Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Tak babička si koupila přesně tu samou Boschku co my, vydržela ji přesně měsíc a rána, na displeji že mají vyhledat opraváře. Na Bosch centrum vyhledali lokálního školeného opraváře, kterého ho bohužel znám osobně a už jsem s ním pár věcí řešil. Vsadím se že do myčky bude koukat deset minut jak ementál a pak suše řekne, nejde :-) No ještě bude sranda, každopádně už jsou týden bez myčky. Naše, musím tedy zaťukat, zatím šlape....

 

 

A Made in Germany jenom potěší, snad je na dalších deset let klídek.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 210
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Návštěvník Ondra

Take jsem si myslel, ze BOSCH je zaruka kvality, a ze neco vydrzi... Omyl, po dvou letech (a po zaruce) zacala hazet chybu E15 (závada způsobená netěsností cirkulačního čerpadla).

Az budu kupovat novou, tak urcite Miele, a vubec mi nebude vadit, ze za 20 let pouzivani bude tak trochu retro ;)

Upraveno uživatelem Ondra
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

A Made in Germany jenom potěší, snad je na dalších deset let klídek.....

Se schválené podívám o víkendu co tam má babka, protože Bosch dělá všechny modely na všech frontách a to i ty nejvyšší...dám vědět. Bosch všeobecně se bere jako kvalitní výrobek, takže překvapilo, ale taková je prostě doba :-( Kluci, nevozí nám sem ti inženýři z EU nějaký elektroshit, jako to je s potravinami? Kamarád maká v OK Elektro a říkal mě že to je neskutečné množství výrobků co jde v rámci záruky do opravy.

Upraveno uživatelem African
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

warann: Presnejsi informace o typu by neuskodila...

 

Ma ta mycka moznost adjustace toho bazmeku, ktery drzi zavrene dvere? Nebo zkontroluj panty dveri, jestli nejsou ohnute/povolene...

Sorry, ona zrovna meje (i přes ten neduh ji trápíme, což možná nneí dobře), proto nevidím teď na model. Na panty pak mrknu, ale onen bazmek mi nic neříká. Nicméně jsem to nikdy nestudoval, tak jsem to možná jen přehlédl. Případně po dokončení programu to nafotím. Zatím díky za ochotu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Az budu kupovat novou, tak urcite Miele, a vubec mi nebude vadit, ze za 20 let pouzivani bude tak trochu retro ;)

 

Tak ted si to rozseknul. Ja chci koupit mycku pristi rok (doufla jsem ze se pritelkyne aspon nauci myt nadobi kdyz nebudeme mit mycku, ale je to proste marny). A tak jsem premyslel jestli Miele (ktera vyjde na 20k) nebo Bosch, Siemens ci AEG (z DE, made in DE samozrejme). A ted me skoro Afri presvedcil na tu Boschku (nejvic se mi na ni libi ze neni za 20k, ehm). A ted sem zase uplne mimo. Nedal by se nekde najit nazor nekoho kdo to servisuje? Me je jedno co to o me vypovida, nepotrebuju 100 tlacitek a aby to umelo wifi. Me spis zajima jak to funguje vevnitr, resp. jak kvalitni je ten vnitrek. S Miele jsem zatim chybu neudelal, ale rikam si prave ze ta mycka je jako lednice, tam toho proste neni moc co by se mohlo posrat. Tak furt nevim a tápu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Ondra

zceyee: Vyjadreni informovane osoby by se asi hodilo. Ja kdyz jsem hledal nejake informace k te nasi Boschce, tak jsem se nekde v diskuzi (melo to byt od servisaka) docetl, ze chyba je uz konstrukci, misto sesti sroubku se daji ctyry, osidi se tesneni a ono to minimalne 2 roky vydrzi. Vyrobce v souctu usetri ranec a zakaznik at si pak zaplati servis...

Pry se takhle setri az u novych modelu, drivejsi (od stejneho vyrobce) vydrzely leta.

