Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Nemusíte se mnou souhlasit, ale na změně nálad se podílejí i tou mediální masáží média, je v nich jen Ukrajina a část lidí je tím už tim
přesycena, čeho je moc toho je příliš, jinak objektivní zpravodajství je potřeba o tom žádná. 

V tom mas pravdu, ale ta zmena by prisla i tak, jen asi pomaleji.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, hufnor napsal:

Taky mě to onehdy napadlo. Se tak nějak prakticky ukázalo, že asi nebudem takové skety, jak nás vykreslovali ti praštěnci, kteří ty průmyslově pašované náklady naprosto zdravých snědých mladíků vydávali za chuděrky uprchlíky. Jak opravdu vypadá uprchlík jde vidět na libovolné fotce z východních hranic Polska, Slovenska, atd. Překvapivě tu haldu ženských s děckama nenecháváme přespávat v mrazu někde pod mostem. Zábavné je, jak halda US i jiných médií furt cpe ten jejich pošahaný narativ, že důvodem je tu čistě a jen to, že jsou tihle uprchlíci bílí. Prostě nic nemůže být skutečný problém nekompatibilních kultur/kolize mentálního nastavení, ale musí to být nutně tím, že jsme rasisti a vadí nám, že jedni jsou "černí".

Jasně, proto vadilo i těch 50 dětí. Zřejmě taky průmyslově pašovaných. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasně, proto vadilo i těch 50 dětí. Zřejmě taky průmyslově pašovaných. 

Hele, nema cenu tady timhle prikladat pod ohnem. Uz tak je horko dost. A souhlasim, tohle byl moment, kdy jsme se jako spolecnost radne vyznamenali. Poslouchal jsem tehdy rozhovor s nejakym politikem cssd a to teda byly nechutnosti, co z ust radoby socialne orientovanyho politika vyslo.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě teď, skalis napsal:


Hele, nema cenu tady timhle prikladat pod ohnem. Uz tak je horko dost. A souhlasim, tohle byl moment, kdy jsme se jako spolecnost radne vyznamenali. Poslouchal jsem tehdy rozhovor s nejakym politikem cssd a to teda byly nechutnosti, co z ust radoby socialne orientovanyho politika vyslo.

Já jen, abychom z toho plácání se po ramenou neměli modřiny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K mým dotazům na téma aktivace článku 5 (NATO): Ani útok Ruska na člena NATO nemusí vést k válce. Článek 5 se nespouští automaticky, upozorňuje Cyril Svoboda:

Je potřeba občanům České republiky připomenout jednu podstatnou záležitost. Washingtonská smlouva zakládající NATO v článku 5 říká, že je-li napaden jeden stát, jako by byly napadeny všechny. Potom se každý členský stát samostatně rozhodne, jak pomůže v kolektivní obraně. Smlouva vyloženě říká „včetně použití ozbrojené síly“. Tedy není jistota, že všichni pomohou vojensky. A zapomíná se ještě na jeden fakt: že je útok skutečně proveden, ještě neznamená, že jej všech 30 členských států skutečně označí za útok podle článku 5.

Zdroj: https://www.lidovky.cz/domov/cyril-svoboda-nato-rusko-ukrajina-utok-valka-putin-zapad.A220310_190440_ln_domov_vag?zdroj=LN_top

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 25 minutami, petr_cha napsal:

Furt si rikam, ze bych nemel tomu uplne podlehnout, ale asi to fakt tak bude.. prumernej rus chce videt zapad padnout.. i kdyz sam nema co nabidnout misto toho..Screenshot_20220311-155641_Twitter.jpg

Jeho názory beru, ale takovýhle nelichotivý a zjednodušený pojmenování každého jednotlivce z celkového počtu cca 140 mio obyvatel Ruska mi přijde pod šéfredaktorovu úroveň. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 minutami, Violoncello napsal:

Jeho názory beru, ale takovýhle nelichotivý a zjednodušený pojmenování každého jednotlivce z celkového počtu cca 140 mio obyvatel Ruska mi přijde pod šéfredaktorovu úroveň. 

On tam ale nepíše o všech. Takže bych příště lépe četl a až pak odsuzoval šéfredaktora:-).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, Violoncello napsal:

🙂 Jak bys vyčíslil "většinu" ze 140mio? 

Prosím? Co to je za pitomost? Tys napsal "nelichotivý a zjednodušený pojmenování každého jednotlivce z celkového počtu" a já na to, že on nepíše o všech, protože píše o většině, to nejsou všichni a ty pokládáš tuhle otázku? Zkus to nějak rozvést, prosím, protože já v tom nedokážu najít smysl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, nickolas napsal:

Mitrofanov pise, ze my vidime ve vetsine Rusu…

Potom pise svuj nazor, ze jde o jinou, barbarskou, civilizaci, ktera nas chce znicit. 
On nepise o vetsine, ale o civilizaci, tedy o vsech. Tak to chapu ja. 

Takhle to normální člověk pochopil. Nikoliv tak zastánce OSY Decebal. Avšak již nastoupil cestu autoremedury, protože napsal: On tam ale nepíše o všech. Takže bych příště lépe četl a až pak odsuzoval šéfredaktora:-).

Píše, že by lépe četl. Možná se mu to jednou podaří.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 10. 3. 2022 v 10:59, wawrik napsal:

Pre tých, čo sa snažia pochopiť ruskú mentalitu a to, čo sa deje v hlavách bežných Rusov, dosť odporúčam pozrieť prednášku Michaela Romancova v Prahe, v predvečer prvýkrát oznámeného útoku americkými tajnými službami (skutočný útok prišiel o týždeň neskôr). Je dlhá, veľmi dlhá, ale poznanie chce holt čas :D

skvělá přednáška 👍, díky. pro pochopení věci bych doporučil každému.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové dohadujete se zbytečně. Běžní rusové berou nyní vše co se děje jako správnou cestu Vladimíra Vladimíroviče

Současně cítí kroky celého zbytku světa jako ohromnou křivdu.

Celé je to jednoduché a mohli bychom si to jako dospělí lidé přiznat. Tím že dal Putin příkaz k invazi do jiného svchovaného státu  fakticky porušil všechna pravidla a dohody a jedná se o  faktický pád " Železné opony".

Z NATO by nám v případě konfliktu nikdo nepřišel na pomoc, jelikož článek 5 je koncipován velice alibisticky a od samého začátku se jednalo o obrannou alianci, která měla být protiváhou a odstrašující silou v době míru.

Nikdo a ani USA a Německo nikdy nepředpokládali, že by Rus na tu Ukrajinu opravdu vtrhl a to že Německem nyní cloumá panika je vidět i na zvyšujícím se čísle na zbrojení, které se zázračně zvedlo až po invazi Rusa.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...