Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

před 5 minutami, wawrik napsal:

Problém je, že to nie je vec internetu, ale dobre živených pocitov frustrácie, osamelosti a nespravodlivosti. Tie kecy typu „aj ja chcem ryžu zadarmo!“ a „prečo oni dostanú a ja nie“ a podobne, počúvaš pri každom jednom centre pomoci ukrajinským utečencom.

A to sociálne napätie ešte vybudí a zneužije pičúz typu Fico pred najbližšími voľbami. Prípravu už začal. Na Slovensku bude ešte veselo.

Tak tady je to stejné, SPD i Babiš na tohle útočí. Ale přece kdokoliv, kdo používá mozek a rozum, nemůže nevidět rozdíl? Jsem asi hodně naivní, ale tohle by mě ani nenapadlo.

Ale když se zamyslim-, budeš mít pravdu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Godin Pri všetom dešpekte (skoro som napísal všetkej úcte :frusty: ) k Babišovi, jeho charizma ani schopnosti sociálnej manipulácie nesiahajú Ficovi ani po členky.

Navyše na Slovensku vychádzajú najbližšie voľby práve do toho nešťastného obdobia (o necelé dva roky), keď bude cítiť ekonomické a sociálne dôsledky vojny v plnej sile, aj keby sa to vyriešilo hneď zajtra.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Obrňuji se trpělivostí. Mám pocit, že jsme na vrcholu humanitární modro žluté sinusoidy v hlavách našich občanů. Z historického a sociologického (zřejmě) hlediska bude následovat obrat, možná dehonestace Ukrajinců, nenávist, to vše dobře živeno vámi zmíněnými Spd a Ano. Možná přijdou na "své" téma reinkarnovaní komáři a přiživit se bude chtít i červený svetr. Vydržme. Naší vládě nezávidím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tady je to stejné, SPD i Babiš na tohle útočí. Ale přece kdokoliv, kdo používá mozek a rozum, nemůže nevidět rozdíl? Jsem asi hodně naivní, ale tohle by mě ani nenapadlo.
Ale když se zamyslim-, budeš mít pravdu. 
A kolik % populace ten rozum pouziva?

Odesláno z mého SM-T505 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, kuncák7 napsal:

Tak tady je to stejné, SPD i Babiš na tohle útočí. Ale přece kdokoliv, kdo používá mozek a rozum, nemůže nevidět rozdíl? Jsem asi hodně naivní, ale tohle by mě ani nenapadlo.

Ale když se zamyslim-, budeš mít pravdu. 

jses bohuzel v tomto ohledu naivni. Mechanika davu na zaklade vytvoreni neexistujiciho nepritele funguje, bohuzel, dost spolehlive.

P.S. drzim palce s „rymickou“. Alias mrzakum (nam) zdar. Nazdar! 😀

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, Ajaj napsal:

jses bohuzel v tomto ohledu naivni. Mechanika davu na zaklade vytvoreni neexistujiciho nepritele funguje, bohuzel, dost spolehlive.

P.S. drzim palce s „rymickou“. Alias mrzakum (nam) zdar. Nazdar! 😀

Asi ano, já prostě tak nějak přebíhám z extrému do extremu- hledám v lidech to nejlepší až pak přejdu k druhé straně a propadnu až v nostalgii, že může být někdo tak hloupej. Včera večer jsem chtěl věřit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud se nepletu tak hlášení velení Wehrmachtu když začali utíkat znělo.

Naše vojska se po těžkých bojích stáhla do předem připravených pozic

Podobnost s tím Donbasem je nasnadě

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Celé tady:

https://www.reflex.cz/clanek/divoky-kacer/112347/ukrajinci-v-prazske-zoo-vykoukali-ta-nejlepsi-zvirata-na-ceske-deti-zbyly-jenom-kozy-kachny-a-nemocna-lama.html

.. a mimochodem dost dobré. Akorát přemýšlím, kolik procent národa (který si byl dvakrát schopen za prezidenta zvolit asociálního opilce) tohle pochopí ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...