Přejít na obsah

Motorkáři


Doporučené příspěvky

A můžu se zeptat, co se ti přihodilo?

 

TAK TI CLOVECE ANI NEVIM.......NEJAKEJ TEN SLAJDR SEM VOSOUPAL,U SESTI MRTVEJCH SEM BYL BOHUZEL OSOBNE...... a v zari mi nejak doslo,ze sedum supercors za sezonu meni malo,petikilo za benzin kazdej den bylo minimum,udrzba a servis na italech stala balik(mimo aprilky) a furt si rikam,ze jednou se tomu vysypanymu pisku,nebo vylity nafte na silnici vyhnout nestacim...............minulej mesic jsem este prubnul bavoraka geeso a po dve ste kilakach sem byl akorad nasranej,ze sem nejel autem.....normalne mi to prestalo bavit
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

TAK TI CLOVECE ANI NEVIM.......NEJAKEJ TEN SLAJDR SEM VOSOUPAL,U SESTI MRTVEJCH SEM BYL BOHUZEL OSOBNE...... a v zari mi nejak doslo,ze sedum supercors za sezonu meni malo,petikilo za benzin kazdej den bylo minimum,udrzba a servis na italech stala balik(mimo aprilky) a furt si rikam,ze jednou se tomu vysypanymu pisku,nebo vylity nafte na silnici vyhnout nestacim...............minulej mesic jsem este prubnul bavoraka geeso a po dve ste kilakach sem byl akorad nasranej,ze sem nejel autem.....normalne mi to prestalo bavit

 

Také to cítím tak nějak podobně. Letos jsem zakoupil fungl motocykl, ale po dvou měsících jsem ho prodal a zvažuji, zda se na silnici ještě vrátím. Nikdy jsem takové dilema neměl, vždy jsem se těšil na novou sezonu.

Zůstal mně ještě jeden stroj na zábavu v terénu, je to KTM 250 SX-F / 2010 /, to mě zatím baví hodně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sakra pánové, já měl ještě 2 měsíce zpátky podobný chmurný nálady a prodal jsem jak cestovní enduro tak i maxiskůtr. Jenže mě kromě chvilkové obavy o zdraví k takovýmu kroku donutila tzv. "krize". Už dneska jsem rád, že jsem si hadry nechal a ten novej čistič řetězu a olej nedal k mašině jako bonus.:) Já osobně na jaře zaseju...pěknou zimu kolegové!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně zas přirostla k srdci tahle japonská klasika. Už jsem jí jednou měl, neuváženě prodal a téměř přesně po roce od prodeje jí pořídil znovu. S hodinkama se mi tohle ještě nestalo;-).

 

Ja a KAWA ZRX je v týhle zelený barvě naprosto skvělá:-).

post-7874-097650100 1291908660.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele, xjr1, to už je ta nová??? Jestli jo, MUSIM brzo se za tebou zastavit! :)

 

Noo, na fotce je ta stará, ale ta nově příchozí je stejná, jen o trochu zachovalejší a ještě jsem ji ani nestih vyfotit :whistle:

 

Se zastav, jsem v práci furt...a ještě jsem an neviděl tvý doxy... :smile_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...