Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

před 12 hodinami, Conrad napsal:

Když ty zprávy

Nejprve reportáž z Rakouska Německa a Polska kde není nedostatek léků na virózy pro dětské pacienty za stejnou cenu jako zde .

Za 5 minut ministr Válek- Nedostatek těchto léků trápí celou Evropu.

Vola se sebe nechat nechám, ale délku rohů si chci určit sám.

 

@ConradNevim, jestli to trapi celou Evropu, ale muzu potvrdit, ze v Nemecku je nedostatek leku pro deti proti virozam a taky takove ty sirupy proti horeckam nejsou. Takze ted vis, kdo se z tebe snazi delat vola. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 minutami, filo-boxer napsal:

@ConradNevim, jestli to trapi celou Evropu, ale muzu potvrdit, ze v Nemecku je nedostatek leku pro deti proti virozam a taky takove ty sirupy proti horeckam nejsou. Takze ted vis, kdo se z tebe snazi delat vola. 

V  tom případě včerejší zprávy CNN Prima z Rakouska a Německa kde kromě redaktorů  byli i výpovědi lidí, kteří si pro léky konkrétně Nurofem do těchto zemí jezdí a není mi jasné, proč by právě Prima ,která je vždy servilnější si měla vymýšlet, kdyby to byla Nova tak spíše. Takže tak

Upraveno uživatelem Conrad
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ad ty volby a Petr Pavel.

Ja rozumim tomu, proc se vytahlo to, ze byl clenem KSC. On sam to navic ve svych materialech transparentne priznal. Spis mi vadi, ze vsude v rozhovorech a clancich se resi dokola porad jen to, ze byl KSC, a ze byl cvicenej na rozvedcika (btw studium dokoncil az po revoluci a hned odjel na podobny vycvik do US). Malo kde se resi to, co vsechno dokazal a udelal od revoluce dal. Kdyby to byl tak velkej srac, jak z nej mnozi delaji, tak se jeho porevolucni kariera ubira naprosto jinym smerem.

V podcastu Insideru jsou rozhovory se vsemi 3 hlavnimi kandidaty. Po poslechnuti vsech mi z toho Pavel vychazi porad jako nejlepsi kandidat. Mluvi rozumne, vecne, ma zkusenosti z mezinarodni sceny, ma kontakty a v Nato je dost uznavanou osobnosti.

Co se tyka zkusenosti a reprezentace, je to pro me kandidat c.1, protoze proste za poslednich 30 let ukazal, ze jsou tady porad lidi, za ktere se nemusime hned stydet. Je dokonalej? Neni. A kdo z nas tu dokonalej je? (krome Berta, ze jo ;) )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

CNN Prima news je samo o sobě úsměvné spojení.

před 9 hodinami, Conrad napsal:

Je potřeba se taky podívat na tu anketu.

A taky předpokládám, že voliči těch dvou jsou svéprávní a nepotřebujou, aby jim někdo řikal koho maj volit, na rozdíl od těch agentovejch. Mně přijde, že tenhle žvást, koho kdo podpoří a nepodpoří, když vypadne, je novinářskej nástroj.

Upraveno uživatelem geometr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro kompletnost, tady je to profláklé Pavlovo CV z roku 1987.

https://www.idnes.cz/volby/prezidentske/2023/petr-pavel-zivotopis-prezident-kandidat-hrad.A221123_085710_prezidentske-volby-2023_rapc

Kazdy delame chyby, ale u prezidenta bych byl narocny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Conrad napsal:

V  tom případě včerejší zprávy CNN Prima z Rakouska a Německa kde kromě redaktorů  byli i výpovědi lidí, kteří si pro léky konkrétně Nurofem do těchto zemí jezdí a není mi jasné, proč by právě Prima ,která je vždy servilnější si měla vymýšlet, kdyby to byla Nova tak spíše. Takže tak

Tak zrovna Prima CNN jsou ANOferti poskokove... a žumpa největší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, AndyAaron napsal:

Ad ty volby a Petr Pavel.

