

U "41"  je ten cifr planina, tam to chtělo soukruží, nebo sunbrust, nebo prostě něco.

"39" budou naprostý ideál.

Ale jinak pěkné jsou, to jo, čistota, nic navíc, nic nechybí, a přitom nejsou Německy sterilní.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U BlackBayů je blbé to, že když má člověk jedny, tak už nemá moc chuť si přikupovat další. Nebo vy máte chuť mít jich doma více (různých) kusů? Se Subama to je přecejen lákavější představa mít doma zároveň NoDaty, Date vintage plecháče, Bicolory nebo Fullgold s modrým cifrem, Hulky,... Proto mě ty jejich nynější novinky nechávají chladným a ocenil bych komplet novou řadu. Myslel jsem, že BlackBaye už loni vyždímali dost, ale očividně je to jen tak nepustí...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nedávno jsem si říkal 'vole, kup si Black Black Baye s Etou, je jich málo a za takových 20-30 let budeš ve vatě.' Pak jsem si vzpomněl na průměrnou životnost hodinek u mne a vysral jsem se na to ;o) Můj sen byly ale vždy BB s datumovkou a s (alespoň) třídenní rezervou. Obojí se mi splnilo, ale zaae ten design je takový chladný + fake riveted tah ;o/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na to moje anglictina ani predstavivost nestaci.. plaqued (potazene?) vs gold plated (vykladane?) vs capped (zabalene?)..

 

Although the bezel is solid gold on the Tudor Heritage Black Bay Steel and Gold, the gold crown and center gold links of the bracelet are gold-capped. This means it isn?t plaque or gold-plated, but there is a shell around the stainless steel crown and center link of 18kt gold. This technique was often used in the past, to make gold and steel watches where the case was stainless steel and the bezel and lugs were as a ?gold cap? on top of it. As this means the links aren?t solid gold and a part like the winding crown isn?t also solid gold, this saves a bit of money in the end.

Upraveno uživatelem petr_cha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, doufal jsem, že když už to dělají, tak jedině zlaté, ale tato technika je v podstatě taky přijatelná, i když je očividně cílem ušetřit na zlatě. Předpokládám, že vrstva zlata na oceli bude natolik velká, aby se ani letitým používáním nedala ošoupat.

 

"gold-plaque" je povrchová úprava zlacení - buď nejmodernější ale s nejtenší možnou vrstvou zlata - napařování ve vakuu - cca jednotky mikrometrů anebo galvanické zlacení, kdy se dělá až 20 mikrometrů, jako třeba u starých Primek.

 

"gold-plated" je nejklasičtější stará technika pozlacení, kdy se na povrch pokladá velice tenká zlatá fólie.

 

"gold-capped" by mělo být plátování, kdy se na plech (např. mosaz) navaří/naválcuje jiný zlatý plech. Jediná jiná varianta mě napadá, že by vzali nějaké ocelové jádro článku tahu nebo korunky a na to nějak nalisovali zlatý povrch anebo to na to jádro nalili a pak opracovali. Každopádně to bude mnohem odolnější než galvanické zlacení a už to je fest odolné.

 

Ale celkově mi to k toolovým Tudorům moc nesedí. Když žluté hodinky, tak jedině zlaté a pokud zlato, tak jedině solid gold a ne nějaké odrbávání jako Apple watch.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...