Upraveno uživatelem Ondra
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Osobně moc nevěřím zkazkám že Bosch dělá naschvál věci, aby vydrželi tak dva roky a pak aby zákazníci platili. Četl jsem toho také dost, ale vesměs samá pozitiva. Já vím, že je taková blbá doba, ale toto myšlení by mohlo za pár let srazit firmu na kolena a to hodně dobře výdělečnou firmu, proč by to dělali? Blbost. Spíš věřím fikci, že se občas nějaká série nepovede tak šup s ní na východ. Tam je pracovní síla několikrát levnější a problém bude určitě levnější řešit tam, než se jim zaobírat např. v případě Bosch IN Germany...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím všechny otázka za zlatého bludištáka, mám myčku Bosh která fungovala bezvadně myla nádobí :D Ted se dá  říct že neumyje vůbec nic, vše funguje chybu nehlásí,vše doplněno, použitý stejný prostředek, nejsem sám komu se to stává tak proč proboha? :eek:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Ondra

Ondra to mě rozesmálo a ty tomu věříš?

Tak ja si to zazil na vlastni kuzi.

 

Ono se setri na vsem, "kosty se katujou" i u hodinek, tak proc zrovna mycky by mely byt vyjimkou?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Ondra

 

Osobně moc nevěřím zkazkám že Bosch dělá naschvál věci, aby vydrželi tak dva roky a pak aby zákazníci platili. Četl jsem toho také dost, ale vesměs samá pozitiva. Já vím, že je taková blbá doba, ale toto myšlení by mohlo za pár let srazit firmu na kolena a to hodně dobře výdělečnou firmu, proč by to dělali? Blbost. Spíš věřím fikci, že se občas nějaká série nepovede tak šup s ní na východ. Tam je pracovní síla několikrát levnější a problém bude určitě levnější řešit tam, než se jim zaobírat např. v případě Bosch IN Germany...

Jak "nepovede serie"...? :)

Upraveno uživatelem Ondra
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Jak "nepovede serie"...? :)

Au, fakt? No dobře :-) No dobře, takže třeba když má výrobce dám příklad dvěstě externích dodavatelů a byť jen jeden dodá díl jiných parametrů než výrobce zadal, stane se že se nepovede série, protože díky tomu jednomu dílu produkt nefunguje správně. Mě se to stalo několikrát a to máme dodavatelů cca. dvacet :-) To neuhlídáš, ale samozřejmě to je stále záležitost a vizitka výrobce, takže výstupního kontrola je to nejdůležitější. Napsal jsem to hodně sjednodušeně, je to ale o dost horší :-) Každopádně když jsme u toho Bosche, kamarádi, i známý prodejci a servisáci mě ho doporučili a ani recenze nevychází blbě. No uvidíme co babka tam měla za stresík. Nikdy nic netajím, ani uvolněný ciferník u IWC jsem nezazdil, tož tak já to mám :-)

Upraveno uživatelem African
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Zdravím všechny otázka za zlatého bludištáka, mám myčku Bosh která fungovala bezvadně myla nádobí :D Ted se dá říct že neumyje vůbec nic, vše funguje chybu nehlásí,vše doplněno, použitý stejný prostředek, nejsem sám komu se to stává tak proč proboha? :eek:

Nehreje?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To se zase nezda me, ze by renomovany vyrobce pustil vedome na trh vyrobek s neodpovidajicim komponentem, ktery by pak mohl negativne ovlivnit jeho funkcnost.

Ale ono se to zjistí kolikrát až v provozu, to pak ano, ale, je tu to velké ale :-) Fikce je, že vědomě to pustí na východní trh pokud se problém zjistí již při výrobě, fikce kterou jsem slyšel a začínám ji pomalu věřit :-) Dlouhou dobu jsem žil v zahraničí a nesetkal se s takovým počtem reklamací jako v ČR. Vždyť jen ty kamarádi okolo, to je furt, tohle se mi pokazilo, tamto vracím, to přeci není úplně normální tohle to.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...