Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

před 14 hodinami, odjinud napsal:

Rousky se v Po v intravilanu Prahy docela dodrzovaly, az jsem se divil. Dneska je uz mela tak pulka lidi v "pohotovostni pozici" na brade - uvidis fizle, nasadis rouske.

 

JJ, já jsem zarytý venkovní antirouškař, a zatímco dřív jsi nemusel venku mít roušku, pokud jsi se nebavil s někým na méně než 2 m, a lidi to vůbec nevěděli nebo nechápali a jak idioti nosili po ulicích roušky, tak teď, když je to i na ulici povinné, tak shledávám, že to nenosí kde kdo.... Ono nakonec, kdo se v těch nařízeních má vyznat, že jo...a další věc je, že spoustě lidí dochází nejen trpělivost, ale už snad i zdravý rozum a chápou podstatu imunity a podstatu nesmyslných nařízení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím jestli humor nebo žumpa, reakce na dnešní dění v PS

Takže další týden promrhanej a posun nula. To fakt nejsou schopni dát dohromady expertní skupinu kterou zavřou někde do hotelu, která pojede 24 hodin denně, a nepustí je ven dokud nebudeme mít určitý plán s několika variantami dle vývoje a toho se pak držet? A nemyslím tím jen co se otevře a zavře. Ale plánování kapacit, trénink lidí, kde vzít zdroje atd.

Ale je asi pravda že to nemá cenu protože do hodiny od zveřejnění by řekli že podle toho plánu nepojedeme, a zase budou všechno řešit ex post. fe378d05690e74e5c0a76023e4f0d707.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, kloubik napsal:

Nevím jestli humor nebo žumpa, reakce na dnešní dění v PS

Takže další týden promrhanej a posun nula. To fakt nejsou schopni dát dohromady expertní skupinu kterou zavřou někde do hotelu, která pojede 24 hodin denně, a nepustí je ven dokud nebudeme mít určitý plán s několika variantami dle vývoje a toho se pak držet? A nemyslím tím jen co se otevře a zavře. Ale plánování kapacit, trénink lidí, kde vzít zdroje atd.

Ale je asi pravda že to nemá cenu protože do hodiny od zveřejnění by řekli že podle toho plánu nepojedeme, a zase budou všechno řešit ex post. fe378d05690e74e5c0a76023e4f0d707.jpg
 

Ja bych to nebral tak negativne. Naopak. Vzdyt pise, ze urcite nebudou rozvolnovat. Tvl, to je prece plan na dobu za 14+dni! Konecne neco vi dopredu! Takovyhle jasny vyhled jsem od vlady uz dlouho neslysel.

🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, kloubik napsal:

To bylo myšleno na vystoupení AB v PS, ne na PS obecně. Jinak samozřejmě myslím primárně vládu.

Nějak se toho tvého povzdechu bojím. Zatím jsem slyšel už tolik závěru různých expertů, expertních skupin, že teď už jen čekám, kdy se k tomu začne vyjadřovat i cech barových tanečnic, lidových léčitelu a podobně. Ber ohled na název vlákna, když tohle budeš číst, prostě směsice zoufaleho výkřiku, sarkasmu a nemohoucnosti. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mi se na te pani libi, ze hned jeden vi, na cem je. Je naprosto presne videt, ze ji je hygiena velmi blizka a predevsim zdravy zivotni styl...

"Je odbornicí v ochraně a podpoře veřejného zdraví, dlouhá léta se specializovala na hygienu výživy a bezpečnost potravin jako auditorka na celoevropské úrovni."

"...nikdy nevěř hubenému kuchaři..."

:-D.
 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...