Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Tak ty kundy zakázali kantýnu... To mě mrskne... Fabrika rozdělená na sektory kdo kdy může jít se najíst, Plexi na stole abychom na sebe ani neviděli, a uklízečka běhá ve speciálním režimu kdy to tam leští co deset minut... A teď snad ti lidi budou žrát kde? Jako na šatně třeba? Nebo na hale? To zas někdo přemýšlel prdelí a rozhoduje o něčem , o čem ví hovno....
Ježíš ti mě zas nasrali..
 
Jo, tohle jsem poslouchal v primym prenosu.. tohle pravidlo uz vlastne pouzili vicekrat.. na mistech, kde to mame pod kontrolou a kde to umime ridit (dozory pravdila, desinfekce) to zakazeme... uplne tu nasi jidelnu taky lituju, zas bude krachovat...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 hodinami, mAra_ napsal:

To zas někdo přemýšlel prdelí a rozhoduje o něčem , o čem ví hovno....

Ministr průmyslu a obchodu že by nevěděl nic o průmyslu?  ;)

To bylo jen popíchnutí, protože tohle je neuvěřitelná haluz, já jako praktik nechápu. Asi proto, že jsem nedostal hned po škole na 20 let teplej flek ve firmě jako pan ministr. A zase jsme u toho, ve čtvrtek něco vymyslí, v pátek to vyjde oficialně, o víkendu covid není tak nic, v pondělí vymyslíme něco dalšího. Ale jen drobnosti jako povinně testovat testy s 70% přesností. Nebo, Plha se hlásí, co třeba prodloužit tu karanténu? Tak jo, byla 10 dní, od pátku 14, od pondělí 21 dní. Tvl, není to moc? Je, tak tam dej výjimku, třeba že těch 21 bude jen pro bezpřiznakové jako je momentálně @guzmickterý si to asi taky natáhne? Hele, to ale nedává smysl, ne? Nojono, ale on už to řekl na tiskovce. Aha, tak nic, necháme tak. A co ty jídelny? Omezíme. Hele, ministře, byl jsi někdy vůbec v práci, natož tak ve fabrice? Ne. To nevadí, já taky ne, ale viděl jsem o tom film. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Tom4 napsal:

Ministr průmyslu a obchodu že by nevěděl nic o průmyslu?  ;)

To bylo jen popíchnutí, protože tohle je neuvěřitelná haluz, já jako praktik nechápu. Asi proto, že jsem nedostal hned po škole na 20 let teplej flek ve firmě jako pan ministr. A zase jsme u toho, ve čtvrtek něco vymyslí, v pátek to vyjde oficialně, o víkendu covid není tak nic, v pondělí vymyslíme něco dalšího. Ale jen drobnosti jako povinně testovat testy s 70% přesností. Nebo, Plha se hlásí, co třeba prodloužit tu karanténu? Tak jo, byla 10 dní, od pátku 14, od pondělí 21 dní. Tvl, není to moc? Je, tak tam dej výjimku, třeba že těch 21 bude jen pro bezpřiznakové jako je momentálně @guzmickterý si to asi taky natáhne? Hele, to ale nedává smysl, ne? Nojono, ale on už to řekl na tiskovce. Aha, tak nic, necháme tak. A co ty jídelny? Omezíme. Hele, ministře, byl jsi někdy vůbec v práci, natož tak ve fabrice? Ne. To nevadí, já taky ne, ale viděl jsem o tom film. 

@Tom4

Si dělejte prdel... 😉

v sobotu mi končí vězení, takže v pondělí si zajdu pro papír o překonání a budu mít 3 měsíce pokoj.

Jo a jídelny ve fabrice, to je aj u nás sranda...

první nápad:

jídelna otevřená jen 2 hod na začátku směny, potom 2 hod oběd...

druhý nápad:

jídelna stále otevřená 2+2 hod

ale přestali zásobovat.... takže tam stejně nic nebylo, oběd jedno jídlo

třetí nápad:

jídelna zavřená

výdej do sáčku....

tzn. pondělí: okurka, krajíc chleba a studený vepřový řízek 

úterý: okurka, chleba, kuřecí stehno

středa: okurka, chleba vepřový řízek

čtvrtek: ...... kuřecí stehno

pátek: ..... vepřový řízek

a furt dokola

teď to prej zavřeli zas úplně, takže ještě, že tam jsou ty automaty na Tatranky

aj tak už se tam těším. 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Úplně vidím jak ve Škodovce sedí lidi na složený mikině v tureckým sedu vedle linky, tlačí pizzu z krabice, pak se rozvalí napůl bok, podepření o loket, vytáhnou pleskačku a povídají si jak je na tom světě krásně :D

Nebo borci u CNCček na hale, vlevo bedna se šponama, vpravo hrubý materiál, uprostřed sedí borec, obloženej krabičkama, papírama a kelímkama z mekáče, zamyšleně hledí tři metry před sebe a dumá nad nejsložitějšími problémy lidstva. :D

Sakra tohle by byly fotky, tyhle scény vyhrávají CzechPressFoto. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Tom4

no fakt to u nás tak je... jídelna zavřená

odpočinkové místo je aktuálně pro 3 osoby....je jich myslím 5-6 na hale.

to aby už udělali rozpisy kdo tam má kdy tu půlhodinovou přestávku na 8 hod.

