Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Ona stejne cela prima volba v nasi zemi postrada smysl. Vy vysledku se budeme pul roku navzajem hejtovat a nenavidet se kvuli jednomu kokotovi, ktery sice muze lidi sr.t, jeho suita muze nakrast par desitek, mozna stovek milionu, ale to je taky v podstate vsechno, co muze, nastesti. Taky bych mel rad reprezentativniho, uvedomeleho a sjednocujiciho prezidenta, skutecnou moralni autoritu. Ale kdyz se tak podivam kolem a obcas, nedejboze, prectu treba nejakou diskuzi na zpravodajskych serverech, tak si nikoho takoveho ani nezaslouzime.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 54 minutami, phweb napsal:

Ona stejne cela prima volba v nasi zemi postrada smysl. Vy vysledku se budeme pul roku navzajem hejtovat a nenavidet se kvuli jednomu kokotovi, ktery sice muze lidi sr.t, jeho suita muze nakrast par desitek, mozna stovek milionu, ale to je taky v podstate vsechno, co muze, nastesti. Taky bych mel rad reprezentativniho, uvedomeleho a sjednocujiciho prezidenta, skutecnou moralni autoritu. Ale kdyz se tak podivam kolem a obcas, nedejboze, prectu treba nejakou diskuzi na zpravodajskych serverech, tak si nikoho takoveho ani nezaslouzime.

Na druhou stranu- je lepší mít někoho, koho zvolí ta naše politická smetánka na základě handlu? Já ti úplně nevím. Za mě osobně není. Proto zvednu dvakrát zadek a hodím tam ten lístek ( a pak si budu drbat čelo, co jsem zvolil - první volba Zemana a nebo nadávat, co je většina lidí za jelita - druhá volba Zemana ). 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, VS napsal:

K volbám klidně půjdu, ale všechno je rozhodnuto. Kdysi jsem mohl volit jen komunisty v jedné KSČ, dneska jen komunisty v x stranách. O nic jiného, než o koryta nejde.

 ...... ale všechno je rozhodnuto ......Rád bych tedy věděl, jak to dopadne. Stačí mi s přesností na desetinu procenta.

..... Kdysi jsem mohl volit jen komunisty v jedné KSČ, dneska jen komunisty v x stranách ..... Tedy tvrdíš, že v každých volbách kandidovaly pouze lidé s minulostí v KSČ?

Ještě, že jsme v žumpě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

minule jsem to házel schwarzenbergovi. a bylo to prd platný.

co ale nikdy nepochopim:

.. nijak jsem se s tím netajil. zrovna jako teď s fialou. co jsem potkal lidi, všichni schodně tvrdili, oni B ani Z v žádném připadě. no a pak se stačilo kouknout na výsledky v naší vesnici… 

 

Upraveno uživatelem montemar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na procentech nezáleží. Vybráni jsou 3, bude tam jeden z nich. Komunista - agent STB, komunista - guma kontráš a kšeftařka s diplomy. Mediální masáž a "průzkumy" jedou na plno a směřují tím správným směrem.

Klidně napiš, koho volit.

Poslední volby to samé. Pidi strany, samostatně nevolitelné = 95% lidí je samostatně nechce, se domluví a teď vládnou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 minutami, montemar napsal:

minule jsem to házel schwarzenbergovi. a bylo to prd platný.

co ale nikdy nepochopim:

.. nijak jsem se s tím netajil. zrovna jako teď s fialou. co jsem potkal lidi, všichni schodně tvrdili, oni B ani Z v žádném připadě. no a pak se stačilo kouknout na výsledky v naší vesnici… 

 

To je ale normální, ne? Nediv se tomu.

 Já v prvním období volil Zemana ( to se mi zdál jako lepší volba a vybarvil se dokonale až pak, nebo jsem ho neprokoukl hned ), při druhé volbě si už nepamatuju ( tam jsem byl tak znechucenej, že si fakt nepamatuju ), ale naprd to prostě není.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 minutami, VS napsal:

Na procentech nezáleží. Vybráni jsou 3, bude tam jeden z nich. Komunista - agent STB, komunista - guma kontráš a kšeftařka s diplomy. Mediální masáž a "průzkumy" jedou na plno a směřují tím správným směrem.

Klidně napiš, koho volit.

Poslední volby to samé. Pidi strany, samostatně nevolitelné = 95% lidí je samostatně nechce, se domluví a teď vládnou.

Tohle je na větší úvahu, až filosofickou. Já se např. hrozně smál politologům, co v 90 psali, že než se zbavíme všech těch návyků z volby jedné strany, že musí odpadnout i má generace a generace narozených okolo let 1980-1984, a až teprve pak to půjde. Neříkám, že tady to tak je ( nejsme, aspon si to myslím ) čítankovej příklad populace, ale když vidím své okolí ( v práci, v mančaftu, na chatě,...... ), tak se smutkem musím říct, že je to pravda ( a není to bohužel jen o vzdělání, přehledu ).

Já si počkám, věřím.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 minutami, VS napsal:

Na procentech nezáleží. Vybráni jsou 3, bude tam jeden z nich. Komunista - agent STB, komunista - guma kontráš a kšeftařka s diplomy. Mediální masáž a "průzkumy" jedou na plno a směřují tím správným směrem.

Klidně napiš, koho volit.

Poslední volby to samé. Pidi strany, samostatně nevolitelné = 95% lidí je samostatně nechce, se domluví a teď vládnou.

Není to to samý. Ve stranách se kluci dycky nějak domluvěj, aby byli u koryta (simulovaná starost o občany končí s koncem volební kampaně). Tady koho nezvolíš, ten se s nikym nedomluví a u koryta nebude.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 31 minutami, VS napsal:

K volbám klidně půjdu, ale všechno je rozhodnuto. Kdysi jsem mohl volit jen komunisty v jedné KSČ, dneska jen komunisty v x stranách. O nic jiného, než o koryta nejde.

 

před 25 minutami, Bert napsal:

 ...... ale všechno je rozhodnuto ......Rád bych tedy věděl, jak to dopadne. Stačí mi s přesností na desetinu procenta.

..... Kdysi jsem mohl volit jen komunisty v jedné KSČ, dneska jen komunisty v x stranách ..... Tedy tvrdíš, že v každých volbách kandidovaly pouze lidé s minulostí v KSČ?

Ještě, že jsme v žumpě.

 

před 13 minutami, VS napsal:

Na procentech nezáleží. Vybráni jsou 3, bude tam jeden z nich. Komunista - agent STB, komunista - guma kontráš a kšeftařka s diplomy. Mediální masáž a "průzkumy" jedou na plno a směřují tím správným směrem.

Klidně napiš, koho volit.

Poslední volby to samé. Pidi strany, samostatně nevolitelné = 95% lidí je samostatně nechce, se domluví a teď vládnou.

Myslím, že se Tebou budu diskutovat, až si vyndáš hlavu z prdele, začneš aspoň trochu věcně argumentovat a přestaneš si protiřečit. V jednom příspěvku napsat, že je vše rozhodnuto (u voleb kde vítěz bere vše) a hned v druhém uhnout, že jsou jasní 3, je známka demence. Jo, a to s těmi všemi komanči je taky píčovina. K té jsi se aspoň podruhé nevyjádřil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...