Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

@seikóUž zase mimo mísu - ISS se žádné sankce netýkají a smluvní povinnost vzájemné dopravy kosmonautů/astronautů obě strany nikdy nepřestaly dodržovat, rozpumpovaného nácka Rogozina dokonce sami rusáci v Červenci vyhodili z vedení Roskosmosu.

Upraveno uživatelem Radek124
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1 minute ago, Radek124 said:

@seikóZase zvracíš mimo mimo mísu - ISS se žádné sankce netýkají a smluvní povinnost vzájemné dopravy kosmonautů/astronautů obě strany nikdy nepřestaly dodržovat, rozpumpovaného nácka Rogozina dokonce sami rusáci v Červenci vyhodili z vedení Roskosmosu.

Koukam, ze ty budes ten typ, co ma klice od vseho 😎

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 31 minutami, safi napsal:

Zdanění čistého zisku po zdanění. Skvělý nápad....

Já to chápu následovně a třeba se pletu - veřejně daně současná vláda zvednout nechce a jelikož minimálně voliči dvou stran nedokážou tu tvou formulaci rozklíčovat, tak od nich nehrozí žádné protesty :-). Ber to jako odlehčení ( Jarett mě tu jistě zase sejme jak malýho blba :-)) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže když teď půjdu za manažery banky a řeknu jim, že chci dvojnásobnou sazbu, tak jím tím vlastně hodně pomůžu... 

Tož dám zítra vědět, kdyžtak napíšu do vlákna - sháním práci 🙂 

EDIT: Případně mě @sibirnaya zaměstná jako podavače železných tyčí...

Upraveno uživatelem safi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 34 minutami, kuncák7 napsal:

Já to chápu následovně a třeba se pletu - veřejně daně současná vláda zvednout nechce a jelikož minimálně voliči dvou stran nedokážou tu tvou formulaci rozklíčovat, tak od nich nehrozí žádné protesty :-). Ber to jako odlehčení ( Jarett mě tu jistě zase sejme jak malýho blba :-)) 

Ne ne ... já ničemu kolem peněz nerozumím :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta daň se navíc týká zisku nad 6 miliard CZK. Takže je to zacílené jen na část bankovního trhu. Tento parametr daně je snadno napadnutelný u soudu. A stát by ho musel velmi dobře obhájit. Obávám se, že ho stát vybere jen v prvním roce ze tří let, protože v dalších dvou letech to už banky nějak pořeší. 

 

Upraveno uživatelem safi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...