Takže Pepa dojde na šichtu 6:15 a kurva dojde na něho řada až 13:45 až 14:15 ten bude šťastnej... a hladnej.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 minutami, geometr napsal:

Buď rád, o jeden reporting míň :D

Jsi měl vidět, jaký terno bylo když jsme zajistili, jak dobíjet na kartu 2*tolik peněz než tam hodíš...

do automatu na kávu jsi šoupnul rychle za sebou 2e a 20centu....načetlo Ti to 4,20e

rekordmani tam měli kolem stovky

dětem sladkosti kupuvali v automatech (vyšlo to levněji než v obchodě)

půl roku měla celá fabrika automaty vybrakované... 🤣

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Osobně mě trochu víc, než zavření/otevření kantýn vadí to, že Policie ČR tvrdí, že nebudou stačit formuláře v elektronické podobě a bude pokutovat a na druhé straně mluvčí ministerstva vnitra (nadřízeného orgánu ) tvrdí, že to plně postačuje. Buď špatně čtu, nebo chápu, nebo je chyba někde v Matrixu, což už bohužel pomalu nezvládám.

Ale na druhou stranu, dnes testován v práci a negativní, co bych pro Vás neudělal :-)). 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, kuncák7 napsal:

Osobně mě trochu víc, než zavření/otevření kantýn vadí to, že Policie ČR tvrdí, že nebudou stačit formuláře v elektronické podobě a bude pokutovat a na druhé straně mluvčí ministerstva vnitra (nadřízeného orgánu ) tvrdí, že to plně postačuje. Buď špatně čtu, nebo chápu, nebo je chyba někde v Matrixu, což už bohužel pomalu nezvládám.

Ale na druhou stranu, dnes testován v práci a negativní, co bych pro Vás neudělal :-)). 

Nejsem právník (třeba tady nějaký je a pomůže vysvětlit..), ale dle paragrafu 562 Občanského zákoníku:

1) Písemná forma je zachována i při právním jednání učiněném elektronickými nebo jinými technickými prostředky umožňujícími zachycení jeho obsahu a určení jednající osoby...

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, Tom4 napsal:

Ministr průmyslu a obchodu že by nevěděl nic o průmyslu?  ;)

To bylo jen popíchnutí, protože tohle je neuvěřitelná haluz, já jako praktik nechápu. Asi proto, že jsem nedostal hned po škole na 20 let teplej flek ve firmě jako pan ministr. A zase jsme u toho, ve čtvrtek něco vymyslí, v pátek to vyjde oficialně, o víkendu covid není tak nic, v pondělí vymyslíme něco dalšího. Ale jen drobnosti jako povinně testovat testy s 70% přesností. Nebo, Plha se hlásí, co třeba prodloužit tu karanténu? Tak jo, byla 10 dní, od pátku 14, od pondělí 21 dní. Tvl, není to moc? Je, tak tam dej výjimku, třeba že těch 21 bude jen pro bezpřiznakové jako je momentálně @guzmickterý si to asi taky natáhne? Hele, to ale nedává smysl, ne? Nojono, ale on už to řekl na tiskovce. Aha, tak nic, necháme tak. A co ty jídelny? Omezíme. Hele, ministře, byl jsi někdy vůbec v práci, natož tak ve fabrice? Ne. To nevadí, já taky ne, ale viděl jsem o tom film. 

Úterní pokračování, a to máme teprve odpoledne a nevíme co se dozvíme večer nebo v noci zní, že závodní stravování pojede v režimu kterým firmy předběhly vládu o měsíce. A těch 21 dní karantény se teda ruší a nechává se 14. Místo 10 které byly do pátku. Platit to bude od středy. 

 

Začínám být rezignovaný . . . mám za domem kopec, ale po 100 metrech je hranice území obce, stále zastavěné území. Pak je 200 metrů cesta lesem na území obce sousední kam mám zapovězen přístup, abych opět přejel virtuální čáru na území kde legálně být můžu. 

Pokud pojedu na kole, a 110 metrů od domu mě za čárou odchytí policie, celník či voják, mohu dostat 30.000,- Kč pokutu na místě.  20 za sportování za čárou a 10 za nenošeni respirátoru (ten kopec nahoru s respirátorem nevyjedu ani omylem), ale jako hobík v zastavěném území ho při jízdě na kole mít dle nařízení vlády musím. Absurdní. Po roce "boje" jsme se dostali sem. Můžete mi někdo napsat že můj pocit že žít v takové debilitě nechci je v pořádku a nezbláznil jsem se? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 minutami, baza napsal:

Vy tady do detailu řešíte vyhlášky, čáry a katastry, policajty v lese... Já jsem teď přišel z města (Šumperk) domů a s rouškou nebo respirátorem venku v "zástavbě" byla tak s bídou polovina lidí.

Jak to vypadá u vás?

Můžu tě "uklidnit" úplně stejně - Praha. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Thomas napsal:

Nejsem právník (třeba tady nějaký je a pomůže vysvětlit..), ale dle paragrafu 562 Občanského zákoníku:

1) Písemná forma je zachována i při právním jednání učiněném elektronickými nebo jinými technickými prostředky umožňujícími zachycení jeho obsahu a určení jednající osoby...

 

Já zkoušel prohlížeč PDF Adobe Reader v mobilu (android) a ten neověřuje elektronickej podpis (certifikát). Nezkoušel jsem to teda kvuli těmhle vládním výmyslům, ale kvuki něčemu jinýmu a nijak detailně nezkoumal, ale nejspíš to v něm nejde. A teď by se to možná hodilo.

Víte třeba někdo o nějakém mobilním PDF prohlížeči, kterej to umí anebo, jestli se to dá nějak pomocí Adobe Readeru pro android?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...