Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

před 22 minutami, petr_cha napsal:

Myslite si, ze je vhodne a ze ma sanci se byvaly general Petr Pavel stat dalsim ceskym prezidentem? Zacinam nad tim uvazovat...

Slysel jsem jeho vyjadreni ohledne Ukrajiny a melo to hlavu a patu, ale jinak nevim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 minutami, Zdenek1307 napsal:

To není odpověď. Rád bych vysvětlení, proč se nedá zasmát panu Lipavskému za jeho vyjádření? Abych to tedy pochopil. Děkuji.

Nehledej v tom vedu, nekomu to proste k smichu v tehle situaci nepripada (treba me).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, TLD napsal:

Kam nejlepe prispet nejakou korunou? Neco tu poslal Vojta uz, vim. Co Cerveny kriz? At se to opravdu dostane kam ma.

Clovek v tisni, unicef. Ja poslal na Unicef, vyskocilo to na me vcera jako prvni a v tu chvili jsem nic jineho nevidel, ale nejak hluboce jsem nad tim nepremyslel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 32 minutami, petr_cha napsal:

Myslite si, ze je vhodne a ze ma sanci se byvaly general Petr Pavel stat dalsim ceskym prezidentem? Zacinam nad tim uvazovat...

Tak za me urcite. Byli jsme spolu na vojne v Prostejove…. on jako cerstvy nadporucik po skole, ja jako absolvent.  Rovnej kluk to byl a myslim, ze i je. Clenstvi v KSC si myslim uz odcinil. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 minutami, TLD napsal:

Kam nejlepe prispet nejakou korunou? Neco tu poslal Vojta uz, vim. Co Cerveny kriz? At se to opravdu dostane kam ma.

Hele mi přišlo, že pomoct obětem je supr, ale to co nejvíc teď potrebuji jsou prachy, palivo a zbraně. Palivo a zbraně tam nemám jak poslat. 

Co se týče Lipavského, tak mě pozitivně překvapuje naopak. Nejsem fanda Pirátů, celkově ta komunikace vlády je supr. 

Ohledně vyjádření, vzhledem k tomu kolik lidí tam jde bojovat, že se ta země hned tak nezdá. Udržet tam nadvládu bude peklo...v každém případě na tom Rusko prodělá. Já i chápu tu motivaci proč tam Putin šel, posledních deset let se brutálně v Rusku přitvrzuje. Rusko má ekonomické problémy, je to úplně odlišná země dle regionu.. Putin mél strach, že kdyby UA a následně Bělorusko a další státy sféry jejich vlivu se na nich osamostatnili, tak by měl sám problém udržet moc. Ostatně je otázka času než se na určité oblasti tam začne koukat Čína... Sobětský svaz prohrál ekonomicky ne vojensky... a stane se to znovu, bez ekonomiky země stagnuje a ostatně nemá ani prachy na moderní armádu, v těchto akcích ekonomika jednoznačně brutálně krvácí. Já si dlouhodobě myslím, že takto se takhle velká země nemůže udržet.. Rusko má silné pozemní jednotky ale celkově jejich armáda Nato ani Číně nemá šanci konkurovat  no jsem rád, že v něm jsme..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za ruskou agresí není třeba hledat žádné důmyslné geopolitické cíle. Podle eurokomisaře Timmermanse a bývalého ministra zamini USA Kerryho "jde o zástěrku pro odvedení pozornosti od klimatických problémů". .... To se pak nemůžeme divit, že jsem tam, kde jsme.

https://echo24.cz/a/SFKbp/eurokomisar-sokuje-putinuv-utok-je-manevr-jak-odvratit-pozornost-od-klimaticke-krize

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kontextová reklama z mého oboru je asi tak na vyhazov odpovědné osoby, poslední ubytování přes booking jsem řešil minulý týden na jihu evropy a dneska mi booking nabízí ubytování taky na jihu . . . od Moskvy :D

480951623_Screenshot_20220225-1543342.thumb.png.404bee9a3ef6535a3f9e5d611380027d.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, nickolas napsal:

Dobře Poláci! Bojová pohotovost, uzavření vzdušného prostoru pro Rusko :punk:

 

Naši už taky ...

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/domaci-politika-na-ceske-nebe-nesmeji-zadna-ruska-letadla-rozhodla-vlada-190471

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...