Jump to content

Recommended Posts

• Replies 7.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A mozna nechteji trvale plosne obsadit.. jen rozbit, znicit a eliminovat hlavni body.. a pak nejaka mistni loutkova vlada...

..ale jak fakt nechali dojet tu olympiadu, rusaci jedni.. aby to kamaradovi moc nekazili...

před 2 minutami, Frantik napsal:

No zatim to vypada, ze do vecera muze byt hotovo 😞 

Ono bude záležet i na tom co jim tam rádoby spojenci NATO , USA) poslaly za výzbroj (zbraně)

Ja poslal na Unicef pro Ukrajinu, tohle se objevilo az pozdeji. Ale myslim, ze prilezitosti bude bohuzel jeste dost.

Edited by Prochy68

před 3 minutami, hinkle napsal:

No nevím. Já tím chtěl říct, že zase platí money talks…a na nějakou spravedlnost sere pes. Ostatně jako vždy v historii. Je mi líto ukrajinců a vlastně i rusů… 

Sorry, jsem uz nejakej precitlivelej

To je pravda, žijeme, naše předky to hodně stálo, ale klidně hlasujme kdo chce doma zavřít plyn (bez Swiftu nelze plyn zaplatit) a dobrovolně v zimě nasadí teplé oblečení. Já plyn nemám, tak se zdržím....

před 4 minutami, Josef01 napsal:

To je pravda, žijeme, naše předky to hodně stálo, ale klidně hlasujme kdo chce doma zavřít plyn (bez Swiftu nelze plyn zaplatit) a dobrovolně v zimě nasadí teplé oblečení. Já plyn nemám, tak se zdržím....

Mam na plyn kurenie aj teplu vodu. Ak to pomoze tomuto problemu a odstavi rusko (s malym R, inak to uz pisat nebudem) tak nech ho zavru zajtra. Poradim si.

• Bert locked this topic
  • Bert unlocked this topic
  • Bert locked and unlocked this topic