Přejít na obsah

Co nosíte (tentokrát na nohou)


Doporučené příspěvky

Jak v tech komisnakach ridite? Ja na zimu nazul Bugatti s koziskem a su spokojenej

 

S tema lehcima pohorama se ridit da (ale resim to jinak, viz dale), s tema tvrdsima vysokyma ne. Zkousek jsem to jednou, ale to byl jen kratkej prejezd a bylo to peklo, pod tou tvrdou podrazkou nejsou pedaly skoro cejtit. Obecne to resim tim, ze si do auta vezmu jeste polobotky a na rizeni se do nich prezouvam.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro casual nošení jsem věrnej značce Caterpillar, http://www.catfootwear.com/US/en-US/Gallery.mvc.aspx/MCT-L/Mens/Categories/Casual to jsou boty na Mars.

Bohužel se většina jejich lepších bot nedá koupit v CZ.

CAT Terminator se už snažím zničit mnoho zim, zatím bez úspěchu. http://tinyurl.com/395wlfe

Další od nich které mám oblíbené: http://www.zappos.com/multiview/7186329/769

Sandály mají taky výborné a do práce se většinou obejdu s klasikou od Baťi.

Na běhání beru Nike air max.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Většinu času nosím džíny a k nim různé italy z Nica (na jakou slevu tam zrovna kápnu), vybral jsem si dřív u Bati, ale poslední roky jsou ty jejich designy fakt neštěstí. Zkusil jsem nahoře na Venclu pár kousků od Carlo Pazollini - tvářilo se to luxusně, ale je to ukrajinská veteš, vždycky vydržely půl sezony a rozpadly se. Kápnul jsem letos na kolegy zmíněný Lloyd a je to opravdu kvalita, leč je trochu dražší, než jsem ochoten dát - za běždnou trojku polobotky nemá a kupovat je na dálku bez zkoušení u bot nerisknu, nicméíně taky se dají vychytat akce. Jaro a podzim jedině kotníčkové více méně zase Nico, na co narazím. Teď jsem zkusil Gino Rossi (foto), což je nějaká polská značka, co se tváří docela luxusně, tak uvidím, nosil jsem je týden a mají po sezoně. Je těžké teď k elegantnímu ohozu skloubit nějakou obuv to těch 10cm sněhu. Sice jezdím do práce autem, ale venku stejně minimálně 2km nachodím. Alespoň trochu elegantní boty s trochou vzorku nikdo nedělá, nebo se tu spíše neprodává, jak už tu někdo psal, tady je to rozseklý buď na talošský polobotky, nebo pohory. Jinak k teniskám jsem nikdy nenašel cestu, pár jich doma mám, ale spíš pro dekoraci, nebo do tělocvičny, na chození venku se v nich prostě necítím. Ještě přidávám fotku jedné neskutečně drahé úchylnosti - ručně šitých koní, kterou jsem si loni nadělil, k džínám vypadají super, ale letos jsem je na nohách neměl ani jednou :)

 

post-5919-014962600 1291018036.jpg

post-5919-009149100 1291018329.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to jsou nejvetsi kozacky co jsem tu zatim videl !

 

jo, je to kvalitní úchylárna :) Omlouvám se, předtím jsem zapomněl zmenšit foto...

 

Kdyby měl někdo zájem, tak jsou k mání, neunosim je, ale je to vrchol obuvnickýho řemesla a kůže na to padl alespoň hektar :)

post-5919-085921200 1291020300.jpg

post-5919-039721600 1291020311.jpg

Upraveno uživatelem Radius
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Od kedy som objavil boty LLOYD tak sa inym smerom nepozeram. Nepoznam alternativu k tymto botam co sa tyka kvality. Jedina nevyhoda moze byt trocha konzervativnejsi design.

 

Je to pravda no. V ČR jsem je viděl jen v síti HUMANIC, máš tip, kde se ještě dají koupit? Ani na netu jsem je tu nenašel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to pravda no. V ČR jsem je viděl jen v síti HUMANIC, máš tip, kde se ještě dají koupit? Ani na netu jsem je tu nenašel.

 

V BA ich po novom maju v auparku, ale o cenach radsej taktne pomlcim, nasi obchodnici by chceli jednym predanym parom topanok zaplatit mesacny najom.

Inak Rakusko to isti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Budu muset opustit kancelář a dojít do restaurace na pracovní oběd. Nějaký ty vaše Meindly by se mi teď šikly, kua.

 

Jo, abych nebyl OT, vloni jsem si koupil Salomon Tactile a na brouzdání sněhem se osvědčily.

 

Posted Image

Upraveno uživatelem Viktor
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rozšíříl jsem Meindl stáj o jedny lehčí. Model Meindl Colorado, jsem velmi spokojen, ostatně jako vždy.

 

 

 

 

 

Ty jsem si koupil! :) A nohy v nich i při prvním použití uběhly 10 km bez puchýře a teď o víkendu jsem v nich běhal znova a zase paráda .)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak když už jsme u těch pohorek: Asolo, vyzkoušeno letos v Tatrách přez léto a výborné. Snad je vytáhnu i tady do toho bílého sajrajtu.

A na lítačku papučky od Merrellu.

Všeobecně se mi ale osvědčily no name černé polobotky, jaro - podzim, pohodlné, slušivé, dám si pozor jen na materiál - kůže, a trochu kvalitní provedení. Obejdou sezonu a letí.

post-205-097664500 1291056610.jpg

post-205-010141000 1291056625.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...