Přejít na obsah

Co nosíte (tentokrát na nohou)


Doporučené příspěvky

V 9. 1. 2022 v 16:12, VendoL napsal:

Dnes jsem koupil a hned se vydal vyzkoušet. První pocity dobré, tak doufám že po pár desítkách kilometrů budu nadšený jako ti co mi Lone peaky doporučovali. 

IMG_20220109_160832.jpg

Verim, ze budes. Ja mam iny model od Altry ale pecka… zero drop a sirka spicky su bezkonkurencne…

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 38 minutami, huno napsal:

Sorel? Co na ne hovoris?

Do velke zimy super pohodlny a teply. Jen tech zim ubyva. Jediny, co me stve, je, ze se mi vyzouva prava vlozka, kdyz je sundavam

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
  • po 2 týdnech...

Hele ja vím, ze je to na hraně, ale mam tu dvoje ramovky Loaky, velikost 47, co uz nenosím. Burfordy (podrazene gumou) a lakyrky. Jsou fajn, ale mam toho moc a nechce se mi to dávat na Bazos a někomu by to mohlo udělat radost. Krabice a pytliky. Oboje za 3700,- Co?

 

9BD08348-106A-473C-89AD-42D34798CCF7.jpeg

F517BC67-A022-4056-8029-DC0B57D3B3E2.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 23 hodinami, Frantik napsal:

Hele ja vím, ze je to na hraně, ale mam tu dvoje ramovky Loaky, velikost 47, co uz nenosím. Burfordy (podrazene gumou) a lakyrky. Jsou fajn, ale mam toho moc a nechce se mi to dávat na Bazos a někomu by to mohlo udělat radost. Krabice a pytliky. Oboje za 3700,- Co?

 

9BD08348-106A-473C-89AD-42D34798CCF7.jpeg

F517BC67-A022-4056-8029-DC0B57D3B3E2.jpeg

LOCK

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Bert uzavřel téma
  • Bert odemknul téma
před 8 hodinami, krakra napsal:

Modrej vnitřek, fakt nevím co to je za materiál.

Mě se to líbí.

Jsou to boty Bugatti, koupené v Humanicu.

Děkuju, mě to právě přišlo jako nějaká vychytávka -vložka když si botky krémuješ.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, řešil jste teď někdo renovaci podrážek Loake? Napsal jsem do LePremier, kde jsem boty kdysi kupoval a prý je ta služba nedostupná a asi už ani nebude. Na webu výrobce o nějakých problémech ani zmínka. Tak řeším, zda to poslat přímo do Anglie, se všemi těmi celními opičkami při odeslání a příjmu a nebo to nechat opravit "neznačkově", jak mi nabídli v LePremier.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím všechny, třeba to někoho bude zajímat - pořídil jsem si Spain-made Panama Jack - Bota Panama a musím říct, že první dojem je veskrze pozitivní Máte je taky někdo?93c486d1cd7e52ece97baa7f6b39ae4d.jpg

Odesláno z mého SM-S906B pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Wanderer napsal:

Pánové, řešil jste teď někdo renovaci podrážek Loake? Napsal jsem do LePremier, kde jsem boty kdysi kupoval a prý je ta služba nedostupná a asi už ani nebude. Na webu výrobce o nějakých problémech ani zmínka. Tak řeším, zda to poslat přímo do Anglie, se všemi těmi celními opičkami při odeslání a příjmu a nebo to nechat opravit "neznačkově", jak mi nabídli v LePremier.

To jsou věci, my tam jedny boty na rekonstrukci máme, tak doudám, že je dostaneme zpět.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...