Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Ti Piráti se mi snad jenom zdaj. Poslouchám nějaký rozhovor s paní Gregorovou, která se mimochodem nechovala v posledních dnech tak uplně jako uraženej malej fracek, jako někteří její "spolubojovníci" ( 🙂 ). Jestli si myslej, že takhle se dělá politika a takhle prosaděj svoje vize... Řekl bych, že narazili na politickou realitu. Možná se pletu, ale mně přijde, že maj nakročeno do propadliště dějin.

  • Dát hlas 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OK, příště to uvedu, máš pravdu (tentokráte se jim ta URL nepovedla, obvykle to bývá uvedeno v ní).

To máš těžký s těma novinářema (a médiama). Já mám na novináře tak nějak svůj názor obecně na všechny dneska (i na ČT teda). A není zrovna lichotivý, právě naopak. Výjimky určitě jsou.

No a tohle jsem sem dal, páč tady šla nedavno o "Lipánkovi," jak tu někdo napsal, řeč. No, je to nadepsáno "Pohádka o ..." a označeno "Názory", tak snad jsem to tak moc nepodělal. Ale říkal jsem si, jestli to zas hned nenakoupím... 🙂

Upraveno uživatelem geometr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 minutami, geometr napsal:

OK, příště to uvedu, máš pravdu.

To máš těžký s těma novinářema (a médiama). Já mám na novináře tak nějak svůj názor obecně na všechny dneska (i na ČT teda). A není zrovna lichotivý, právě naopak. Výjimky určitě jsou.

No a tohle jsem sem dal, páč tady šla nedavno o "Lipánkovi," jak tu někdo napsal, řeč. No, je to nadepsáno "Pohádka o ..." a označeno "Názory", tak snad jsem to tak moc nepodělal. Ale říkal jsem si, jestli to zas hned nenakoupím... 🙂

To je famózní, mít jeden názor (píšeš totiž singulár) na všechny.

Jeden takovej dement, kterej měl také jeden názor na všechny novináře, nám tu (bohužel) nějakou dobu dělal prezidenta. Hele, aniž bych chtěl ten Tvůj názor znát, protože to bude určitě sračka, chtěl bych se zeptat: budeš kandidovat na prezidenta?

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vyhoď ho dveřmi,vyhoď ho oknem vrátí se komínem 

Dosavadní předseda KDU-ČSL Marian Jurečka bude obhajovat post předsedy strany. Uvedl to v e-mailu svým spolustraníkům. Jurečka tento krok oznámil během jednání celostátního výboru strany.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nic si z toho Geometře nedělej, já si takhle naběhnul s Mikuleckým. V podstatě souhlasim s tím, co tenhle bezpečnostní expert řiká a jak to říká, skouknul jsem snad půlku všech jeho rozhovorů od Zbytečné války po ČT a teprv pak mě napadlo si o něm něco přečíst a nestačil jsem valit oči. Ale ono najít ve veřejném prostoru někoho, kdo se prosadil a je přitom čistej jak lilie je těžká věc. Navíc nejsem schopen posoudit, nakolik jsou kritické informace na Mikuleckého relevantní. Ale pachuť zůstala...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, martar napsal:

Nic si z toho Geometře nedělej, já si takhle naběhnul s Mikuleckým. V podstatě souhlasim s tím, co tenhle bezpečnostní expert řiká a jak to říká, skouknul jsem snad půlku všech jeho rozhovorů od Zbytečné války po ČT a teprv pak mě napadlo si o něm něco přečíst a nestačil jsem valit oči. Ale ono najít ve veřejném prostoru někoho, kdo se prosadil a je přitom čistej jak lilie je těžká věc. Navíc nejsem schopen posoudit, nakolik jsou kritické informace na Mikuleckého relevantní. Ale pachuť zůstala...

Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě by jen zajímalo, kdy velká část populace prozře, že skočila na politiku a výsledek hybridní války. Jestli si uvědomí někdy komu asi tak jde o rozklad naší společnosti, EU, NATO a celého západního světa jak ho známe. 

Poslední dobou se bojím, že to nebude ani v momentu, kdy budou udávat polohu vlastní armády pro bomby nepřítele 😞

Koneckonců máme docela dlouhou historii kdy občané ČR udávali, trestali, věznili i občas popravovali spoluobčany. 

