Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

před 23 minutami, Prochy68 napsal:

150km od Slovenska, to uz je kurva sakra blizko

Joo, tak si zkus přečíst co si o tomhle celém myslí jeden kolega ze slovenska ve vlákně - co mě právě naštvalo.

Hele, osobně chápu, že má někdo jinej názor a případně bude vítat rusáka s otevřenou náručí ( budu skřípat zubama, pošlu ho do pryč ), ale co je o level výš je názor - chci mít na svém zaprděném písečku klid, mě se to netýká... Tohle mě rozžhaví do běla.

Osobně mám neúctu k armádě a jejich členům ( zakořeněná je z vojenské služby, nemůžu si pomoct, něco jako u hodinek značky Seiko, nelze objektivně vysvětlit ), ale když nám jede někdo pomoct a je ochoten pomoct, tak mám pocit vděku. Protože samostatně to s rusákama fakt nepůjde. 

Upraveno uživatelem kuncák7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Upřímně Josef moc tvoje názory nechápu na tohle téma. Pokud NATO zareaguje adekvátně (dle mého přání) a přesune se na bojovou linii (znamená východní hranice Polska a Slovenska), kolik směry se myslíš se ten malej kágebatskej zmrd vydá?

Jinak, naše vrchní kunda bude mit projev v 11. Počítám změny se jde omluvit cia 🤮

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 21 minutami, Snekofon napsal:

Aneb jak jsem se hluboce mýlil když jsem tady včera vypouštěl svá moudra. Považoval jsem Putina za chladnokrevného, bezcitného, machiavelistu, ale pořád jsem si myslel že je pragmatik - t.j. že udělá cokoliv pro dosažení svého cíle, ale při vynaložení nejmenších nákladů...(a toto jsem nemyslel nikdy obdivně - prostě jsem si ho takto profiloval) Evidentně jsem se mýlil v hodnocení cílů i jeho profilu. Teď už bych se nedivil ničemu - ani tomu že Si využije současnou situaci k tomu aby vletěl na Tchaj-wan ... 

On není magor, to co dělá je naprosto pragmatické, všichni jsme ti to tu říkali...

Prostě vychet z toho, že státu se to ekonomicky nevyplatí, je v jeho pripade jenom minoritní aspekt. Když ti 70 % národa sere do díry v zemi, potřebuješ najít někoho, kdo za to může jinak si dříve nebo později si ukážou prstem na tebe, pokud tu pozornost neodvratis.

Náš může zachránit jenom to, že ten zmetek pojde a doufejme, že to bude brzo. Jeho chování to snad i indikuje, protože myslím, že vidina brzkého konce ho primárně tlačí k zápisu do dějin. A těch pár let si chce jedte užít na výsluní, místo aby visel na kandelabru.

A gratuluji Foundrymanovi k další brilantní geopolitické analýze, opět jako vždy se ukázalo, že co vypustí z huby je úplná picovina

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Ajaj Co je adekvátní reakce, jakože NATO začne bombardovat ruské jednotky na Ukrajině a vyhlásí válku Rusku? Na Ukrajině nebude jediný voják NATO a nedopadne tam jediná bomba, do týdne je po válce, v Kyjevě nová proruská vláda, která zastaví boje a Ukrajina se vydá směrem na východ.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No a NATO bude vše pozorovat z úkrytu posraný až za ušima, Putin to moc dobře ví a bude si tam dělat co chce. Nejsem politický analytik, ale to sraní EU do Ukrajiny muselo přinést "ovoce".