Ja rozumim tomu, proc se vytahlo to, ze byl clenem KSC. On sam to navic ve svych materialech transparentne priznal. Spis mi vadi, ze vsude v rozhovorech a clancich se resi dokola porad jen to, ze byl KSC, a ze byl cvicenej na rozvedcika (btw studium dokoncil az po revoluci a hned odjel na podobny vycvik do US). Malo kde se resi to, co vsechno dokazal a udelal od revoluce dal. Kdyby to byl tak velkej srac, jak z nej mnozi delaji, tak se jeho porevolucni kariera ubira naprosto jinym smerem.

V podcastu Insideru jsou rozhovory se vsemi 3 hlavnimi kandidaty. Po poslechnuti vsech mi z toho Pavel vychazi porad jako nejlepsi kandidat. Mluvi rozumne, vecne, ma zkusenosti z mezinarodni sceny, ma kontakty a v Nato je dost uznavanou osobnosti.

Co se tyka zkusenosti a reprezentace, je to pro me kandidat c.1, protoze proste za poslednich 30 let ukazal, ze jsou tady porad lidi, za ktere se nemusime hned stydet. Je dokonalej? Neni. A kdo z nas tu dokonalej je? (krome Berta, ze jo ;) )

mám to podobně, dobře jsi to popsal

 

Před hodinou, odjinud napsal:

Pro kompletnost, tady je to profláklé Pavlovo CV z roku 1987.

https://www.idnes.cz/volby/prezidentske/2023/petr-pavel-zivotopis-prezident-kandidat-hrad.A221123_085710_prezidentske-volby-2023_rapc

Kazdy delame chyby, ale u prezidenta bych byl narocny.

Ruku na srdce, co bychom tam asi tak my v té době napsali ...?

Tímto ho samozřejmě neomlouvám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  před 2 hodinami, Lynx12 napsal:

To úplně nejdůležitější na téhle volbě prezidenta je to, že Bureš se NESMÍ stát prezidentem... a potažmo ani žádná figurka, na kterou třeba má "složku"... 

přesně. souhlasim. .. ale bude to těžký.. 

 

Nesmí, je to špína!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, odjinud napsal:

Pro kompletnost, tady je to profláklé Pavlovo CV z roku 1987.

https://www.idnes.cz/volby/prezidentske/2023/petr-pavel-zivotopis-prezident-kandidat-hrad.A221123_085710_prezidentske-volby-2023_rapc

Kazdy delame chyby, ale u prezidenta bych byl narocny.

Jako, ze jsme byli doted meganarocny v pripade Milouse a ted hledáme anděla, jo?🙂 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

75% ženských zajímá jen materiál, muže berou jako podřadný stvoření,  nutný zlo.. 20 taky, ale aspoň to dělaj spontánně a užívaj si u toho i života.. zbytek je normální, zajimaj se o všechno, jsou fajn, a baví je sex.. prostě něco jako my, chlapi.. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, obrbobr napsal:

 

 

Ruku na srdce, co bychom tam asi tak my v té době napsali ...?

Tímto ho samozřejmě neomlouvám.

To je dobra otazka. Staci se jenom podivat, co clovek psal tady na foru za zvasty par let zpatky a jak se mu postupem casu nazor formoval :) 

před 32 minutami, geometr napsal:

A mě zase by "pro kompletnost" zajímala podobná slohovka od Bureše z roku 1987.

Presne, to bychom se mozna taky dost divili.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, Conrad napsal:

V  tom případě včerejší zprávy CNN Prima z Rakouska a Německa kde kromě redaktorů  byli i výpovědi lidí, kteří si pro léky konkrétně Nurofem do těchto zemí jezdí a není mi jasné, proč by právě Prima ,která je vždy servilnější si měla vymýšlet, kdyby to byla Nova tak spíše. Takže tak

Něco pravdy na tom bude, protože já zajel do Polska a takové ty sirupy jak píše filo což je hlavně Nurofen 6+ :D jsem tam koupil bez problémů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...