Za rok bude velká změna a je jen otázkou zda se to posere úplně nebo jen trochu. Takže dál vybírejte morálně čisté papeže, zatímco nám tady instalují zrůdu Konečnou a podobný bordel. 

Upraveno uživatelem exBURN
  • Dát hlas 10
  • Hlasovat proti 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě by jen zajímalo, kdy velká část populace prozře, že skočila na politiku a výsledek hybridní války. Jestli si uvědomí někdy komu asi tak jde o rozklad naší společnosti, EU, NATO a celého západního světa jak ho známe. 
Poslední dobou se bojím, že to nebude ani v momentu, kdy budou udávat polohu vlastní armády pro bomby nepřítele
Koneckonců máme docela dlouhou historii kdy občané ČR udávali, trestali, věznili i občas popravovali spoluobčany. 
Za rok bude velká změna a je jen otázkou zda se to posere úplně nebo jen trochu. Takže dál vybírejte morálně čisté papeže, zatímco nám tady instalují zrůdu Konečnou a podobný bordel. 
Přesně, kričíme že nechceme čistou přírodu a lásku ale chceme tyrana s pevnou rukou.

Odesláno z mého SM-A528B pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zrovna to, co je zač Mikulecky je krásně poznat už z toho, jakým způsobem tlačí "svoji pravdu". Ten opravdu není analytik ani expert, to je čistý Pur.

Za mě je ideální jít pro informace do akademické sféry (a z vlastni zkusenosti radeji do Prahy nez do Brna, muni mi přijde více nazorova a min akademická), tam jde většinou opravdu o kvalifikovaný názor vycházející z mnohem většího objemu dat, kontextu a znalostí. Zároveň si dávají pozor na to, aby osobní preference neovlivňovaly jejich vyjádření, nebo alespoň ne v takové míře, narozdíl od "takyanalytiků" a "takyexpertů" typu Bratříček, Pur, Bárta, Kolář (ten plagiátor ne ten z hradu), Vojáček, Švamberk nebo třeba zminění Korecký a Mikulecký.

Za sebe doporučuju jména jako Ludvík, Kofroň, Smetana, Bílek, Charvát, Juptner, Bříza a lidi kolem nich.

Upraveno uživatelem Maro
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Promiň, neber to osobně to není útok na tebe, ale chápeš že ten problém není v tom, jestli chodit pro informace na MUNI nebo UK, ale ten problém je ten, že miliony obyvatel chodí pro informace na Facebook a nějakou akademickou půdou úplně pohrdají? 😄 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, exBURN napsal:

Promiň, neber to osobně to není útok na tebe, ale chápeš že ten problém není v tom, jestli chodit pro informace na MUNI nebo UK, ale ten problém je ten, že miliony obyvatel chodí pro informace na Facebook a nějakou akademickou půdou úplně pohrdají? 😄 

 

Chapu,  ja jsem reagoval na "zklamání Mikuleckym" nabídl řešení pro někoho, kdo se o veci asi snaží zajímat více, rozhodně si nedělám ambici vyřešit problém facebookovych informací:-D

Ale když tě to zajímá, chceš si na věc udělat poučený názor, je za mě lepší podívat se na informace od lidí mnou zmíněných. Jasně, pak sice trpis, protože vidíš, kolik lidi nezvlada ani elementarni praci s informacemi, ale s tím toho ty sám moc neuděláš...

unnamed.jpg

  • Haha 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Maro díky za zdroje. Petr Charvát je teda už rok po smrti, ale expert to byl, to jo. Je ho škoda.

Já mám obecně u akademických expertů na Blizký východ problém s tím, že buď vidí věci tak komplexně, že se v tom tak trochu ztrácí a jejich veřejný výstup v podstatě všechno relativizuje, nebo dost často neberou ohled na diplomatický aspekt věci. Mikulecký mne zaujal přimočarostí a odlišným pohledem než má evropský mainstream, ovšem svou roli v tom nepochybně hrála má domněnka, že je skutečně insider s názory vyfutrovanými tvrdými daty, neveřejnými informacemi a kvalitními kontakty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...