Jdi už s těma kecama doprdele! Evidentně ani nevíš, kdo je člen NATO a neustále tu meles sračky.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@josef01 - přišlo mi, že jsi tady v úterý obhajoval, aby se NATO stáhlo z východní Evropy a tím uspokojilo skřeta. Což mě pobavilo, protože čistě technicky nechápu, jak se někdo může stáhnout z něčeho jehož součástí sám je.

ale možná jsem to špatně pochopil, a jen jsi citoval. 
každopádně mi pouhá citaci pak moc nesedí s jasným názorem “posraný” NATO…

a já nepsal o vstupu NATO na U ale přesun větší techniky na potenciální bojovou linii - U/Polsko a U/Slovensko.

kazdopádně nikomu nahoře teď vojenské rozhodnutí nezávidím (jak malých států, tak USA která když pošle masu vojáků do Evropy, tak otevře Číně dveře na Taiwan)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 19 minutami, Ajaj napsal:

@josef01 - přišlo mi, že jsi tady v úterý obhajoval, aby se NATO stáhlo z východní Evropy a tím uspokojilo skřeta. Což mě pobavilo, protože čistě technicky nechápu, jak se někdo může stáhnout z něčeho jehož součástí sám je.

Můžeš mi citovat, kde jsem něco podobného obhajoval? Já jsem jen řekl, že Putin chce aby se stáhly jednotky, nikoliv abychom ukončili členství apod. rozhodně to není ani obhajoba, ani souhlas, nečti mezi řádky. To že Putin je kokot víme dávno, ale taky vidíme, že připravil past, kterou chce Evropu vtáhnout do války, tím, že začne útočit na Rusko (ruské jednotky) na Ukrajině, teď je na nás jak se rozhodneme....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 36 minutami, Josef01 napsal:

Ukrajina rozhodně ne, sračky tady meleš ty celý týden...

Evidente profitujes z vyhod demokracie ktera je u nas uzce spjata take s NATO. Mozna by stalo za to vytahnout hlavu z prdele a uvedomit si, ze demokracie neni zadarmo a nezaplati ji jenom vsichni okolo a my se jenom povezeme. Nevim jakej si rocnik a jak dalece znas nasi povalecnou historii, ale jestli ti to ani po poslednich udalostech nedochazi, nema smysl dal s tebou diskutovat.

Mozna by pro zacatek stalo za to, navstivit par mist kde se u nas rusaci po 68 zabydleli a podivat se, jak to tam pekne zvelebili.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rusko jakožto jaderná velmoc, je na svém území prakticky neporazitelná. Šance na změnu je jen v odstranění Putina a to zevnitř. 

Zaprvé musí být Ukrajinská válka pro Rusko co "nejkrvavější".

A západ musí Rusko prakticky komplet izolovat, tak já sem to tu už psal.

Musí to pocítit každej rus, jen tak je naděje, že se Putina sami zbaví a v Evropě bude mír.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@kuncák7

V necem se malo neshodneme (armada) 🙂, ale s timhle naprostej souhlas, to je presne to o cem mluvim. Cerpat vyhody a s ostatnim mi jdete doprdele.

chci mít na svém zaprděném písečku klid, mě se to netýká... Tohle mě rozžhaví do běla 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 minutami, Prochy68 napsal:

Evidente profitujes z vyhod demokracie ktera je u nas uzce spjata take s NATO. Mozna by stalo za to vytahnout hlavu z prdele a uvedomit si, ze demokracie neni zadarmo a nezaplati ji jenom vsichni okolo a my se jenom povezeme. Nevim jakej si rocnik a jak dalece znas nasi povalecnou historii, ale jestli ti to ani po poslednich udalostech nedochazi, nema smysl dal s tebou diskutovat.

Mozna by pro zacatek stalo za to, navstivit par mist kde se u nas rusaci po 68 zabydleli a podivat se, jak to tam pekne zvelebili.

Jsi obyčejný hulvát, já jsem narozdíl o tebe bydle pár kilometrů od Milovic a se strachem poslouchal tanky v 68. Jsi tedy takový demokrat, že teď sedneš do auta a pojedeš na Ukrajinu bojovat nebo jenom v bezpečí o tom kecat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 minutami, Prochy68 napsal:

@kuncák7

V necem se malo neshodneme (armada) 🙂, ale s timhle naprostej souhlas, to je presne to o cem mluvim. Cerpat vyhody a s ostatnim mi jdete doprdele.

chci mít na svém zaprděném písečku klid, mě se to netýká... Tohle mě rozžhaví do běla 

Mám prostě problém s autoritama. A sloužil jsem i v Milovicích, kde jsem bohužel poznal asi "elitu" důstojnického sboru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...