Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

před 8 minutami, marecenator napsal:

a co by mel zapad udelat?

Jak by mel ten politik kvalit Putina jednat?

Úplně stejně jako Putin, praštit do stolu a říct- kamaráde, tak takhle ne, jdeme do toho. Prostě silnej politik.

 

před 14 minutami, Frantik napsal:

Tady slovenska armada v praxi https://www.idnes.cz/technet/vojenstvi/slovensko-stihaci-letectvo-gripen-f-16-mig-29.A220211_141022_vojenstvi_alv a my na tim nebudeme o moc lépe 🙂 

Zacina mi bejt na blití z pristupu nas, jako Evropy, USA a dalsich. Hlavne tedy z politické reprezentace, armády, apod. Kazdej si dnes dá vlajecku na FCB, mraky kecu o "neprijatelne agresi", vcera se na zpravy nedalo ani dívat ty vole, dokonce psycholog tam hodnotil stav Putina..................................a vsechno je to jedno velký hovno. Za par dni je po ukrajině a my se budeme zase dojímat "ž suí ukrajina" a pojedem dál

Jo, tohle si myslím taky. Ukrajina zapomenuta, jedeme dál.

 

před 5 minutami, Ajaj napsal:

Sorry jako ale ja budu střílet do vlastních řad. Každej tady mele o NATO. Ale NATO jsme i my. Když tady amici chtěli postavit blbej radar, tak se mohla půlka národa posrat. Když tady par transportéru v rámci cvičení přejede, tak se opět půlka národa může posrat. Když se mluví o navýšení rozpočtu na obranu, tak se pokaždý vyrojí banda dementů co začne filozofovat k čemu jsou letadla nebo tanky v 21 století. 
zajímalo by mě kolik z vás by zvedlo ruku pro mobilizaci (vzhledem k faktu jak máme malou armádu), kdyby i jediná ruská kunda stoupla nohou na Slovensko. 99% tady mele o politicích ale národ jsme my. A národ se musí bránit, ne nějakej šáša na hradě…

Taky souhlas. Možná mé silné vyjádření, ale mobilizace za mě ano.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, Tom4 napsal:

Co zmrazit a zapečetit majetky v Londýně, New Yorku apod.? Uzemnit soukromé tryskáče, ukotvit jachty, zmrazit banky a účty. To by koukali. 

Švýcarsko nezmrazí účty ruským občanům, na které EU uvalila sankce.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě teď, Tom4 napsal:

Co zmrazit a zapečetit majetky v Londýně, New Yorku apod.? Uzemnit soukromé tryskáče, ukotvit jachty, zmrazit banky a účty. To by koukali. 

Přestat vydávat víza pro děti oligarchů. Vypnout swift (na co čekáme panebože), vysrat se na ruskej plyn (jo, bude to bolet), začít okamžitě dodávat vojenskej materiál na Ukrajinu... možností je tolik. A my jen melem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 minutami, Ajaj napsal:

Sorry jako ale ja budu střílet do vlastních řad. Každej tady mele o NATO. Ale NATO jsme i my. Když tady amici chtěli postavit blbej radar, tak se mohla půlka národa posrat. Když tady par transportéru v rámci cvičení přejede, tak se opět půlka národa může posrat. Když se mluví o navýšení rozpočtu na obranu, tak se pokaždý vyrojí banda dementů co začne filozofovat k čemu jsou letadla nebo tanky v 21 století. 
zajímalo by mě kolik z vás by zvedlo ruku pro mobilizaci (vzhledem k faktu jak máme malou armádu), kdyby i jediná ruská kunda stoupla nohou na Slovensko. 99% tady mele o politicích ale národ jsme my. A národ se musí bránit, ne nějakej šáša na hradě…

Ti, kteří milují svobodu, rádi cestují a umějí cizí jazyk, u těch přetrvává nadšení, že jsme konečně svobodní. Ale ve společnosti jsou vždy lidi, kterým to nic neříká, kteří se jinde nedomluví, jsou to ti, co mají "ty králíci". Těm svoboda skoro nic neříká.

Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/psycholog-hubalek-nedivte-se-nicemu-tretinu-naroda-tvori-pitomci.A091120_152459_domaci_lpo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, John_Lenon napsal:

Přestat vydávat víza pro děti oligarchů. Vypnout swift (na co čekáme panebože), vysrat se na ruskej plyn (jo, bude to bolet), začít okamžitě dodávat vojenskej materiál na Ukrajinu... možností je tolik. A my jen melem.

My nez se rozmyslime, tak uz to budeme posilat ne na Ukrajinu, ale do ruska....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě teď, Prochy68 napsal:

My nez se rozmyslime, tak uz to budeme posilat ne na Ukrajinu, ale do ruska....

No a to je právě to, o čem tu mluvim.

 

My prohráváme ne proto, že něco děláme špatně, ale protože nic reálně neděláme.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 minutami, Thomas napsal:

Ti, kteří milují svobodu, rádi cestují a umějí cizí jazyk, u těch přetrvává nadšení, že jsme konečně svobodní. Ale ve společnosti jsou vždy lidi, kterým to nic neříká, kteří se jinde nedomluví, jsou to ti, co mají "ty králíci". Těm svoboda skoro nic neříká.

Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/psycholog-hubalek-nedivte-se-nicemu-tretinu-naroda-tvori-pitomci.A091120_152459_domaci_lpo

díky za připomenutí tohohle článku, je tam toho víc: 

 

vzorce českého chování.
Je to malověrnost, skepse, zvláštní směsice převažujícího buranství a současně výjimečného štěstí na několik výjimečných osobností. Za ty považuji Karla Havlíčka Borovského, T. G. Masaryka a Karla Čapka. Všichni tři varovali před levicí, marxismem a komunismem, a přesto jsme první země, kde zvítězila komunistická strana v demokratických volbách. A to v roce 1946. Národ se prostě zachoval nepoučitelně. To o nás hodně vypovídá.

Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/psycholog-hubalek-nedivte-se-nicemu-tretinu-naroda-tvori-pitomci.A091120_152459_domaci_lpo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vcera to pekne zhodnotil M.Karas, 99% rusu se o zadnych sankcich, protestech a notach nikdy nedozvi a tomu zbyvajicimu procentu jsou tyto sankce k smichu a berou je jako vyzvu.....tak si holt ty francouzsky jablka vypestuji sami....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No pánové, mám obavu, že v nejbližších dnech spatříme naprostou a dlouhodobou neschopnost přebujelého evropského politického aparátu na plný pecky. Aparátu, kterej žije dlouhodobě zcela mimo jakoukoliv realitu. Anebo hájení jen svých parciálních zájmů členských zemí (zejména některých)?. A bohužel, tady už opravdu nejde o ta papírová brčka, jak tu někdo psal. Já nemužu uvěřit tomu, že je z toho politická (a možná i vojenská?) reprezentace Evropy takhle překvapená a tak strašně nepřipravená. To se jeví jako nějaká dlouhodobá rezignace na zpravodajskou činnost nebo ignorace výsledků zpravodajské činnosti. A naprostá nepřipravenost na jakoukoliv podobnou situaci. Mně se chce plakat a z tohohle mam opravdu strach.

Včera jsem si to nějak nechtěl uplně připustit, ale tohle je až mrazivě podobný stav letum 1938 / 1939. Co se dělo zhruba šest let před tím víme, co následovalo šest let a následně dalších více než čtyřicet po tom také. Začínáme bejt jako společnost špatný nejen v matematice, ale i v dějepise.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 28 minutami, Thomas napsal:

Ti, kteří milují svobodu, rádi cestují a umějí cizí jazyk, u těch přetrvává nadšení, že jsme konečně svobodní. Ale ve společnosti jsou vždy lidi, kterým to nic neříká, kteří se jinde nedomluví, jsou to ti, co mají "ty králíci". Těm svoboda skoro nic neříká.

Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/psycholog-hubalek-nedivte-se-nicemu-tretinu-naroda-tvori-pitomci.A091120_152459_domaci_lpo


naopak. “Ty králíci” jsou vynikající na věci jako záložní armáda. Kam je dáš, tam jdou a nepřemejšlí. Naopak čím chytřejší člověk, tím větší úsilí je potřeba ho zlomit, aby fungoval na úrovni “masa v mlýnku”

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale abych to odlehčil, opět, tak to vypadá, že do Užgorodu pojedeme 3. Vzhledem k historii každého profilu to vidím na - Kuncák bude střílet (sory ja mám modrou), sám budu navigovat (Kuncák je prej marnej s mapou) a Lennon nám k tomu všemu bude zpívat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, Ajaj napsal:

Ale abych to odlehčil, opět, tak to vypadá, že do Užgorodu pojedeme 3. Vzhledem k historii každého profilu to vidím na - Kuncák bude střílet (sory ja mám modrou), sám budu navigovat (Kuncák je prej marnej s mapou) a Lennon nám k tomu všemu bude zpívat

To tě zklamu, zpívat neumím. Ale pár nábojů jsem vystřílel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@John_LenonVole! Mateš profilem. Řekli jste si vo to sami! Zpívat budu já.

jinak na vážnou stranu. Bohužel. Právě interní meeting (máme hodně týmů z východní Evropy) - 1 dodavatel z Polska ztratil právě pár techniků, protože byly povolání jako záloha. Náš PM z Rumunska - v zemi už probíhá oficiální diskuze, kdy a jak by se měla spustit mobilizace….

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě teď, Ajaj napsal:

@John_LenonVole! Mateš profilem. Řekli jste si vo to sami! Zpívat budu já.

jinak na vážnou stranu. Bohužel. Právě interní meeting (máme hodně týmů z východní Evropy) - 1 dodavatel z Polska ztratil právě pár techniků, protože byly povolání jako záloha. Náš PM z Rumunska - v zemi už probíhá oficiální diskuze, kdy a jak by se měla spustit mobilizace….

Ona cesta k tomuhle nicku je vlastně velice vtipná, protože jsem si ho vymyslel před více jak 20 lety, když jsem poprvé v životě hrál multiplayer Operace Flashpoint a vůbec jsem neměl tucha, co napsat. Tak jsem napsal tohle, i s tou chybou. Což jsem zjistil samozřejmě až v zápětí. Ale už to tak bylo, tak proč to měnit. :D Každopádně obdivovatel tohohle pána jsem nikdy nebyl. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...