Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Jsem zvědavý, jak dopadnou vojáci, vystavění vysoké radiaci. Co jsem viděl dokumenty, chodilo se jen po vyznačených cestách a kdekoliv jinde se hráblo do země, tak to dost intenzivně "svítilo".

https://zpravy.aktualne.cz/zahranici/rusove-maji-jezdit-bez-ochrany-cervenym-lesem-obrnenci-mohou/r~0730d7c8af4911ec9136ac1f6b220ee8/?utm_source=centrumHP&utm_medium=dynamicleadbox&utm_term=position-1&utm_campaign=Aktualne

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 26 minutami, Prochy68 napsal:

Myslim ze koule na to ma, ale prachy nejspis ne. 

Já si myslím, že zkusí na jaře nebo v létě omezit přítok, zavřít kohoutky na pár dní / týdnů a budou čekat, že západ vyměkne...

Upraveno uživatelem safi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Šéf Lesní správy Lány Miloš Balák byl minulý týden pravomocně odsouzen ke třem letům vězení za ovlivňování zakázky při odvodňování svahů v Lánské oboře. Prezident mu v sobotu udělil milost.

Neskutečnej absurdistán. No, ale, je to podle zákona. Tak trochu doufám, že s příštím atakem na Emanovu kohortu počká státní zástupce ještě tak rok.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Bert napsal:

Šéf Lesní správy Lány Miloš Balák byl minulý týden pravomocně odsouzen ke třem letům vězení za ovlivňování zakázky při odvodňování svahů v Lánské oboře. Prezident mu v sobotu udělil milost.

Neskutečnej absurdistán. No, ale, je to podle zákona. Tak trochu doufám, že s příštím atakem na Emanovu kohortu počká státní zástupce ještě tak rok.

Já už tu zvracím asi hodinu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...